Jarosławiec
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Cudowne miejsce na wypoczynek z rodziną lub romantyczne chwile tylko we dwoje. Zawsze będę tam wracała w wakacje jak również w okresie zimowym - zakochałam się w tym miejscu. Przemiła obsługa, doskonałe podejście do klienta. Bardzo sympatyczni barmani, animatorzy i ogólnie cały personel. Polecamy ten ośrodek w 100 %.

Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko fajnie ale spodziewaliśmy się dużo większych basenów oraz większej ich ilości. Zjeżdżalnie bardzo małe i nie ma za bardzo atrakcji dla dorosłych. Ogólnie jeśli trafi się na super pogodę to nie ma na co narzekać. Leżaczki, zimne piwko i tyle

Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłem z wczasów i jesteśmy bardzo zadowoleni atrakcje baseny super opcja All super obsługa duży plus lobby pomocne jedynie na minus to brak możliwości zapłaty na przyklad za parking lub foto trzeba osobno płacić i czasem to powoduje zamieszanie

1  Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Fajny hotel, obsługa bardzo miła, pokoje czyste, jedzenie bardzo smaczne szkoda tylko że trzeba iść dworem np do restauracji czy basenu. Sam aqapark nie zachwyca przez zimną wodę. Cena też jest ciut za wysoka.

1  Dziękujemy, KasiaG1979
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pierwszy naprawdę godny polecenia hotel dla rodzin w jakim byliśmy. OBSŁUGA bardzo miła. Oczywiście zdarzają się pomyłki lub gorsze humory (brak uśmiechu) ale przez cały pobyt nie spotkałem się z chamstwem, złośliwością, czy jakimiś niestosownymi docinkami co nagminnie spotyka się za granicą. To co najważniejsze czyli ATRAKCJE. Jest ich mnóstwo, ale głównie dla dorosłych lub dzieci poniżej 12 roku życia. Myślę że starsze dzieci będą się tu nudzić, bo oprócz boisk treningowych, xboxów i basenów nic tu dla nich nie ma. Zjeżdżalnie (a jest ich sporo) są głównie z myślą o mniejszej grupie wiekowej. Brakuje wieży z 2-3 dużymi długimi zjeżdżalniami dla starszych dzieciaków. Dwie sale zabaw dla dzieci, jedna z opiekunkami (coś w stylu przedszkola), druga z grami wideo i interaktywnymi. Gry VR, oraz cymbergaje dodatkowo płatne. Oprócz tego kulkoland i mini kąciki zabaw w restauracjach. Codziennie animacje i bogate wieczorki dyskotekowe dla dzieci (teatrzyk, magik, tort dla wszystkich, dmuchane zamki, itd.) Dla dorosłych baseny, bicze, bąbelki, jaccuzi, oraz dodatkowo płatne sauny i spa. Oprócz tego sala treningowa, a wieczorem dyskoteki i występy różnych zespołów. Naprawdę jest co robić nawet podczas brzydkiej pogody. WYŻYWIENIE. Przyznam że po tygodniowym pobycie zastanawiałem się skąd się biorą te krytyczne opinie tutaj dotyczące żywienia. Albo to dzieło konkurencji, albo marud którym nic nigdy nie pasuje. Wybór jest po prostu ogromny. Jedzenie świeże, smaczne. Jedno mniej, inne bardziej ale jest w czym wybierać. Jako osoba wszystkożerna, zawsze próbuję różnych potraw i jedyna rzecz do której na siłę mógłbym się doczepić to kalmary. Lekko gumowate (niedogotowane albo przegotowane). Poza tym wszystko smaczne. Wina jak na All całkiem dobre, piwo Żywiec, soki z koncentratów ale są też wystawione kompoty. Ciasta i desery również smaczne. Odniosłem wrażenie że albo wiele wędlin i ciast robią sami, albo mają dobrych dostawców, bo większość smakuje jak domowe. DRINK BAR. Jak na opcję All całkiem przyzwoity. Oczywiście alkohole najtańsze ale całkiem niezłe. Barmani leją ile chcesz. Brakowało mi tylko rumu i brandy. Nawet te najtańsze kosztują tyle samo co tamtejsza whisky i gin więc żadna strata dla hotelu. Za to na ogromny plus zasługuje podawanie w szkle wewnątrz baru. LOKALIZACJA. Uważam że bardzo dobra. Oczywiście luksusem byłby hotel przy plaży ale do plaży jest naprawdę blisko, ok.400m deptakiem spod samej bramy hotelu. Poza tym Jarosławiec to taka większa wioska gdzie wszędzie jest blisko i fajnie się spaceruje. Super ścieżki rowerowe. Piękne piaszczyste szerokie plaże. MINUSY: a właściwie jeden duży minus. Pojechaliśmy z małym dzieckiem i był problem z dojazdem na plażę, bo albo musiałem jechać wózkiem 150m ruchliwą ulicą żeby dostać się do chodnika na plażę, albo musieliśmy znosić wózek z żoną po stromych schodach. A wystarczyłoby otworzyć tylko furtkę po drugiej stronie parkingu żeby przejechać wprost przez pasy na chodnik!! Poza tym takie minusiki: 1.Opłata za parking! Wydaje mi się że przy pobycie za około 7tys zł naprawdę lepiej by to wyglądało jakby opłata była wliczona w cenę pobytu. Kolejna głupota z tym związana to że nie można opłacić parkingu na recepcji tylko uwaga!! w maszynie u pani parkingowej. Ot takie udogodnienie. 2.Drugi minusik, na dzień dobry w recepcji otrzymujemy opaski All i karty hotelowe którymi można płacić w hotelu. Wszystko było by OK gdyby hotel stosował się do swojego pomysłu a po jednym dniu pobytu okazuje się że musimy nosić ze sobą opaskę, karty i jeszcze gotówkę bo karty nie wszędzie działają albo niektóre urządzenia nie obsługują kart hotelowych. Po prostu brak konsekwencji w realizacji swoich pomysłów. Do baru po drinki (nawet przyzwoite jak na All) wystarczy opaska ale do restauracji musisz odbić kartę! O co chodzi?! Tak przy okazji czy nie warto pomyśleć o wdrożeniu opasek hotelowych z chipami zamiast tych kart? Było by o wiele prościej. 3.Wypożyczalnia rowerów. Rower można wypożyczyć po 10 a trzeba oddać do 16. Trochę to bez sensu bo jak chcesz zrobić długi rajd to nie zdążysz oddać. Nie pytałem co się stanie jak nie zdążę oddać do 16. OGÓLNIE. Bardzo polecam, gdyby tylko hotel miał słońce na wyłączność to spędzalibyśmy tam wakacje co roku dopóki dzieci małe. Niestety pogoda nad polskim morzem jest różna ale hotel staje na głowie żeby gościom się nie nudziło.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsza lokalizacja to budynki A,B,C gdyż są zlokalizowane w samym środku resortu i wszędzie blisko.
1  Dziękujemy, Aamaverick