Ali inklusive

Super wypoczynek. Miła obsługa. Jedzenie super. Imprezy dla dzieci i dla dorosłych codziennie coś... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Mariuszka928
Holeby, Dania
Wypoczynek

Miejsce, w którym każdy, duży czy mały znajdzie dla siebie zajęcie. Przepyszne jedzenie i świetnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
757dariad

Zrecenzowano: 10 września 2019

Wszystko ok. Miła obsługa. Polecamy to miejsce. Baseny atrakcyjne, dużo zabawy. Bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, 1konrad
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tylko 2 h . Miejsce z dużym potencjałem . Baseny wewnętrzne ,zewnętrzne , zjeżdżalnie , fajny plac zabaw jak już dzieciak znudzi się wodą :) akurat trafiliśmy na zabawę z pianą ! Dzieciaki szalały w rytm muzyki w kolorowej pianie . Leżaki dostępne w dużej ilości.

1  Dziękujemy, kaatarzynau
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widzialem wiele parkow wodnych na swiecie. Ten przebil je wszystkie swoja beznadziejna organizacja. Na wejsciu sztab ludzi tlumaczacych jak kupic bilet. O cenach nie mowie bo jak masz wiecej niz jedno dziecko to ucierpisz. Ok weszlismy, okazuje sie ze do przebieralni trzeba w ubraniach paradowac przez srodek aquaparku, niewazne ze to oblesne ale mozna zostac zmoczonym. Chcielismy cos kupic w restauracji, stoimy w kolejce 15 min wybieramy co chcemy a tu sie okazuje ze trzeba dymac do recepcji po jakas karte, branzoletkami nie mozna placic. Olalismy gastro. Wrazenie takie ze jakis 5 letni amator wdrazal rozwiazania dotyczace placenia, kupna biletu i przemieszczania sie po parku. Aha atrakcje tez wylacznie ciekawe dla osob ponizej piatego roku zycia. Truskawka na torcie: za kazde otwarcie szafki 5 zl dobrze ze nie ma ograniczonej ilosci wdechow i wydechow. Milego dnia.

1  Dziękujemy, jestemtom
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Koszt 1.5h na osobę 45 zł, na szybki relaks wystarczy. Znajdziemy tam między innymi basen z jacuzzi, rwącą rzekę , basen ze sztuczną falą.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Aquapark Panoramę Morską odwiedziłam z rodziną przy okazji pobytu w Jarosławcu (bez dzieci, tylko osoby dorosłe).Całodniowy pobyt w sezonie letnim to koszt 69zł od osoby (9.00-20.00).Koszt mogłabym znieść(jest to w końcu cały dzień) ale dodatkowe opłaty za szafkę(każde otwarcie to 5zł, parking mógłby być wliczony w bilet bez limitu czasowego). Zakupienie biletu gwarantuje nam skorzystanie ze zjeżdżalni,basenów, biczów wodnych, kilku jacuzzi,efektu "fali morskiej" czy "rwącej rzeki". Największym atutem podczas pobytu był dla mnie aquaerobik w "basenie z grzybkiem" o godz. 12.00.Pozdrowienia dla instruktorki - Pani Klaudii:) oraz łaźnia parowa czynna w godz. 10.00- 12.00 oraz 13.00- 16.00. Gdy ktoś woli większy spokój to polecam rozgościć się na leżakach na wzgórzu, nieco oddalonych od basenów. Według mnie dużym minusem był brak pełnometrażowego basenu oraz brak możliwości samodzielnego popływania ze względu na niezbyt wielkie baseny zarówno zewnętrzne jak i wewnątrz budynku. Dodatkowo brak przebieralni z prawdziwego zdarzenia, automat do kawy, który "pochłania" monety (zresztą odradzam kawę z automatu także ze względu na jej smak:) . Osoby pierwszy raz będące w podobnym miejscu czy rodziny z dziećmi mogą być zadowolone. Ja czuję pewien niedosyt. P. S. Byłoby miło gdyby manager zwrócił uwagę na czystość leżaków bo niestety pozostawia ona dużo do życzenia.

Dziękujemy, karolinawalkowiak