“Smacznie i niebanalnie”
Morskie Opowiesci — recenzja

Morskie Opowiesci
Nr 4 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Opis: Morskie Opowieści to kameralna restauracja nad samym morzem. Zabieramy naszych Gości na rejs przez najlepsze smaki Pomorza. Serwujemy doskonałe ryby i owoce morza. Nasze specjalności to surf and turf - połączenie owoców morza i najlepszej, sezonowanej na sucho wołowiny oraz makarony. Polecamy również zupę rybną przygotowaną wg przepisu z 1743 roku. W naszej winiarni czeka ponad 30 rodzajów znakomitego, włoskiego wina. Jeśli dodać do tego znakomitą obsługę i ciepły klimat restauracji... Zapowiada się pyszny wieczór!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obiad podczas kilkugodzinnej wycieczki do Jarosławca (mogłaby być krótsza, ale zdani na PKS nie mieliśmy wyboru). Miejsce było wybrane zawczasu - i bez pudła. Na przystawkę krewetki w panko, na danie główne makaron z krewetkami (w karcie jest tagiatelle, podali papardelle, ale w sumie bez różnicy) i dorsz w panko z batatami pieczonymi i surówką z kapusty - to danie to był majstersztyk, bo na talerzu była cała symfonia smaków, tekstur i w ogóle - koncert życzeń. Mały minusik za brak lemoniady, ale podano nam do wody mineralnej mnóstwo cytrusów, więc sobie trochę wygnietliśmy :)

1  Dziękujemy, msol221

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moi drodzy Jarosławiec morski kurort a tu taka niespodzianka zamiast fladry z frytkami przepyszne makarony z krewetkami oraz z owocami morza
Przegrzebki poezja do tego pyszne włoskie wino.Na deser suflet włoski i beza pawlowa.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację Morskie Opowieści, która znajduje się w Hotelu Szlak Bursztynowy. Kuchnia wyśmienita, rosół z kaczki zrobił na mnie wrażenie (był eksplozją smaków na moim podniebieniu). Będąc w Jarosławcu obowiązkowa jest wizyta w tej restauracji. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PrzemoZ71
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bez zawahania można powiedzieć że to jedna z najlepszych restauracji nie tylko w Jarosławcu ale również w Polsce . Nie do podrobienia zupa rybna jak i owoce morza najwyższej jakości (krewetki senegalskie, homar czy przegrzebki). Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Na pewno wrócimy !!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarcinR333333
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna wg starej receptury niesamowita. Limonka dopełnia tę opowieść/danie. Drugie danie, śledzie z kminkiem i surówką z fenkuła - prawdziwa uczta kulinarna. Żałuję że tak późno odkryliśmy tę restaurację. Natomiast espresso jest tak fatalne że muszę odjąć jedna gwiazdkę. „Me oko” nigdy nie widziało czegoś takiego, wodnista ciecz, zero pianki, smak okropny. Restauracja ma piękny wystrój, bardzo miłą odsługę. Prawdziwe morskie opowieści kulinarne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, mymokiem

Morskie Opowiesci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Morskie Opowiesci? Podziel się wrażeniami!