Jarosławiec

“Ambiwalentnie”
Sunrise — recenzja

Sunrise
Nr 7 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Zrecenzowano 7 września 2019

Z takimi miejscami jest pewien kłopot. Knajpka pozycjonuje się jako włoska, w istocie jest jednak masowym punktem konsumpcji pizzy. Obsługa jest młoda i z kuchni włoskiej blisko jej jedynie do włoszczyzny... Kiedy przyszliśmy tam po raz pierwszy, próbowałem znaleźć jakieś normalne wino. Na pytanie: - macie tu jakieś primitivo, młoda dama odpowiedzialna za bar odpowiedziała: - proszę nas nie obrażać, tu pracują normalni ludzie... No i wrażenie włoskości ulotniło się natychmiast w niebyt... A wino pije się tutaj z kartoników... Mimo sezonowości zatrudnienia, warto jednak zainwestować odrobinę w kindersztubę obsługi. Ogólnie, pizza zjadliwa, ryby słabe. Taras osłonięty mleczną folią, co znacznie redukuje walory położenia.

1  Dziękujemy, WaldemarSobanski

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wrzucasz pieniądze do maszyny i okazuje się że jest zepsuta i nikt z obsługi na to nie reaguje a po skończonym posiłku okazuje się że nie byłeś tylko jeden . Jedzenie średnie ale widoki super

Dziękujemy, 328pawelz
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Chciałem dać 2-3 gwiazdki - żona chciała więcej, taki kompromis. O gustach się nie dyskutuje, a tak na prawdę wszystko zależy od dnia na kogo się trafi kto przygotowuje pizzę - bo tylko to tam zamawialiśmy. Na 3 pizze każda była inna (ciasto, przyprawy albo ich brak, stopień wypieczenia itp.)
Największe nieporozumienie tej pizzerii to dopłata 2 zł za zamówienie pół na pół (dużej) !
Maszyny dla dzieci jednego dnia działają, innego nie - ale monety i tak zjadają - brak informacji o awarii - a nie każdy musi zauważyć wyrwane kable wewnątrz....

Same wnętrze bardzo ładne - kiedyś imprezownia, dziś restauracja. Widok na morze świetny ale nie potrzebnie zasłonięty folią przeźroczystą, tak samo nie potrzebne na środku miejsce dla palaczy.

Jedynej rzeczy, której nie polecam w 100% to "lemoniada" - szklanka za 12 zł - woda z lodem, cukrem i barwionym zamrożonym syropem w stylu maszyn granitor.

Wielki szacunek dla Pań i Panów kelnerów - ogromna robota a zawsze uśmiechnięci, pomocni i kulturalni.

Dziękujemy, johnnywalker007
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Polecam piękne miejsce z widokiem na morze, duży taras osłonięty od wiatru. Uwielbialismy tam pić poranną kawkę, desery. Miła obsługa klienta mały minusik to ceny ale widoki kosztują....

Dziękujemy, Waldemar S
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Widok na morze rekompensuje wszystkie niedogodności . Jedzenie w porządku tylko dziwne nam było ,że trzeba złożyć i odebrać zamówienie w sali restauracyjnej . Ceny w porządku . Polecam .

Dziękujemy, Wiesława C

Sunrise — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Sunrise? Podziel się wrażeniami!