Największą wartością tego hotelu jest bez wątpienia obsługa.
Wspaniali ludzie z uśmiechem na twarzy.
Maria- najlepsza barmanka, przepyszne drinki!
Hotel podzielony jest na różne części, Tui lokalizuje w części zaraz przy recepcji, według mnie najlepszej.
Cisza, spokój wokół pięknej roślinności. Pokoje (apartament z jedną sypialnią oraz pokojem dziennym z aneksem kuchennym) przestronne czyste, sprzątane codziennie.
Klimatyzacja w cenie oraz internet sprawnie działający na terenie całego ośrodka.
Posiłki urozmaicone, bardzo dobrej jakości, świetne śniadania- bardzo duży wybór od różnych rodzajów sera po pancake, owoce, warzywa, świeże pieczywo.
Basen czysty, z dużą ilością leżaków.
Strefa SPA z jacuzzi, sauną oraz basenem wewnętrznym w cenie.
Na duży plus także możliwość bezpłatnego wypożyczenia kortu tenisowego.
Bar z przekąskami w części Fishing Village na duży plus.
Położenie hotelu jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Pafos i okolic.
Spod hotelu autobusy 611 oraz 612 którymi dostać się można do ścisłego centrum Pafos,gdzie znajduje się dworzec autobusowy, a stamtąd między innymi na plażę Coral Bay autobusem 615, natomiast uważam że po drodze można znaleźć ciekawsze i mniej oblegane przez turystów.
631 dojedziemy na skałę Afrodyty.
Polecam wybrać się także do grobowców królewskich oraz zobaczyć jaskinie morskie.
Jest to hotel do którego z pewnością wrócę.
Można by znaleźć parę mankamentów hotelu, natomiast myślę że przy tak dużej liczbie pozytywnych stron hotelu jest to po prostu zbędne.

Dziękujemy, Dybciaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Front Office Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Reviewer,

Warm greetings to you from all of us here at the Aliathon Aegean and our genuine thanks to you for submitting your review. We greatly appreciate that you have rated our facilities, service and quality very highly and also made a special mention to our team members. We are delighted to have met your holiday expectations and are looking forward to welcoming you back in the not too distant future.

Kind regards,

Constantinos Mylonas
Rooms Division Manager
Aliathon Aegean

Bardzo ładny hotel, podzielony na kilka czesci . Polacy zakwaterowani w czesci Aliathon Village - jest tam spokojniej , w Aliathon Aegean odbywaja sie animacje ( dla mnie bardzo nudne ale Anglicy bawili sie wysmienicie) . Mozna korzystać z większości basenów, jedzenie w restauracji w czesci Village bardzo smaczne. Obsługa fantastyczna na terenie całego hotelu. Pokoje czyste , sprzątane codziennie. Ogromny teren hotelu , pięknie utrzymany. Swietna baza wypadowa , do morza blisko , do Pafos rowniez , przystanek autobusowy tuz przy hotelu. Caly osrodek ogromny , przez co jest duzo przestrzeni , mnostwo lezakow przy basenach a dla dzieci wspaniałe place zabaw rowniez wodne. Swietny bar z przekaskami p[rzy glownym basenie, rewelacyjne drinki , cudowni ludzie tam pracuja, zawsze usmiechnieci i pomocni. Pozdrawiamy i na pewno wrócimy niedługo .

Dziękujemy, sylwiapn91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Guest Relations Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear sylwiapn91,

Greetings from Cyprus and Thank you for your wonderful 5* review!!

We are so pleased to hear you thoroughly enjoyed your stay here at Aliathon Resort and you received a great service from our whole team :)

Thank you once again and we hope to have the pleasure in welcoming you back in the near future.

Zrecenzowano: 7 września 2019

Wspaniałe wakacje od 29.08 - 5.09.2019. Spędzałem z żoną. Miłym zaskoczeniem było zakwaterowanie nas w strefie Aliathon Swimm-up Suit z bezpośrednim zejściem z pokoju do basenu. Hotel bardzo czysty, zadbany, dużo zieleni. Obsługa bardzo miła. Brakowało jedynie informacji do czego uprawnia nas opaska w kolorze srebrnym, ponieważ większość gości z naszej grupy miało opaski w kolorze niebieskim. Wchodziliśmy na tę opaskę do 3 restauracji, ale w ostatnim dniu w części dla gości z UK zwrócono nam uwagę, że ze srebrną opaską nie możemy tam jeść śniadań, natomiast możemy tam jeść obiad i kolację. Przydało by się wyjaśnienie na początku pobytu. Poza tym polecam ten hotel dla rodzin z małymi dziećmi. Pozdrawiam. Grzegorz.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Geneosis
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Guest Relations Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear Geneosis,

Thank you for taking the time to write your 5* review!!

We are so pleased to hear overall you thoroughly enjoyed your stay here at Aliathon Resort, and we wish to welcome you back in the near future.

Zrecenzowano: 7 września 2019

Naprawdę z całym przekonaniem mogę polecić ten hotel, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Tu jest wszystko na swoim miejscu. Zaczynając od transferu - od lotniska ok 20 minut dojazdu, autokar z klimatyzacją i kierownicą po 2 stronie . Lecieliśmy z Tui więc obsługa rezydenta od lotniska do hotelu. Kolejny etap recepcja - trzeba wypisać ankietę dotyczącą preferencji żywieniowych i ewentualnie czy potrzebujemy adaptera do gniazdka bo u nas są inne wtyczki niż na miejscu. Adapter 10euro kaucja, zwrot przy zdaniu karty.
Pokój- my rezerwowaliśmy ze względu na dziecko 2 pokojowy, ok 55m, taras, kuchnia z wyposażeniem - parterowy domek koło basenu i recepcji. Osobna klima w kazdym pokoju. Czyściutko, sprzątanie i wymiana ręczników codziennie poza niedzielami. Mydło, płyn do kąpieli też wymiana na bieżąco. Dodatkowo szlafroki i suszarka do włosów w pokoju.
Fajnym rozwiązaniem jest opcja basenu, każdy ma swój tj. hotel jest podzielony na kilka miejsc meldunkowych (kolory opasek) i kazdy ma swój basem - chyba 5 basenów naliczyliśmy - więc o każdej porze nie bylo problemów z lezakami.
Do morza niedaleko- trzeba przejść przez ulicę i jesteśmy na miejscu. Plaża taka sobie, kiepskie wejście do wody bo dużo raf i ostrych kamieni, najlepiej rozłożyć się koło sportów wodnych bo tam jest piasek i mniej kamieni.
Jedzenie jak dla nas super. Sniadania takie same z niewielkimi modyfikacjami, ale obiady i kolacje bardzo urozmaicone. Bardzo miła i pomocna obsługa, super barmanki.
Obok hotelu sklepik ze wszystkim, piekarnia, bankomat i wypożyczalnia jezdzików i samochodów. Auto za dzień 50euro za 3 dni po 39. Fajna opcja bo objechaliśmy większość wyspy - trzeba tylko się przestawić na jazdę po lewej stronie.
Wycieczki tańsze w biurze wypożyczalni niż ta oferta z biura- ale nie kożystaliśmy. Ze względu na strefę euro w sklepach drogo - woda 0,5l najtańsza 1euro, kola 2,5 euro

Dziękujemy, medykpoland

Dear medykpoland,

Greetings from Cyprus!!

Thank you for your wonderful 5* review, we are so pleased to hear you had a fantastic stay here at Aliathon Resort and we greatly look forward to welcoming you back in the near future.

Should you need any further assistance please do not hesitate to contact me.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień wakacji w sierpniu. Już na wstępie przy zameldowaniu zostaliśmy powiadomieni gdzie nie można nam chodzić i z jakich basenów nie możemy korzystać. Wybierając ten hotel Tui reklamuje jako hotel z 5 basenami do wyboru a się okazuje że korzystać można tylko z trzech. Ogromny szok, jeszcze nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. I kolory opasek, które otrzymujecie skrupulatnie weryfikuje obsługa. Jeśli wiec udacie się na basen na którym być nie możecie obsługa was wyprosi. Zamawiając mrożona kawę dostaniecie kawę rozpuszczona z torebki a gość z Anglii zaparzona z ekspresu- przekonałam się o tym na własnej skórze.
Polacy są lokowani w najstarszej części hotelu. Nic się tutaj nie dzieje, nie ma żadnych animacji na basenie i tego chyba najbardziej brakowało. Animacje były tylko w tej angielskiej części hotelu ale tam jest bardzo dużo ludzi. Pokoje owszem są czyste ale można trafić na mrówki lub karaluchy.
Generalnie jedzenie dobre, obsługa restauracji bardzo miła.
Hotel blisko plaży ale nie z jej bezpośrednim dostępem.
Strefa basenowa ok, ilość leżaków wystarczająca.
Hotel jest bardzo nastawiony na turystów z Anglii. Nie jest to przyjemne jak czujesz się jak gość drugiej kategorii.

3  Dziękujemy, aaaaagnesp