Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel Albatros Spa&Ski to sciema.nie dajcie sie zwiesc.spoznieni przyjechalismy do Jaroslawca ale w Albatrosie obiecano ze obiadokalacje odloza.Dostalismy obiad wrzucony do reklamowki w styropianowych pojemniczkach jedno na drugim rozsypane i zimne.zimne frytki i mieso ale nie za bardzo jestem w stanie stwierdzic jakie.Wszystko czekalo na nas w recepcji hotelowej pod bufetem recepcyjnym.obiad za to niezjadliwy o niepewnej swiezosci miesa.Sniadania smaczne ale wszedzie unoszący sie zapach octu ktorym przemywane sa stoly odbiera apetyt i nie daje skupic sie na jedzeniu.Kolacja to istny spend,wyscig do stolikow bo jak nie zdazysz to czekasz na korytarzu patrzac jak ci co cie wyprzedzili juz jedza.Po zakonczonych godzinach wydawania posilkow wszystko zamkniete bez mozliwosci skorzystania z czego kolwiek typu picie soki dla dzieci.Standard pokoji odbiega od tego co jest w internecie.Kabiny prysznicowe brudne.Brodzik z zapchanym odplywem wody.stoisz w brudzie.Popekane i poplamione sciany w pokojach.Bardzo ciasno i duszno.lozka male i niewygodne.na balkonie suszarka pordzewiala.mozna zniszczyc odziez.Balkony wylozone powycierana stara trawopodobna wykladzina o nieciekawym zapachu.Brzydki zapach z szaf.W pokojach brudna szara poplamiona wykladzina.Pod nasza nieobecnosc i bez naszej zgody do pokoju pod pretekstem wymiany poscieli i recznikow weszla podobno ekipa sprzatajaca ktora nie wymienila poscieli i recznikow.jedynie poprawila narzute na lozku i przejzala nasze bagaze.Po zgloszeniu tego na recepcji stwierdzono ze jest to u nich normalna procedura!!!.Uslugi dodatkowe typu jacuzzi czy sauna w kosmicznych cenach.Natomiast uslugi obiecane w cenie pokoju niedostepne.nawet do tego stopnia ze w weekend w deszczowy dzien wymieniana jest woda w basenie wewnetrznym aby z niego nie korzystac.Za ta cene kwatery w stylu Gierkowskim to duzzzzzza !!! przesada !!! W tej cenie w Jaroslawcu mozna juz spędzić mily pobyt w naprawde ekskluzywnym
**** hotelu.Doba hotelowa konczy sie o 10:00.Sniadanie konczy sie rowniez o 10:00 takze macie Panstwo do wyboru albo spakowac sie i zdac klucze na czas.albo zjesc sniadanie. Cena 1500 pln jak za dwie noce w tym hotelu to jakies nieporozumienie!!!.Dobrze ze nie rezerwowalismy tutaj dluzszego pobytu.Zdjecia w internecie prezentujace to miejsce mijaja sie z rzeczywistością.dodam jeszcze ze bezczelnosc i obojetnosc recepcjonistow powoduje ze mamy wrazenie iz jestesmy w ukrytej kamerze.Nikomu nie polecam tego hotelu bo bedziecie zawiedzeni tak samo jak my...!!!

Dziękujemy, klient-gosc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AlbatrosJaroslawiec, Kierownik, Albatros Spa & SkiOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Pani Beato i Panie Robercie,

Nie zgadzamy się na hejt i kłamstwa w Pani recenzji. Wiemy jednak, że nie ma sensu podejmować z Panią dialogu ponieważ próbowaliśmy go podjąć z Panią i Pani mężem już podczas pobytu. Jednak w odpowiedzi spotkały nas tylko obelgi, wyzwiska i groźby.

Rozumiemy, że mogło się Pani nie podobać w Albatrosie ale swoje uwagi można zgłaszać w sposób kulturalny i z szacunkiem do rozmówcy. Dostaliśmy wiele skarg na Państwa zachowanie od innych Gości między innymi dotyczących sytuacji gdy Pani mąż przed wejściem do sali restauracyjnej informował wchodzących i wychodzących, że cytujemy: „tu kelnerzy plują do talerzy”?! To są zachowania karygodne i nie godzimy się na nie. Jeżeli chodzi o czystość i jakość posiłków to są to nasze najsilniejsze strony o czym świadczą setki pozytywnych komentarzy naszych Gości.

Państwa niezadowolenie i złowrogie nastawienie do personelu rozpoczęło się od faktu, że pokojowa posprzątała pokój podczas Państwa nieobecności. Jest to standardową procedurą w hotelach, a nie tak jak Pani napisała – przejrzenie bagaży czy jak na miejscu twierdził Pani mąż, że pokojowe weszły tylko po to „żeby przejrzeć bagaże i dosypać coś do mleka dziecka”. Działamy na rynku hotelarskim ponad dwadzieścia lat i nigdy żaden Gość nie oskarżył personelu o taką rzecz :(
Rozumiemy, że „jeżdżą Państwo po całym świecie” i jeszcze się nie spotkali z taką pracą personelu pokojowego, ale tak jak uzyskała Pani informację w recepcji – wystarczyło zawiesić kartkę na klamce – „proszę nie przeszkadzać” lub zgłosić życzenie nie sprzątania pokoju podczas pobytu w recepcji. Od tego momentu w stronę personelu kierowali Państwo uwagi w sposób bardzo niekulturalny i nie przyjmowali żadnych wyjaśnień ( jak np. że sauna i jacuzzi jest bezpłatna podczas pobytu a płatne są zabiegi SPA).
Zdjęcia, które Pani przesłała to zdjęcia elewacji przygotowanej do jesiennego remontu. Rozumiemy, że nie jest to wygląd estetyczny i na bieżąco naprawiamy elewację, jednak nie obniża to komfortu wypoczynku.

Pozdrawiamy
Załoga Albatrosa

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Wybraliśmy się na weekend do Jarosławca.
O Albatrosie słyszeliśmy od znajomych i przyszła okazja by sprawdzić.
Pokój zadbany, dobrze wyposażony, nic nam nie brakowało.
Basen, sauna, jacuzzi. Śniadania olaboga! Pysznie i pięknie!!!!!1
Spędziliśmy tam kilka dni w apartamencie Junior
Całym sercem polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: apartament Junior, duze loze krolewskie, lazienka z wanna
Dziękujemy, jedrekjedrek
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018

Ładny i zadbany ośrodek z wieloma atrakcjami sportowymi - basen, mini golf, koszykówka ( 1 kosz więc gra tylko w 21), siatkówka plażowa, rowery wypożyczane odpłatnie, cymbergaj, tenis stołowy, piłkarzyki.
Największe zaskoczenie i ogromyny plus to smaczne, urozmaicone śniadania i kolacje - codzienie coś innego więc naprawdę było co jeść. Podane na poziomie 5*****.

Pokoje czyste i ładnie urządzone w budynku A ( główny z recepcją)

Sala zabaw jest super, to rewelacyjne miejsce na wyjazd z dzieckiem, obsługa jest też niezwykle pozytywnie nastawiona do dzieci. Ośrodek ma w ofercie nie tylko łóżeczko, ale też elektroniczną nianię, podgrzewacz do słoiczków, rowerki biegowe i inne udogodnienia więc naprawdę nie trzeba ze sobą tego wszystkiego wieźć.

Szczerze polecam. Sam Jarosławiec jest również piękny i urokliwy, chociaż w weekend sierpniowy były mega tłumy.

Jedyny minus to fajnie gdyby śniadania były od 7 bo dzieci już nie śpią, a tak to trzeba czekać do 8.

Wskazówka dotycząca pokoi: bardzo ładne pokoje rodzinne w budynku A, są z 2 łazienkami.
3  Dziękujemy, usia99
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Super ośrodek z ladnie urzadzonymi apartamentami - my bylismy w Junior Suite. W budynku B obok glownego maja nizszy standard, nie ma tam pokoi 2pokojowych.
Na terenie zajdują się baseny odkryte z ciepłą i czystą wodą wokół leżaki i parasole, place zabaw dla dzieci, mini golf, boisko do siatkówki, namiot z bilardem i tenisem stołowym, cymbergajem.
Na uznanie zasługują pyszne posiłki - dużo wybór, ale przede wszystkim duży wybór dla dzieci - codziennie na obiadokolację dzieciaki wybierały z 5 czy nawet 6 dań specjalnie dla nich przygotowanych. Szacun!
Super atmosfera, personel na luzie, dobrze doradzą gdzie i co robić w Jarosławcu.
Polecamy. Fajnie było!

2  Dziękujemy, malgorzatam375
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Śniadanie bardzo dobre i to by było na tyle. To nie hotel tylko ośrodek wypoczynkowy podszywajacy się pod 3 gwiazdki. Nie basen a basenik i woda mało kiedy jest ciepła choć niby zawsze był dokonywany pomiar. Nie do przyjęcia jest też płacenie zaraz po przyjeździe - co kiedy coś nie działa?? Czystość w pokojach pozostawia jeszcze wiele do życzenia nie mówiąc o tym , że pościel wymieniają po tygodniu gdzie w pokoikach nie ma klimatyzacji. Przy basenikach mało lezakow a wiele z nich polamanych. Parasoli dosłownie kilka.

Dziękujemy, Marek D