Zrecenzowano: 30 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Oczekiwałem czegoś więcej.

Hotel mały, co ma swoje plusy, mniej ludzi, nie ma tłoku w restauracji. Ale leżaków i tak brakowało. By dostać leżak trzeba go sobie zarezerwować do 8mej rano. Walka o leżaki, nieporozumienie. I w dodatku malutkie parasole przy upale 40 stopni...

Najlepsze było nasze zaskoczenie, gdy poszliśmy z dzieckiem zobaczyć plażę i okazało się, że ten hotel nie ma plaży, tylko skały z jaszczurkami.

By schłodzić sie w morzu trzeba iść promenadą w lewo lub prawo do innego hotelu.

Ok., Ale został jeszcze basen. Jest basen. Brudny. Woda mętna, nie widać dna. Jest też bar przy wodzie, gdzie są kamienne stołki w wodzie i można usiąść przy barze. Raz tam wszedłem i nigdy więcej. Pływa tam wszystko, dosłownie wszystko. Kubki to najmniejszy problem. + nieprzyjemny zapach...

Palmy są też, lecz bez liści, więc nie dają żadnego cienia.

Jedzenie ok. Nie duży wybór, ale świeże i smaczne. Śniadania monotonne, ciągle to samo.

Pokoje ładne, czyste w miarę, z dobrą klimatyzacją.

Alkohole, średnio.

Obsługa miła.

Cieszę się, że tylko tydzień byłem. Nie wiem, co tam można robić przez 2 tygodnie. Chyba, że ktoś lubi zwiedzać. Wyspa ma wieje ciekawych archeologicznych miejsc.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Paweł J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cypria B, Guest Relations Manager, SENTIDO Cypria Bay by Leonardo HotelsOdpowiedź udzielona 27 października 2017

Dear Pawel J,

We are very sorry to hear that your experience with us did not meet your expectations.
Rest assured that all comments, are taken into consideration in order to improve our services in the future.
Our very best wishes and kind regards from all the SENTIDO Cypria Bay Team.

Zrecenzowano: 7 października 2016

Bardzo fajny hotel pokoje w dobrym standardzie, widok na morze cudowny, do miasta zaledwie parę km. Restauracja pełna różnych potraw codziennie coś innego do wyboru i na prawdę bardzo smacznie... przy basenie cały dzień muzyczka dodatkowo organizują przez cały dzień różne zabawy, aerobiki itd., nie można się nudzić ;) Polecam ofertę all inclusive... :)

1  Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 6 października 2016

Położenie hotelu super , cisza , szum morza, z dala od miejskiego zgiełku.
Brak piaszczystej plaży rekompensowały urocze płytkie zatoczki w hotelu obok,
wyżywienie troszkę monotonne aczkolwiek zawsze świeżo przyrządzone i smaczne.
Goście to w większości mieszkańcy Wysp Brytyjskich , ale rodaków z Polski też nie brakuje. Obsługa miła , pomocna , serdeczna

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano: 3 października 2016

Polecam ten hotel wszystkim. Bardzo miła i pomocna obsługa, czyste i schludne pokoje sprzątane codziennie a przede wszystkim cudowne jedzenie - nie do przejedzenia. W opcji all inclusive multum alkoholu do wyboru, śmieszni i przyjaźni barmani.. Czego chcieć więcej? :) Plaża przy hotelu jest średnia, ale polecam wybrać się autobusem ( bilet w jedną strone 1.5 euro) na Coral Bay - przepiękna piaszczysta plaża rewelacyjna dla rodzin z dziećmi. Hotel posiada wielu wspaniałych animatorów dzięki którym można miło spędzić czas.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Adrianna Ł
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2016

Hotel i jego otoczenie bardzo ładne. Widać dużo pracy włożonej przez ogrodników. Pokój otrzymaliśmy podobno jeden z większych- rodzina 2+1 na parterze od strony parkingu. Codziennie sprzątany, fajne ozdoby wykonane przez panią sprzątającą z ręczników. Co do sprzątania żadnych zastrzeżeń- szybko, sprawnie, dokładnie. Duży plus dla animatorów za zaangażowanie pomimo bardzo wysokich temperatur, dobrze działający " teen club ", boule, łuki, dart, siatkówka, piłka wodna i inne( pozdrawiamy Timmi, Sarah, Toma, Amandę i Marvina) - super ekipa. Jeśli chodzi o wyżywienie to mieliśmy nadzieję na więcej dań lokalnych, niestety wieczór cypryjski tylko raz w tygodniu- w ogóle wieczory tematyczne 3 razy w tygodniu- cypryjski,azjatycki i włoski. Można było zawsze znaleźć coś dobrego do jedzenia. niestety zdarzały się też potrawy twarde, szczególnie w pierwszym tygodniu pobytu. Drinki słabe w pool-barze, ale chyba z uwagi na wysokie temperatury i bezpieczeństwo gości, dużo lepsze były serwowane w Lobby-barze (szczególne podziękowania i pozdrowienia dla barmana Isco). Hotel nastawiony głównie na gości z Wysp Brytyjskich. Basen w sezonie zatłoczony, leżaki zajmowane od godz.7.00. W hotelu znajduje się też basen kryty i jaccuzi . Jeśli chodzi o plażę to w okolicy parę zatoczek do pływania. W hotelu bez problemu można porozumieć się po angielsku. Hotel średni, bywałem już w lepszych hotelach 4 *.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Krzysztof F