Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─ÖzykWszystkie j─Özyki
Wi─Öcej j─Özyk├│w
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
8 z 13 w┼Ťr├│d 384 recenzji
Zrecenzowano: 13 wrze┼Ťnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Hotel Panorama Morska odwiedzam ju┼╝ kolejny raz i napewno jeszcze tu zawitam.
Kurort jest sporych rozmiar├│w na jego terenie znajduje si─Ö sporo domk├│w oraz kilka budynk├│w a na jego przeciwleg┼éych kra┼äcach restauracje jedna wolnostoj─ůca, a druga po┼é─ůczona z aquaparkiem.
Atrakcji co nie miara, także niezależnie od pogody można miło spędzić tutaj czas.

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z ukochan─ů osob─ů
Dzi─Ökujemy, saczek
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 13 wrze┼Ťnia 2019

W ko┼äcu znale┼║li┼Ťmy bram─Ö wjazdow─ů. Stra┼╝nik, trzymaj─ůc papierosa, w ten spos├│b, ┼╝e ca┼éy dym dosta┼é si─Ö nam do samochodu, poleci┼é nam przejecha─ç przez szlaban, zawr├│ci─ç i pojecha─ç na drugi parking ( w powrotnej drodze, mieli┼Ťmy za podniesienie szlabanu zap┼éaci─ç 3 z┼é!!) Zabrali┼Ťmy baga┼╝e i poszli┼Ťmy do recepcji na 1 pi─Ötro, ┼╝eby potem zej┼Ť─ç powrotem na d├│┼é z tymi walizkami. Pan stra┼╝nik m├│g┼é nam powiedzie─ç, ┼╝eby nie zabiera─ç tych walizek. Nast─Öpnie meleksem ( za darmo, bo droga powrotna tym meleksem ju┼╝ nas kosztowa┼éa 10 z┼é.) ) zostali┼Ťmy przewiezieni do budynku.
W pokoju czeka┼éa na nas niespodzianka ÔÇô┼é├│┼╝ko us┼éane p┼éatkami r├│┼╝ i dwa ┼éab─Ödzie u┼éo┼╝one jeden z r─Öcznika a drugi ze starej szmaty, z prujacymi si─Ö brzegami. Wygl─ůda┼éo to okropnie. Przez ca┼éy weekend nikt nie posprz─ůta┼é nam pokoju. Najbardziej nas uderzy┼éo zachowanie personelu: ┼╝adna z pa┼ä sprz─ůtaj─ůcych ani na Sali restauracyjnej nigdy nie powiedzia┼éa ÔÇ×Dzie┼ä dobryÔÇŁ ┼╝adnego u┼Ťmiechu, na moje ÔÇ×dzi─Ökuj─ÖÔÇŁ w restauracji odpowiedzia┼éa krzywym spojrzeniem. Pierwsze ┼Ťniadanie zjedli┼Ťmy na stole, na kt├│rym sta┼éy brudne naczyniach po poprzednich go┼Ťciach. We wszystkich hotelach, w kt├│rych do tej pory byli┼Ťmy zawsze wszyscy pracownicy witali si─Ö z go┼Ť─çmi i u┼Ťmiechali, tu mam wra┼╝enie ┼╝e wszyscy pracuj─ů za kar─Ö. Jedzenie generalnie niesmaczne, nale┼Ťniki twarde, sa┼éatki niedobre, zreszt─ů wida─ç by┼éo ┼╝e ma┼éo kto je nak┼éada. Za to kolacja romantyczna w osobnej szali to by┼éa perfekcja. Przemi┼éy kelner, jedzenie przepyszne, same rarytasy. Nie polec─Ö nikomu tego hotelu, wracali┼Ťmy zawiedzeni.

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: w budynkach pi─Ötrowych nie ma wind
    • Warto┼Ť─ç
    • Jako┼Ť─ç noclegu
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, Violetta T
Zrecenzowano: 10 wrze┼Ťnia 2019

Witam, gor─ůco polecam resort Panorama morska, sam aquapark nie powala, ale jako wypoczynek dla rodziny czy ┼╝e znajomymi jest po prostu idealny. W Ale inclusiv du┼╝o dobrego jedzonka do wyboru, napoi oraz alkoholi. Ca┼éy pobyt chodzimy najedzeni, napojeni I mimo z┼éej pogody zadowoleni. Jeszcze raz polecam!!!

Dzi─Ökujemy, Marcin C
Zrecenzowano: 9 wrze┼Ťnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

┼Üwietne miejsce na wypoczynek ,pyszne jedzenie ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie ,rewelacyjne drinki ,du┼╝o atrakcji , nie da si─Ö tutaj nudzi─ç . Za rok wr├│cimy tu napewno razem z rodzink─ů. ┼Üwietne sp─Ödzony czas.

Dzi─Ökujemy, Beata C
Zrecenzowano: 8 wrze┼Ťnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Świetne miejsce dla wakacje z dziećmi. Jedzenie bardzo dobre i bardzo duży wybór. Dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Blisko do morza. Jedyny minus to opłata za parking i szafki przy basenie.

Dzi─Ökujemy, 556katarzynaj
Wy┼Ťwietl wi─Öcej recenzji