Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy .Nie pojmuję tych negatywnych opinii bo my przyjechaliśmy zachwyceni i już zamowilismy kolejny pobyt na przełomie sierpnia i września.Bylismy w apartamencie z dwuletnim dzieckiem.Apartament przestronny czysty i przepięknie położony.Oszałamiający widok z balkonu, przepyszne jedzenie ( co za bzdury wypisywane z tym jedzeniem ?? to chyba jakaś niezdrowa konkurencja ) Właściciele to cudowni ludzie , codziennie byli w hotelu i dbali o dobre samopoczucie gości, doglądając każdego drobiazgu.Juz się cieszymy , że za tydzień będziemy tam znów na urlopie .Pozdrawiamy serdecznie Pana Ryszarda z żoną. Staś z dziadkami

Dziękujemy, 66jenny66
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bylismy w tym hotelu 2 tyg. w lipcu z dzieckiem. Ponieważ syn jest duży nie korzystaliśmy z animacji, jednak hotel je ofreruje. Na plus - położenie, hotel położony blisko centrum i plaży, wszędzie blisko. Jedzenie bardzo smaczne. Niektórzy zarzucali, że jest mało urozmaicone, ja tak nie uważam. Myśle, że lepiej mniej ale świeżo i zmacznie. Na sniadanie ciagle te same potrawy, ale najróżniejsze, zresztą co można zaserwować na sniadanie. Obiad - jedna lub dwie zupy, dwa rodzaje mięs, dodatków i surówek. Na kolację jedno cieple danie, poza tym szeroki wybór ryb i mięs, wszysto bardzo smaczne i w punkt. Moim zdaniem hotel stawia na jakość nie na ilość, co naszym zdaniem zasluguje na pochwałę. Gdy jest dużo gości, jest problem ze stolikiem, no ale powiedzmy, że to nie wina hotelu, że ludzie akurat o tej właśnie porze schodzą na posiłek. Podczas posiłku własciciel zagaduje, podpytuje, częstuje jedzeniem, co również nalezy zaliczyć in plus. Minusem jest to, że hotel nie jest pierwszej świeżości, ale raczej nie inwestują w remonty. Ale jest czysto i przyjemnie. Podczas naszego pobytu nie działała też łaźnia parowa a na basenie woda bardzo chlorowana, aż oczy szczypłaty. Recepcja pomiedzy stołówką i barem, mało miejsca i brak intymności i prywatności na załatwienie spraw. Generalnie, pogoda była ładna a pobyt w tym hotelu był dla nas bardzo przyjemny, zatem moim zdaniem hotel godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byliśmy w pokoju 207 - II p., widok na centrum miasta, po prawej w oddali widok na morze. Głośno od ulicy i centrum rozrywki.
Dziękujemy, mOnrad2014
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłam z hotelu Krol Plaza. Hotel w super lokalizacji wszędzie blisko do plaży 2 min. Pokój 110 na pierwszym piętrze czysty oprócz firany która wisi chyba wiek z plamami po stu gościach. Recepcje ciężko nazwać recepcją bo jest zabarykadowana stołami i gośćmi jedzącymi więc nie wiadomo gdzie się wchodzi czy na recepcję czy na jadalnię. Jadalnia powinna być oddzielona od recepcji wtedy i gość i osoby obsługującej na niej czuły by się dużo lepiej. Sama strefa saunowa i basenowa fajna oprócz nadtryskow koło saun które są zepsute i nie można skorzystać z nich po wyjściu z sauny. Jedzenie w hotelu bardzo dobre i duży wybór. Polecam przyjechać do hotelu w czerwcu lub wrześniu gdzie jeszcze nie ma sezonu bo w sezonie hotel oblegany przez rodziny z dziećmi więc cisza i spokój wtedy nie gości niestety. Ogólnie hotel godny polecenia. Pozdrawiam

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super pobyt, bardzo mila obsluga, czysto i przyjemnie a do tego doskonale jedzenie. Korzystalismy też z basenu, groty solnej i sauny. Odpoczelismy świetnie. Na pewno tam wrócimy i będziemy to miejsce polecać znajomym.

Dziękujemy, Elżbieta W
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Długo zastanawiałem się nad napisaniem tu opinii tego hotelu. Szczerze to zakończyliśmy pobyt 3 dni przed czasem. Powodem przede wszystkim jedzenie. Masakra jakaś, dzieci nasze nie miały co jeść na obiad. Każda potrawa mięsna przygotowana przez kucharzy to totalny niewypał. Przesolone i twarde mięsa. Mało smaczne. Nasza najmłodsza córka 2lata co jakiś czas na cła sale wyrażał opinie o kuchni w swoim stylu mówiąc Ble!! Na co sala większości kiwala głową z aprobatą. Najlepsze z ciepłych to tylko naleśniki. Śniadania i kolacje Oki, sery, wędliny, jajka różne ryby. Nasz familia miała pokój 313 z widokiem na morze i apartamentowiec. Pokój duży ale ilość niedorobek, jakby ktoś na szybko robił remont nie mając pojęcia co robi (patrz zdjęcia)krzyżyki w fugach, pomalowane lustra biała farba do sufitu od walka, zacieki, nie działająca lodówka czy latające kontakty. Basen ciepły ale czystość tak jakby nie do końca. Nie działające prysznice. Pokój dla dzieci haha brak plus smrodek z toalety wybitym szambem. Jak dla nas to najgorszy wypad nad morze. Standard napewno nie na 4 gwiazdy. Nie polecamy tego hotelu, chyba że zrobia remont i zmienia kucharzy. Miejscowość fajana polecamy ma klimat choć w kwietniu nie ma za dużo otwartych lokali. Przy hotelu sklep spożywczy i monopolowy tzw. Pogotowie . Jak szukasz hotelu i masz dzieci, szukaj dalej.
PS. Ciekawe czy już starali pajenczyny z halogenów w recepcji. Przez cały pobyt wisiały

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Zbyszek B