“Wrócę tam w przyszłym roku”
Jackowo — recenzja

Jackowo
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Jarosławiec)
Zrecenzowano 5 września 2019

Doskonałe jedzenie, zwłaszcza rybka, miła szybka obsługa. Dla nich wrócę do Jarosławca w przyszłym roku, obiecuję.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Joanna J

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Nie lubię czekać w kolejce, więc do Jackowa zajrzałem dopiero po kilku dniach pobytu.
Tam często trzeba czekać na wolny stolik!
Ale warto, bo jedzenie pyszne, a szczególnie dorsz smażony. Nie dziwią więc te tłumy. Polecam.

1  Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie. Podczas wizyty w Jarosławcu już po pierwszym obiedzie w tym lokalu, wiedziałem, że to strzał w 10! Bardzo dobre jedzenie, suszne porcje, świetna obsługa. Piwko Jackowo również bardzo dobre. Tak więc zasłużona 5 ! POLECAM

1  Dziękujemy, 165pawe_m
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyciąga zielonym kolorem : wystroju jak i piwa , które jest zresztą smaczne . Byliśmy 2 razy, szybka , dobrze zorganizowana obsługa , ryby surówki , zupa rybna, wszystko pyszne . Ryba smażona jest w delikatnej , cienkiej panierce z ciasta? Do dla mnie duży plus . Polecam

1  Dziękujemy, kaatarzynau
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, ryby ale nie tylko. Warte swojej ceny. Jemy tu codziennie odkąd jesteśmy w Jarosławcu. Zazwyczaj trzeba poczekać na wolny stolik.

1  Dziękujemy, chomc589

Jackowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jarosławiec, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Jackowo? Podziel się wrażeniami!