Jarosławiec

“Warto”
Jackowo — recenzja

Jackowo
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Zrecenzowano 7 września 2019

W porze obiadowej jest tu zazwyczaj kolejka, ale warto swoje odczekać. Jackowo oferuje to co większość knajp nad Bałtykiem, różnica jest taka, że kuchnia jest tu przyzwoita i konsument nie musi się obawiać miny na talerzu. A to, jak na nasze wybrzeże, naprawdę sporo. Zjadłem tu najlepszego dorsza w tym sezonie. Łosoś również nie rozczarował. Bardzo dobra zupa rybna, choć nierówna. Jednego dnia wyśmienita, z dużą ilością łososia, następnego dnia zbyt mocno zadorszowana. Trzeba mieć więc nieco szczęścia... Nad morzem jadamy to, co morze ofiarowuje, więc nie oceniam golonki, schabowych, etc. Smoothie malinowe świetnie odświeża smak. Jedyna wada to średnia klasa win w absolutnie abstrakcyjnych cenach.

Dziękujemy, WaldemarSobanski

Zrecenzowano 5 września 2019

Doskonałe jedzenie, zwłaszcza rybka, miła szybka obsługa. Dla nich wrócę do Jarosławca w przyszłym roku, obiecuję.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Nie lubię czekać w kolejce, więc do Jackowa zajrzałem dopiero po kilku dniach pobytu.
Tam często trzeba czekać na wolny stolik!
Ale warto, bo jedzenie pyszne, a szczególnie dorsz smażony. Nie dziwią więc te tłumy. Polecam.

1  Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie. Podczas wizyty w Jarosławcu już po pierwszym obiedzie w tym lokalu, wiedziałem, że to strzał w 10! Bardzo dobre jedzenie, suszne porcje, świetna obsługa. Piwko Jackowo również bardzo dobre. Tak więc zasłużona 5 ! POLECAM

1  Dziękujemy, 165pawe_m
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyciąga zielonym kolorem : wystroju jak i piwa , które jest zresztą smaczne . Byliśmy 2 razy, szybka , dobrze zorganizowana obsługa , ryby surówki , zupa rybna, wszystko pyszne . Ryba smażona jest w delikatnej , cienkiej panierce z ciasta? Do dla mnie duży plus . Polecam

1  Dziękujemy, kaatarzynau

Jackowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Jackowo? Podziel się wrażeniami!