Jarosławiec
Zrecenzowano: 13 września 2019

W końcu znaleźliśmy bramę wjazdową. Strażnik, trzymając papierosa, w ten sposób, że cały dym dostał się nam do samochodu, polecił nam przejechać przez szlaban, zawrócić i pojechać na drugi parking ( w powrotnej drodze, mieliśmy za podniesienie szlabanu zapłacić 3 zł!!) Zabraliśmy bagaże i poszliśmy do recepcji na 1 piętro, żeby potem zejść powrotem na dół z tymi walizkami. Pan strażnik mógł nam powiedzieć, żeby nie zabierać tych walizek. Następnie meleksem ( za darmo, bo droga powrotna tym meleksem już nas kosztowała 10 zł.) ) zostaliśmy przewiezieni do budynku.
W pokoju czekała na nas niespodzianka –łóżko usłane płatkami róż i dwa łabędzie ułożone jeden z ręcznika a drugi ze starej szmaty, z prujacymi się brzegami. Wyglądało to okropnie. Przez cały weekend nikt nie posprzątał nam pokoju. Najbardziej nas uderzyło zachowanie personelu: żadna z pań sprzątających ani na Sali restauracyjnej nigdy nie powiedziała „Dzień dobry” żadnego uśmiechu, na moje „dziękuję” w restauracji odpowiedziała krzywym spojrzeniem. Pierwsze śniadanie zjedliśmy na stole, na którym stały brudne naczyniach po poprzednich gościach. We wszystkich hotelach, w których do tej pory byliśmy zawsze wszyscy pracownicy witali się z gośćmi i uśmiechali, tu mam wrażenie że wszyscy pracują za karę. Jedzenie generalnie niesmaczne, naleśniki twarde, sałatki niedobre, zresztą widać było że mało kto je nakłada. Za to kolacja romantyczna w osobnej szali to była perfekcja. Przemiły kelner, jedzenie przepyszne, same rarytasy. Nie polecę nikomu tego hotelu, wracaliśmy zawiedzeni.

Wskazówka dotycząca pokoi: w budynkach piętrowych nie ma wind
Dziękujemy, Violetta T
Zrecenzowano: 10 września 2019

Witam, gorąco polecam resort Panorama morska, sam aquapark nie powala, ale jako wypoczynek dla rodziny czy że znajomymi jest po prostu idealny. W Ale inclusiv dużo dobrego jedzonka do wyboru, napoi oraz alkoholi. Cały pobyt chodzimy najedzeni, napojeni I mimo złej pogody zadowoleni. Jeszcze raz polecam!!!

Dziękujemy, Marcin C
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na wypoczynek ,pyszne jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie ,rewelacyjne drinki ,dużo atrakcji , nie da się tutaj nudzić . Za rok wrócimy tu napewno razem z rodzinką. Świetne spędzony czas.

Dziękujemy, Beata C
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce dla wakacje z dziećmi. Jedzenie bardzo dobre i bardzo duży wybór. Dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Blisko do morza. Jedyny minus to opłata za parking i szafki przy basenie.

Dziękujemy, 556katarzynaj
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super obiekt, super basen i przepyszne jedzenie, gorąco polecam. Dziecko nie chciało wyjść ze zjeżdżalni. Strefa wellnesbardzo urozmaicona, zarówno sauna jak i kapitele zdrowotne. Czyste pokoje. Miła obsługa. Wieczorne zabawy

Dziękujemy, 28radekr