Zrecenzowano: 7 września 2019

Naprawdę z całym przekonaniem mogę polecić ten hotel, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Tu jest wszystko na swoim miejscu. Zaczynając od transferu - od lotniska ok 20 minut dojazdu, autokar z klimatyzacją i kierownicą po 2 stronie . Lecieliśmy z Tui więc obsługa rezydenta od lotniska do hotelu. Kolejny etap recepcja - trzeba wypisać ankietę dotyczącą preferencji żywieniowych i ewentualnie czy potrzebujemy adaptera do gniazdka bo u nas są inne wtyczki niż na miejscu. Adapter 10euro kaucja, zwrot przy zdaniu karty.
Pokój- my rezerwowaliśmy ze względu na dziecko 2 pokojowy, ok 55m, taras, kuchnia z wyposażeniem - parterowy domek koło basenu i recepcji. Osobna klima w kazdym pokoju. Czyściutko, sprzątanie i wymiana ręczników codziennie poza niedzielami. Mydło, płyn do kąpieli też wymiana na bieżąco. Dodatkowo szlafroki i suszarka do włosów w pokoju.
Fajnym rozwiązaniem jest opcja basenu, każdy ma swój tj. hotel jest podzielony na kilka miejsc meldunkowych (kolory opasek) i kazdy ma swój basem - chyba 5 basenów naliczyliśmy - więc o każdej porze nie bylo problemów z lezakami.
Do morza niedaleko- trzeba przejść przez ulicę i jesteśmy na miejscu. Plaża taka sobie, kiepskie wejście do wody bo dużo raf i ostrych kamieni, najlepiej rozłożyć się koło sportów wodnych bo tam jest piasek i mniej kamieni.
Jedzenie jak dla nas super. Sniadania takie same z niewielkimi modyfikacjami, ale obiady i kolacje bardzo urozmaicone. Bardzo miła i pomocna obsługa, super barmanki.
Obok hotelu sklepik ze wszystkim, piekarnia, bankomat i wypożyczalnia jezdzików i samochodów. Auto za dzień 50euro za 3 dni po 39. Fajna opcja bo objechaliśmy większość wyspy - trzeba tylko się przestawić na jazdę po lewej stronie.
Wycieczki tańsze w biurze wypożyczalni niż ta oferta z biura- ale nie kożystaliśmy. Ze względu na strefę euro w sklepach drogo - woda 0,5l najtańsza 1euro, kola 2,5 euro

Dziękujemy, medykpoland
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Guest Relations Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear medykpoland,

Greetings from Cyprus!!

Thank you for your wonderful 5* review, we are so pleased to hear you had a fantastic stay here at Aliathon Resort and we greatly look forward to welcoming you back in the near future.

Should you need any further assistance please do not hesitate to contact me.

Kind Regards,
Danielle Kennedy
Guest Relations Manager
gr.ionian@aliathonresort.com

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień wakacji w sierpniu. Już na wstępie przy zameldowaniu zostaliśmy powiadomieni gdzie nie można nam chodzić i z jakich basenów nie możemy korzystać. Wybierając ten hotel Tui reklamuje jako hotel z 5 basenami do wyboru a się okazuje że korzystać można tylko z trzech. Ogromny szok, jeszcze nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. I kolory opasek, które otrzymujecie skrupulatnie weryfikuje obsługa. Jeśli wiec udacie się na basen na którym być nie możecie obsługa was wyprosi. Zamawiając mrożona kawę dostaniecie kawę rozpuszczona z torebki a gość z Anglii zaparzona z ekspresu- przekonałam się o tym na własnej skórze.
Polacy są lokowani w najstarszej części hotelu. Nic się tutaj nie dzieje, nie ma żadnych animacji na basenie i tego chyba najbardziej brakowało. Animacje były tylko w tej angielskiej części hotelu ale tam jest bardzo dużo ludzi. Pokoje owszem są czyste ale można trafić na mrówki lub karaluchy.
Generalnie jedzenie dobre, obsługa restauracji bardzo miła.
Hotel blisko plaży ale nie z jej bezpośrednim dostępem.
Strefa basenowa ok, ilość leżaków wystarczająca.
Hotel jest bardzo nastawiony na turystów z Anglii. Nie jest to przyjemne jak czujesz się jak gość drugiej kategorii.

3  Dziękujemy, aaaaagnesp
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czyściutki .Obsługa bardzo mila i uśmiechnięta .Jedzenie doskonałe.Blisko plaża.Pokoje są sprzątane codziennie .Polecam wybrać się do spa na doskonały relaks.Blisko znajduje się Pafos z przepięknym portem i fajnymi knajpkami.

Dziękujemy, agaffija78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Rooms Division Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dear Reviewer,

Warm greetings to you from all of us here at the Aliathon and our genuine thanks to you for submitting your review. We greatly appreciate that you have rated our facilities, service and quality so high. We are delighted to have met your holiday expectations and are looking forward to welcoming you back in the not too distant future.

Kind regards,
Constantinos Mylonas
Rooms Division Manager
Aliathon Aegean

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

W Aliathon byliśmy 2 tygodnie. Hotel doskonały. Lokalizacja super, blisko plaża, do centrum Pafos 30 min spacerkiem. Jedzenie super - codziennie inna kuchnia. Czyste, zadbane pokoje. Obsługa przemiła. Codzienne sprzątanie pokoi z wymianą ręczników. MARIA - barmanka - najlepsza pod słońcem :) Codzienne animacje z polską animatorką. Baseny do wyboru. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Ewelina D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Rooms Division Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dear Reviewer,

Warm greetings to you from all of us here at the Aliathon and our genuine thanks to you for submitting your review. We greatly appreciate that you have rated our facilities, service and quality very highly and also made a special mention to our team members. We are delighted to have met your holiday expectations and are looking forward to welcoming you back in the not too distant future.

Kind regards,

Constantinos Mylonas
Rooms Division Manager
Aliathon Aegean

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel ze wspaniałym jedzeniem i fantastyczną, sympatyczną obsługą. Zdecydowana większość gości to Brytyjczycy, którzy w kontaktach wielokrotnie wykazywali zdziwienie, że ktoś w tym hotelu nie jest ich krajanem. To bardzo dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Jedynym minusem był brak wystarczającej ilości parasoli przy basenie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Klara1410