Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień wakacji w sierpniu. Już na wstępie przy zameldowaniu zostaliśmy powiadomieni gdzie nie można nam chodzić i z jakich basenów nie możemy korzystać. Wybierając ten hotel Tui reklamuje jako hotel z 5 basenami do wyboru a się okazuje że korzystać można tylko z trzech. Ogromny szok, jeszcze nigdy z czymś podobnym się nie spotkaliśmy. I kolory opasek, które otrzymujecie skrupulatnie weryfikuje obsługa. Jeśli wiec udacie się na basen na którym być nie możecie obsługa was wyprosi. Zamawiając mrożona kawę dostaniecie kawę rozpuszczona z torebki a gość z Anglii zaparzona z ekspresu- przekonałam się o tym na własnej skórze.
Polacy są lokowani w najstarszej części hotelu. Nic się tutaj nie dzieje, nie ma żadnych animacji na basenie i tego chyba najbardziej brakowało. Animacje były tylko w tej angielskiej części hotelu ale tam jest bardzo dużo ludzi. Pokoje owszem są czyste ale można trafić na mrówki lub karaluchy.
Generalnie jedzenie dobre, obsługa restauracji bardzo miła.
Hotel blisko plaży ale nie z jej bezpośrednim dostępem.
Strefa basenowa ok, ilość leżaków wystarczająca.
Hotel jest bardzo nastawiony na turystów z Anglii. Nie jest to przyjemne jak czujesz się jak gość drugiej kategorii.

3  Dziękujemy, aaaaagnesp
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czyściutki .Obsługa bardzo mila i uśmiechnięta .Jedzenie doskonałe.Blisko plaża.Pokoje są sprzątane codziennie .Polecam wybrać się do spa na doskonały relaks.Blisko znajduje się Pafos z przepięknym portem i fajnymi knajpkami.

Dziękujemy, agaffija78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Rooms Division Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Dear Reviewer,

Warm greetings to you from all of us here at the Aliathon and our genuine thanks to you for submitting your review. We greatly appreciate that you have rated our facilities, service and quality so high. We are delighted to have met your holiday expectations and are looking forward to welcoming you back in the not too distant future.

Kind regards,
Constantinos Mylonas
Rooms Division Manager
Aliathon Aegean

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

W Aliathon byliśmy 2 tygodnie. Hotel doskonały. Lokalizacja super, blisko plaża, do centrum Pafos 30 min spacerkiem. Jedzenie super - codziennie inna kuchnia. Czyste, zadbane pokoje. Obsługa przemiła. Codzienne sprzątanie pokoi z wymianą ręczników. MARIA - barmanka - najlepsza pod słońcem :) Codzienne animacje z polską animatorką. Baseny do wyboru. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Ewelina D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AliathonResort_Pafos, Rooms Division Manager, Aliathon ResortOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dear Reviewer,

Warm greetings to you from all of us here at the Aliathon and our genuine thanks to you for submitting your review. We greatly appreciate that you have rated our facilities, service and quality very highly and also made a special mention to our team members. We are delighted to have met your holiday expectations and are looking forward to welcoming you back in the not too distant future.

Kind regards,

Constantinos Mylonas
Rooms Division Manager
Aliathon Aegean

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel ze wspaniałym jedzeniem i fantastyczną, sympatyczną obsługą. Zdecydowana większość gości to Brytyjczycy, którzy w kontaktach wielokrotnie wykazywali zdziwienie, że ktoś w tym hotelu nie jest ich krajanem. To bardzo dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Jedynym minusem był brak wystarczającej ilości parasoli przy basenie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Klara1410
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Super hotel dla rodzin z dziećmi. Bardzo blisko z lotniska (niecałe 20 minut). Mieliśmy apartament superior na parterze, przy samym basenie, praktycznie w oddzielnym parterowym budynku. Lokalizacja pokoju idealna! Sam pokój tez ok, duży z aneksem kuchennym, tarasem i oddzielna sypialnia.
W pokoju było łóżeczko dla dziecka i wanienka.
Dwa karaluchy zabiłem w pokoju podczas tygodniowego pobytu ( za to duży minus!)
Hotel dość duży i w części fishing village dość głośno. Byliśmy w aegean village cicho i spokojnie w sam raz na pobyt z małym dzieckiem.
Z animacji i atrakcji nie korzystaliśmy (ciężko z rocznym dzieckiem).
Jedzenie pyszne, nie ma na co narzekać. Trochę słabo doprawione, ale było co jeść.
Alkohole lokalne w barze. Piwo, wino i bezalkoholowe - samoobsługa.
W innych recenzjach ludzie piszą ze czuli się gorsi bo tui lokuje Polaków w części „dla Polaków”. Byli tu tez Niemcy, Holendrzy, Grecy i Anglicy ( oni mogli by narzekać ze byli w części dla Polaków ;-) )
Z większość atrakcji, basenów, restauracji i barów można korzystać na terenie całego obiektu.
Ogólnie pobyt udany, hotel warty swojej ceny, polecam.

Dziękujemy, marekgni