Pracowałem w Albatrosie jako animator prze blisko 2.5 miesiąca od 10 rano do 00.00 a nawet do 2 w nocy. Pracownicy, szczególnie z ekipy ukraińskiej ( a była ich większość) nie dostawali nawet wolnego dnia w tygodniu a część nie miała wcale przez 3 miesiące. Dziewczynom z Ukrainy kończyła się wiza mimo tego pan R. nie pozwalał im wyjechać.Traktowanie pracowników upokarzające godności ludzkiej. Nikt nie dostał umowy do ręki a ewentualnie podpisanie bez kopii dla pracownika. W moim przypadku miałem umowę do 15.09 lecz dużo wcześniej zaznaczyłem,że dostałem stałą pracę od 02.09 wiec według jego umowy nie wypłaci mi całości tylko 50%.Nie zgadzałem się z tym faktem.Miałem zarobić dużo pieniędzy -jak na mnie.Pan R. zrobił mi przelew na 353 zł i to miało być 50%. Sposób zabezpieczania by nie wypłacić wynagrodzenia skandaliczny. wcześniej jedyne co zrobił to wypłacił część za czerwiec i połowę za lipiec. Jest mi winien sporo pieniędzy.Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na email. Totalne złodziejstwo.Nie polecam nikomu tam pracować ani przyjeżdżać. Sami wczasowicze byli zszokowani jak byliśmy traktowani.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz M

Jeżdżę co roku w różne zakątki kraju , teraz byłem przełom sierpień-wrzesień na turnusie wypoczynku zdrowotnego, ale tak miłego zaskoczenia ze strony ośrodka Albatros i jego załogi nigdy nie doznałem. Wszystko bardzo dobrze funkcjonowało wspaniała organizacja, niesamowita kuchnia nie wierzę aby znalazł się jakiś smakosz, któremu by coś nie pasowało, super miła, bardzo grzeczna obsługa kelnerska młoda pani i młody pań, niesamowicie pracowici bardzo grzeczni, bardzo pracowite panie z Ukrainy zatrud. personel sprzątający włącznie z personelem obsługi świadczeń zdrowotnych,Super dobrana obsada recepcji, bardzo grzeczna , zawsze służąca pomocą i to w każdej chwili, chciał bym coś wyszukać na nie , ale nie ma. Tak mi się wszystko podobało, wróciłem niesamowicie zadowolony w pełni sił, na długo Albatros zagościł w mojej pamięci, do bardzo miłych wspomnień ,te rozległe sale ćwiczeń baseny z ciepłą wodo, sauna jakuzzi, czystość terenu, bufet idealne bliskie położenie do plaży ,sala telewizyjna robią wrażenie w pełni polecam niech się Międzyzdroje , Świnoujście Rewal Pogorzelica, Kołobrzeg chowają, bez szans. Dopisze jeszcze , że sama osada Jarosławca też jest super miła czysta i jest co podziwiać.Zauważa się , że kierownictwo tego ośrodka, bardzo dba o tok , program działalność tego ośrodka ,wyzwolili taką atmosferę i sferę organizacyjną, że w porach posiłków czy innych chwil rozmów słyszało się, -na drugi rok będę chciał chciała tu powrócić -ja tez z pozdrowieniami .

Dziękujemy, Kazimierzno
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel Albatros Spa&Ski to sciema.nie dajcie sie zwiesc.spoznieni przyjechalismy do Jaroslawca ale w Albatrosie obiecano ze obiadokalacje odloza.Dostalismy obiad wrzucony do reklamowki w styropianowych pojemniczkach jedno na drugim rozsypane i zimne.zimne frytki i mieso ale nie za bardzo jestem w stanie stwierdzic jakie.Wszystko czekalo na nas w recepcji hotelowej pod bufetem recepcyjnym.obiad za to niezjadliwy o niepewnej swiezosci miesa.Sniadania smaczne ale wszedzie unoszący sie zapach octu ktorym przemywane sa stoly odbiera apetyt i nie daje skupic sie na jedzeniu.Kolacja to istny spend,wyscig do stolikow bo jak nie zdazysz to czekasz na korytarzu patrzac jak ci co cie wyprzedzili juz jedza.Po zakonczonych godzinach wydawania posilkow wszystko zamkniete bez mozliwosci skorzystania z czego kolwiek typu picie soki dla dzieci.Standard pokoji odbiega od tego co jest w internecie.Kabiny prysznicowe brudne.Brodzik z zapchanym odplywem wody.stoisz w brudzie.Popekane i poplamione sciany w pokojach.Bardzo ciasno i duszno.lozka male i niewygodne.na balkonie suszarka pordzewiala.mozna zniszczyc odziez.Balkony wylozone powycierana stara trawopodobna wykladzina o nieciekawym zapachu.Brzydki zapach z szaf.W pokojach brudna szara poplamiona wykladzina.Pod nasza nieobecnosc i bez naszej zgody do pokoju pod pretekstem wymiany poscieli i recznikow weszla podobno ekipa sprzatajaca ktora nie wymienila poscieli i recznikow.jedynie poprawila narzute na lozku i przejzala nasze bagaze.Po zgloszeniu tego na recepcji stwierdzono ze jest to u nich normalna procedura!!!.Uslugi dodatkowe typu jacuzzi czy sauna w kosmicznych cenach.Natomiast uslugi obiecane w cenie pokoju niedostepne.nawet do tego stopnia ze w weekend w deszczowy dzien wymieniana jest woda w basenie wewnetrznym aby z niego nie korzystac.Za ta cene kwatery w stylu Gierkowskim to duzzzzzza !!! przesada !!! W tej cenie w Jaroslawcu mozna juz spędzić mily pobyt w naprawde ekskluzywnym
**** hotelu.Doba hotelowa konczy sie o 10:00.Sniadanie konczy sie rowniez o 10:00 takze macie Panstwo do wyboru albo spakowac sie i zdac klucze na czas.albo zjesc sniadanie. Cena 1500 pln jak za dwie noce w tym hotelu to jakies nieporozumienie!!!.Dobrze ze nie rezerwowalismy tutaj dluzszego pobytu.Zdjecia w internecie prezentujace to miejsce mijaja sie z rzeczywistością.dodam jeszcze ze bezczelnosc i obojetnosc recepcjonistow powoduje ze mamy wrazenie iz jestesmy w ukrytej kamerze.Nikomu nie polecam tego hotelu bo bedziecie zawiedzeni tak samo jak my...!!!

Dziękujemy, klient-gosc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AlbatrosJaroslawiec, Kierownik, Albatros Spa & SkiOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Pani Beato i Panie Robercie,

Nie zgadzamy się na hejt i kłamstwa w Pani recenzji. Wiemy jednak, że nie ma sensu podejmować z Panią dialogu ponieważ próbowaliśmy go podjąć z Panią i Pani mężem już podczas pobytu. Jednak w odpowiedzi spotkały nas tylko obelgi, wyzwiska i groźby.

Rozumiemy, że mogło się Pani nie podobać w Albatrosie ale swoje uwagi można zgłaszać w sposób kulturalny i z szacunkiem do rozmówcy. Dostaliśmy wiele skarg na Państwa zachowanie od innych Gości między innymi dotyczących sytuacji gdy Pani mąż przed wejściem do sali restauracyjnej informował wchodzących i wychodzących, że cytujemy: „tu kelnerzy plują do talerzy”?! To są zachowania karygodne i nie godzimy się na nie. Jeżeli chodzi o czystość i jakość posiłków to są to nasze najsilniejsze strony o czym świadczą setki pozytywnych komentarzy naszych Gości.

Państwa niezadowolenie i złowrogie nastawienie do personelu rozpoczęło się od faktu, że pokojowa posprzątała pokój podczas Państwa nieobecności. Jest to standardową procedurą w hotelach, a nie tak jak Pani napisała – przejrzenie bagaży czy jak na miejscu twierdził Pani mąż, że pokojowe weszły tylko po to „żeby przejrzeć bagaże i dosypać coś do mleka dziecka”. Działamy na rynku hotelarskim ponad dwadzieścia lat i nigdy żaden Gość nie oskarżył personelu o taką rzecz :(
Rozumiemy, że „jeżdżą Państwo po całym świecie” i jeszcze się nie spotkali z taką pracą personelu pokojowego, ale tak jak uzyskała Pani informację w recepcji – wystarczyło zawiesić kartkę na klamce – „proszę nie przeszkadzać” lub zgłosić życzenie nie sprzątania pokoju podczas pobytu w recepcji. Od tego momentu w stronę personelu kierowali Państwo uwagi w sposób bardzo niekulturalny i nie przyjmowali żadnych wyjaśnień ( jak np. że sauna i jacuzzi jest bezpłatna podczas pobytu a płatne są zabiegi SPA).
Zdjęcia, które Pani przesłała to zdjęcia elewacji przygotowanej do jesiennego remontu. Rozumiemy, że nie jest to wygląd estetyczny i na bieżąco naprawiamy elewację, jednak nie obniża to komfortu wypoczynku.

Pozdrawiamy
Załoga Albatrosa

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Wybraliśmy się na weekend do Jarosławca.
O Albatrosie słyszeliśmy od znajomych i przyszła okazja by sprawdzić.
Pokój zadbany, dobrze wyposażony, nic nam nie brakowało.
Basen, sauna, jacuzzi. Śniadania olaboga! Pysznie i pięknie!!!!!1
Spędziliśmy tam kilka dni w apartamencie Junior
Całym sercem polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: apartament Junior, duze loze krolewskie, lazienka z wanna
Dziękujemy, jedrekjedrek
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018

Ładny i zadbany ośrodek z wieloma atrakcjami sportowymi - basen, mini golf, koszykówka ( 1 kosz więc gra tylko w 21), siatkówka plażowa, rowery wypożyczane odpłatnie, cymbergaj, tenis stołowy, piłkarzyki.
Największe zaskoczenie i ogromyny plus to smaczne, urozmaicone śniadania i kolacje - codzienie coś innego więc naprawdę było co jeść. Podane na poziomie 5*****.

Pokoje czyste i ładnie urządzone w budynku A ( główny z recepcją)

Sala zabaw jest super, to rewelacyjne miejsce na wyjazd z dzieckiem, obsługa jest też niezwykle pozytywnie nastawiona do dzieci. Ośrodek ma w ofercie nie tylko łóżeczko, ale też elektroniczną nianię, podgrzewacz do słoiczków, rowerki biegowe i inne udogodnienia więc naprawdę nie trzeba ze sobą tego wszystkiego wieźć.

Szczerze polecam. Sam Jarosławiec jest również piękny i urokliwy, chociaż w weekend sierpniowy były mega tłumy.

Jedyny minus to fajnie gdyby śniadania były od 7 bo dzieci już nie śpią, a tak to trzeba czekać do 8.

Wskazówka dotycząca pokoi: bardzo ładne pokoje rodzinne w budynku A, są z 2 łazienkami.
Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, usia99