Super obiekt, super basen i przepyszne jedzenie, gorąco polecam. Dziecko nie chciało wyjść ze zjeżdżalni. Strefa wellnesbardzo urozmaicona, zarówno sauna jak i kapitele zdrowotne. Czyste pokoje. Miła obsługa. Wieczorne zabawy

Dziękujemy, 28radekr
Zrecenzowano: 5 września 2019

Wspaniale miejsce do wypoczynku jestesmy w Panoramie po raz kolejny i zawsze jestesmy mile zaskoczeni bogata oferta kulinarna blokiem imprez i mila obsluga personelu napewno bedziemy tutaj czestymi goscmi

Dziękujemy, 1306ela
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralismy sie z mezem na weekend (2 noce) do tego hotelu i cale szczescie, ze na tak krótko. Jedzenie pozostawia wiele do zyczenia. Niesmaczne, niedoprawione dania. Na sniadanie jajecznica miala bardzo dziwny zapach, ktorego nie umiem opisać. Po prostu czyms smierdziala. Placki z rabarbarem, ktore jadlam, odbijaly mi sie pol dnia jakims dziwnym tłuszczem. W barze all inclusive typowo smieciowe jedzenie. Frytki zimne, wyschniete, niedopieczony kurczak, niesmaczne hamburgery. Mozna by tak wymieniać. To smutne ale jak za ta cene, spodziewaliśmy sie czegos lepszego. Jedzenia bylo duzo ale co z tego, jesli nie smakowalo zupelnie. Jesli lubicie dobrze zjesc to trzymajcie sie z dala od tego resortu. Nie polecam. Strata czasu a tymbardziej pieniedzy. Jesli chodzi o baseny to bylo ok, z tym, ze 5 zl za szafke to rowniez smiechu warte przy pakiecie all inclusive.

Dziękujemy, moncik24
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Cudowne miejsce na wypoczynek z rodziną lub romantyczne chwile tylko we dwoje. Zawsze będę tam wracała w wakacje jak również w okresie zimowym - zakochałam się w tym miejscu. Przemiła obsługa, doskonałe podejście do klienta. Bardzo sympatyczni barmani, animatorzy i ogólnie cały personel. Polecamy ten ośrodek w 100 %.

Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko fajnie ale spodziewaliśmy się dużo większych basenów oraz większej ich ilości. Zjeżdżalnie bardzo małe i nie ma za bardzo atrakcji dla dorosłych. Ogólnie jeśli trafi się na super pogodę to nie ma na co narzekać. Leżaczki, zimne piwko i tyle

Dziękujemy, Joanna W