“Dobrze podane owoce morza”
Morskie Opowiesci — recenzja

Morskie Opowiesci
Nr 4 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Opis: Morskie Opowieści to kameralna restauracja nad samym morzem. Zabieramy naszych Gości na rejs przez najlepsze smaki Pomorza. Serwujemy doskonałe ryby i owoce morza. Nasze specjalności to surf and turf - połączenie owoców morza i najlepszej, sezonowanej na sucho wołowiny oraz makarony. Polecamy również zupę rybną przygotowaną wg przepisu z 1743 roku. W naszej winiarni czeka ponad 30 rodzajów znakomitego, włoskiego wina. Jeśli dodać do tego znakomitą obsługę i ciepły klimat restauracji... Zapowiada się pyszny wieczór!
Zrecenzowano 3 września 2019

Z rzadko spotykanych pozycji w karcie można znaleźć opiekanego śledzia. Smaczny, ale mało wyraźny. Uwagę zwracają frytki z batatôw i całą pewnością owoce morza z makaronami.

1  Dziękujemy, Michal Z

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie super obsługa i fajne wnętrze. Polecam na kolacyjkę spokojna i niespieszna ale z pieskiem i bez dzieciaków

Dziękujemy, 764krzysztofg
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obiad podczas kilkugodzinnej wycieczki do Jarosławca (mogłaby być krótsza, ale zdani na PKS nie mieliśmy wyboru). Miejsce było wybrane zawczasu - i bez pudła. Na przystawkę krewetki w panko, na danie główne makaron z krewetkami (w karcie jest tagiatelle, podali papardelle, ale w sumie bez różnicy) i dorsz w panko z batatami pieczonymi i surówką z kapusty - to danie to był majstersztyk, bo na talerzu była cała symfonia smaków, tekstur i w ogóle - koncert życzeń. Mały minusik za brak lemoniady, ale podano nam do wody mineralnej mnóstwo cytrusów, więc sobie trochę wygnietliśmy :)

1  Dziękujemy, msol221
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moi drodzy Jarosławiec morski kurort a tu taka niespodzianka zamiast fladry z frytkami przepyszne makarony z krewetkami oraz z owocami morza
Przegrzebki poezja do tego pyszne włoskie wino.Na deser suflet włoski i beza pawlowa.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację Morskie Opowieści, która znajduje się w Hotelu Szlak Bursztynowy. Kuchnia wyśmienita, rosół z kaczki zrobił na mnie wrażenie (był eksplozją smaków na moim podniebieniu). Będąc w Jarosławcu obowiązkowa jest wizyta w tej restauracji. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PrzemoZ71

Morskie Opowiesci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Morskie Opowiesci? Podziel się wrażeniami!