Zrecenzowano: 7 września 2019

Czytalam opinie przed wyjazdem i teraz, po, i wciąż niedowierzam...uwierzcie mi, ten hotel jest jednym wielkim nieporozumieniem. Pojęcia nie mam skąd tyle zachwytow nad nim, bo ze wszystkimi Polakami jakich tam spotkaliśmy, mieliśmy takie same wrażenie. Cena absolutnie nieadekwatna do oferty. Pokoje odremontowane to prawda, ale byle jak, niedokładnie, nie pozaklejane dziury, w łazience kapała z sufitu woda, i to do tego stopnia, ze zaczął się obrywać..Z balkonu kuszący „boczny” widok na morze. Nawet niezły. Co z tego skoro pod naszym balkonem znajdowały się wentylatory z całego chyba hotelu, a już na pewno z kuchni. Tak wiec hałas i zapach nie pozwalały korzystać z tej możliwości. Ludzi tłum. Hotel gości 700 osób. Dramat. Basen czyszczą miotła. Tak to nie żart. Jedzenie średnie. Obsługa chodzi w brudnych, przepoconych i poplamionych koszulach. Zejścia do morza w zasadzie nie ma. Do tego wrocilismy pierwszy raz w życiu, z jakaś bakteria. Tak wiec, naprawde nie rozumiem skąd tyle pozytywnych recenzji. Szczerze odradzam.

Dziękujemy, Małgorzata G
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Czysty, pokoje codziennie sprzątane, bardzo sympatyczna obsługa i ogólnie ludzie tam pracujący. Wszyscy zawsze uśmiechnięci. My dostaliśmy akurat pokój z widokiem na morze, coś pięknego jedzenie bardzo dobre, duży wybór, różne tematyczne restauracje, azjatycka przepyszna plaza delikatnie kamienista, ale z hoteli które były tam położone była najlepsza, ogólnie bez butów normalnie można było wchodzić
Wczasy w tym hotelu naprawdę cudowne

Dziękujemy, arli06
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel czysty zadbany w bardzo dobrej lokalizacji , jest wszystko pod nosem czyli lotnisko , przystanek autobusowy , wypożyczalnie samochodów rowerów, blisko do centrum Pafos... Przemiła obsługa hotelowa dbająca o każdego gościa i o każdy szczegół , szczególnie pozdrowienia dla Pani Kathariny mówiącej płynnie po Polsku. Pokoje sprzątane codziennie , w środku czajnik i ekspres do kawy , woda w butelce uzupełniana systematycznie , w łazience szampony i żele pod prysznic oliwkowe również uzupełniane systematycznie. Śniadania mało urozmaicone głownie "Brytyjskie" czyli fasolka i bekon , obiady i kolacje każdy coś znajdzie dla siebie , pyszne ciasta , niestety słaby alkohol all inclusive... Świetny basen i jacuzzi , leżaków pod dostatkiem dla nikogo nie zabraknie... Plaża trochę słaba i zaniedbana , wejście do Morza łagodne ,czysta i cieplutka woda ;) niestety sporo było wrzeszczących dzieci na naszej plaży z innych hoteli szkoda że nikt tego nie pilnował , nie po to płacę za hotel dla dorosłych żeby wysłuchiwać darcia dzieciarów... Większość gości to starzy Anglicy , niektórzy ledwo się ruszali , dla nich to już bardziej sanatorium bardziej pasuje , druga grupą wydaje mi się że są Polacy , głownie młode pary i małżeństwa... Mało rozrywek , jakieś tam wodne zumby czy yoga ale my głownie nastawiliśmy się na wypoczynek wiec brak atrakcji nam nie przeszkadzało... Jechaliśmy z TUI i nie rozumiem czemu ludzie narzekają na szczątkowa opiekę , rezydentki były na lotniskach przy autobusach i w hotelu do pełnej dyspozycji , chyba niektórzy myślą że mają im podawać drinki do basenu i podcierać tyłki? Troche samodzielności to nie jest przedszkole... Hotel jak najbardziej na tak ,ZDECYDOWANIE POLECAM !

Dziękujemy, Robert M
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Czysto spokój .....hotel dla starszych
kompletna nuda z animacji aerobik i joga i tyle żadnych gier
wieczorami muzyka przy basenie super zwłaszcza jak z sąsiednich hoteli też grają i jest wesele wychodzi galimatias brak menadżera z jajami
jedzenie super drinki rozcieńczone
powiem tak szału nie robi

Dziękujemy, Leo B
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Leonardo Plaza cypria maris.. Ludzie piszą różne opinie. Ja napiszę tak urlopik tu to czysta przyjemność. Hotel fajnie usytuowany, czysciutki, pachnacy. Wewnętrzna cześć hotelu bardzo przyjemna duże hole. Najlepsza jest pani Sabina, blondyneczka, która pracuje za barem w lobby. Poprostu świetna kobieta. Rozmawia w paru językach, robi świetne drinki jest uprzejmą i zawsze zabawia towarzystwo. Marios i Nikolas to również wulkany energi. Bardzo pozytywne chlopaki. To najlepszy drink bar. Jedyna rzecz która przekreśla to wszystko to brak informacji o platynowych bransoletkach które nie są dostępne przez itake oraz tui. Hotel ogólnie super jak również jedzonko. Pozdrawiam..

1  Dziękujemy, 909szymonm