Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna Tripadvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Jak p┼éatno┼Ťci naszych partner├│w wp┼éywaj─ů na kolejno┼Ť─ç wy┼Ťwietlanych cen. Rodzaje pokoi mog─ů si─Ö r├│┼╝ni─ç.
Oceny podr├│┼╝nych
Typ podr├│┼╝nego
J─ÖzykWszystkie j─Özyki
Wi─Öcej j─Özyk├│w
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
22 z 27 w┼Ťr├│d 2┬á304 recenzji
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel czysty zadbany w bardzo dobrej lokalizacji , jest wszystko pod nosem czyli lotnisko , przystanek autobusowy , wypo┼╝yczalnie samochod├│w rower├│w, blisko do centrum Pafos... Przemi┼éa obs┼éuga hotelowa dbaj─ůca o ka┼╝dego go┼Ťcia i o ka┼╝dy szczeg├│┼é , szczeg├│lnie pozdrowienia dla Pani Kathariny m├│wi─ůcej p┼éynnie po Polsku. Pokoje sprz─ůtane codziennie , w ┼Ťrodku czajnik i ekspres do kawy , woda w butelce uzupe┼éniana systematycznie , w ┼éazience szampony i ┼╝ele pod prysznic oliwkowe r├│wnie┼╝ uzupe┼éniane systematycznie. ┼Üniadania ma┼éo urozmaicone g┼éownie "Brytyjskie" czyli fasolka i bekon , obiady i kolacje ka┼╝dy co┼Ť znajdzie dla siebie , pyszne ciasta , niestety s┼éaby alkohol all inclusive... ┼Üwietny basen i jacuzzi , le┼╝ak├│w pod dostatkiem dla nikogo nie zabraknie... Pla┼╝a troch─Ö s┼éaba i zaniedbana , wej┼Ťcie do Morza ┼éagodne ,czysta i cieplutka woda ;) niestety sporo by┼éo wrzeszcz─ůcych dzieci na naszej pla┼╝y z innych hoteli szkoda ┼╝e nikt tego nie pilnowa┼é , nie po to p┼éac─Ö za hotel dla doros┼éych ┼╝eby wys┼éuchiwa─ç darcia dzieciar├│w... Wi─Ökszo┼Ť─ç go┼Ťci to starzy Anglicy , niekt├│rzy ledwo si─Ö ruszali , dla nich to ju┼╝ bardziej sanatorium bardziej pasuje , druga grup─ů wydaje mi si─Ö ┼╝e s─ů Polacy , g┼éownie m┼éode pary i ma┼é┼╝e┼ästwa... Ma┼éo rozrywek , jakie┼Ť tam wodne zumby czy yoga ale my g┼éownie nastawili┼Ťmy si─Ö na wypoczynek wiec brak atrakcji nam nie przeszkadza┼éo... Jechali┼Ťmy z TUI i nie rozumiem czemu ludzie narzekaj─ů na szcz─ůtkowa opiek─Ö , rezydentki by┼éy na lotniskach przy autobusach i w hotelu do pe┼énej dyspozycji , chyba niekt├│rzy my┼Ťl─ů ┼╝e maj─ů im podawa─ç drinki do basenu i podciera─ç ty┼éki? Troche samodzielno┼Ťci to nie jest przedszkole... Hotel jak najbardziej na tak ,ZDECYDOWANIE POLECAM !

• Czysto┼Ť─ç
    • Obs┼éuga
1  Dzi─Ökujemy, Robert M
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: mkleanthous2018, Social Media Administrator, Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & SpaOdpowied┼║ udzielona 12 grudnia 2019

Dear Robert M,

Thank you for taking the time in reviewing Leonardo Plaza Cypria Maris.

Your kind feedback on our hotelsÔÇÖ cleanliness and our hard-working staff is very much appreciated and will be shared with our team along with the staff mentioned, and we hope to have the opportunity to welcome you back again soon.

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Ta odpowied┼║ jest prywatn─ů opini─ů przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Czysto spok├│j .....hotel dla starszych
kompletna nuda z animacji aerobik i joga i tyle ┼╝adnych gier
wieczorami muzyka przy basenie super zw┼éaszcza jak z s─ůsiednich hoteli te┼╝ graj─ů i jest wesele wychodzi galimatias brak menad┼╝era z jajami
jedzenie super drinki rozcieńczone
powiem tak szału nie robi

Dzi─Ökujemy, Leo B

Dear leobaj,

We would like to thank you for your review and sharing your personal feedback with us.

Your feedback will be shared with our team and we hope to welcome you back again soon.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Hotel Leonardo Plaza cypria maris.. Ludzie pisz─ů r├│┼╝ne opinie. Ja napisz─Ö tak urlopik tu to czysta przyjemno┼Ť─ç. Hotel fajnie usytuowany, czysciutki, pachnacy. Wewn─Ötrzna cze┼Ť─ç hotelu bardzo przyjemna du┼╝e hole. Najlepsza jest pani Sabina, blondyneczka, kt├│ra pracuje za barem w lobby. Poprostu ┼Ťwietna kobieta. Rozmawia w paru j─Özykach, robi ┼Ťwietne drinki jest uprzejm─ů i zawsze zabawia towarzystwo. Marios i Nikolas to r├│wnie┼╝ wulkany energi. Bardzo pozytywne chlopaki. To najlepszy drink bar. Jedyna rzecz kt├│ra przekre┼Ťla to wszystko to brak informacji o platynowych bransoletkach kt├│re nie s─ů dost─Öpne przez itake oraz tui. Hotel og├│lnie super jak r├│wnie┼╝ jedzonko. Pozdrawiam..

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z ukochan─ů osob─ů
2  Dzi─Ökujemy, 909szymonm

Dear 909szymonm,

Thank you for your review and kind feedback.

Your lovely feedback on our friendly staff, and the cleanliness of our hotel is very much appreciated and will be shared with our team, and we hope to have the opportunity to welcome you back again soon.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Plusy- przywitanie szampanem, pokoje czyste i urz─ůdzone w nowoczesnym stylu, obs┼éuga sprz─ůtaj─ůca mi┼éa a najbardziej Pani Luisa kt├│ra codziennie robi┼éa nam niespodzianki -origami z r─Öcznik├│w. W pokoju lod├│wka, klimatyzacja i zestaw do kawy. Jedzenie- ┼Ťniadania dobre cho─ç monotematyczne- polecam omlet robiony na miejscu. Obiady i kolacje du┼╝y wyb├│r- ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie. Obs┼éuga na jadalni mi┼éa- pozdrawiam Pani─ů Kathrina (bodaj┼╝e S┼éowenka)- kelnerzy i kelnerki kt├│re obs┼éugiwa┼éy z u┼Ťmiechem w tym dwie Polki. Du┼╝a oferta alkoholi w ramach all.Basen- du┼╝y i zadbany, miejsc do le┼╝akowania du┼╝o, przy basenie jacuzzi i przy barze basen. Pool bar serwuje napoje od 10 i przek─ůski: sa┼éatki, kanapki, tortilla oraz desery.
Minusy-niezbyt mi┼éa obs┼éuga na recepcji, s┼éabej jako┼Ťci napoje oraz rozwodniony alkohol. W restauracji a'la carte Greckiej powtarza┼éy si─Ö dania z kolacji i obiad├│w. Pla┼╝a ma┼éa, kamienista, kilka le┼╝ak├│w na samej pla┼╝y - polecam buty do wody ze wzgl─Ödu na kamienie. Szklanki w barze g┼é├│wnym zdarza┼éy si─Ö z zaciekami, w pool barze plastikowe kubki by┼éy nie myte tylko p┼éukane o.0
Pobyt organizowany przez TUI- szcz─ůtkowa opieka rezydenta na miejscu (rezydentka pojawi┼éa si─Ö na lotnisku w trakcie przylotu i na spotkaniu na kt├│rym sprzedawa┼éa wycieczki), nie do ko┼äca precyzyjne informacje na temat przed┼éu┼╝enie pokoju do wylotu oraz wycieczek (polsko j─Özyczny kierowca m├│wi┼é szcz─ůtkowo po polsku i dodatkowo by┼é jeden na 5 jeep├│w oko┼éo 45 os├│b). Transfer z hotelu na lotnisku niepunktualny odjecha┼é grubo przed czasem- rezydent oczywi┼Ťcie nie obecny, na lotnisku opiek─Ö rezydent├│w mieli tury┼Ťci z Anglii.

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Polecam pokoje na 4 pi─Ötrze.
  • Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
    • Warto┼Ť─ç
    • Jako┼Ť─ç noclegu
    • Obs┼éuga
Dzi─Ökujemy, KarinaTw

Dear KarinaTw,

Thank you for taking the time in reviewing Leonardo Plaza Cypria Maris.

Your comments are very much appreciated and will be shared with our team, and we hope to have the opportunity to welcome you back again soon.

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

A wiec...plusy- powitanie super-szampan,pomoc przy wnoszeniu bagazu!...obsluga sprzatajaca bardzo dokladna,pokoje czyste!...jedzenie pyszne urozmaicone...
Minusy-odrazu pisze ze w tui nawet mnie nie poinformowali o nabyciu bransoletek platynowych aby korzystac w pelni z all inclusive a jak dopytalismy na miejscu to dostalismy odpowiedz ze dla polakow nie ma z biura podrozy polskiego platynowych bransoletek...tylko slabe all barowe na zwyklych bransoletkach...bar w basenie jakies nie porozumienie!! Koles sprzata plastikowe szklanki z drinkow z lezakow...przynosil je na barek wsial szklanke pod strumien wody na 2 sekundy nie przecierajac ich niczym ani myc jakims detergentem tylko wsadzil do czystych...odrazu powiedzialem z tego baru nie koszystam!!...bar w lobby wszystko pieknie ale nie wspominajac siusiek drinkow to zona dostala nie raz lampke szampana ze szminka jakies pani ktora pila z kieliszka moze 15 min temu :P...tragedia!!! Hotel 16+ ale nie dopisali ze ten hotel jest 60 + Sanatorium!! Mialy byc imprezy na plazy to wogole w hotelu brak atrakcji!!:/:/ wieczorami graja na skrzypcach jacys pseudo artysci oraz na pianinie...czulem sie jak na jakiejs stypie!! Serio!!!...Nie polecam rejonu Pafos oraz Hotel Leonardo Cypria Maris!!!:/

Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ ze znajomymi
2  Dzi─Ökujemy, Sebszy