“Masakra”
Witta — recenzja

Witta
Nr 9 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie porażka zamówiłam kebab na talerzu ( wiórki kurczaka w tłuszczu położone na frytkach które były nie do zjedzenia ponieważ całe były nasiąknięte i miękkie ) ogolnie „masówka „ nie polecam !!

Dziękujemy, IzabelaZ56

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Restauracja jest duża, więc nie ma problemu z wolnymi stolikami.
Porcje duże, jedzenie smaczne, ceny średnie, obsługa OK.
Minusem - płatnośc tylko gotówką.

Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duże dania, w miarę smaczne i szybko podane. Na minus brak większej ilości toalet i brak płatności kartą.

Dziękujemy, vincentmF1008LX
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mój pies i my Zjedliśmy dobry Posiłek nie czekaliśmy długo i bardzo przyjazne ceny . Jedzenie umilał nam DJ

Dziękujemy, 328pawelz
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem kilka dań, i jako pierwsze podano mi surówkę z czerwonej kapusty. Szczerzę powiedziawszy była bez smaku i jakich kolwiek przypraw. Potem były frytki dla mojego młodszego kuzyna. Nie wierzyłem że frytki mogą być złe, i te były złe. Wiadomo jak w każdej nadmorskiej restauracji frytki były z paczki, okey to wiadomo można zaakceptować, ale kurczę żeby frytki były zimne... Trochę przesada. Łosoś był dobrze wysmażony, tylko w ogóle nie doprawiony. Dorsz był straszny i chyba więcej mówić nie muszę. Makaron zapiekany w sosie beszamelowym smaczny, kurczak z grilla poza tym że był pikantny był okey. Podsumowując 3/5 to najwyższa nota jaką mogę wystawić.

Dziękujemy, 880maciekm

Witta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Witta? Podziel się wrażeniami!