“Pyszne dania”
Debianka Restaurant — recenzja

Debianka Restaurant
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Nowa Dęba)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre naleśniki, miła obsługa, przystępne ceny i wygodna lokalizacja przy DK9. Duży parking oraz mini plac zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, majaikamil

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre,chociaż pizza margerita bardzo sucha poza tym nie ma sie do czego przyczepić. Co do pracowników to przy barze widziałam 3 osoby lecz po sali cały czas chodziła tylko jedna młoda dziewczyna, która wyglądała na praktykantkę(podawała karty,sprzątała stoliki,przyjmowała zamówienia i je realizowała)także nw czy to normalne w tej restauracji że jedna osoba obsługuje całą sale a reszta stoi i patrzy.

Pozdrawiam

Dziękujemy, Sylwunia72
Zrecenzowano 4 kwietnia 2018

Mam duży sentyment do Dębianki, ponieważ była to moja pierwsza restauracja – w życiu! Tam także pierwszy raz zjadłem inne mięso niż te z kurczaka - wtedy jeszcze był to podawany z smaczną białą pastą (nie do końca wiem co to było) gyros, którego tym razem nie zamówiłem - nawet nie wiem czy jest w karcie i pluje sobie w brodę że nie sprawdziłem. Od mojej ostatniej wizyty dobudowano hotel, troszkę zmienił się wystrój no i pojawił się bar sałatkowy na środku restauracji. Pewne rzeczy się zmieniły, inne nadal są takie same – telewizor razem z TVN, muzyka z radia, reklamy żywca wiszące z sufitu tuż po wejściu. Wystrój powiedziałbym mieszany, taki „domowy”.
Na środku restauracji stoi bar sałatkowy gdzie możemy skomponować sobie sałatkę jaką lubimy. Na pólkach różne rzeczy - puste butelki, rekwizyty, taki „misz masz”. Na jednej ze ścian pojawiły się zdjęcia z podpisami różnych gwiazd, które jadąc z centrum Polski w kierunku południa (albo odwrotnie) zawitały do Dębianki. Warto wspomnieć o tym, że nieopodal znajdują się stawy, gdzie jako przedszkolak jeździłem z dziadkiem zbierać gałązki bzu i obserwować zaskrońce. To stamtąd dostarczane są świeże ryby do niektórych dań. Panie kelnerki są bardzo bardzo miłe i uśmiechnięte. Kiedy poprosiliśmy o większy stół dla 7 osób, panie bez problemu zaproponowały, że złączą nam 2 stoły 5 osobowe, to się nazywa dbać o klienta. W karcie raczej domowo, ale też pojawiają się takie pozycje jak krewetki, naleśniki na słono, pizza (nie nazwana,a ponumerowana), zapiekanki oraz tatar. Dania były podane bardzo szybko - zamówiliśmy zupę rybną, placki po węgiersku, pierogi, pomidorową oraz schab pieczony. Czas oczekiwania około 30 minut. Wszystko było dobrze przyprawione, klasyczne. Zupa rybna delikatna, schab miękki. Porcje bardzo spore. Wszystko podane tradycyjnie z liściem sałaty i różą marchewkową, którą zawsze zjadałem za małolata. Ceny niskie, posiłek przyjemy, muszę kiedyś zatrzymać się i spróbować gyros o ile jeszcze jest. Tylko proszę zdjąć tego żywca z sufitu koło wejścia!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Jubachi
Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Skusiły nas pozytywne opinie. Potwierdzam co wcześniej przeczytałam. Na wejściu rzeczywiście przyjemne zapachy z kuchni. Zupy przepyszne, polecam barszcz z uszkami, pomidorową i rosołek. Na drugie danie zamówiliśmy pizzę i skorzystaliśmy z menu dziennego - kotlet drobiowy z frytkami i surówka. Wszystko pyszne. Super ze jest menu dla dzieci i porcje dla nich bo dla dorosłych są ogromne . Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i bardzo czysta toaleta, pomimo tego ze restauracja przy samej drodze. Gorąco polecam.

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, 343magdalenas
Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie ma chyba lepszej potrawy polskiej jak placki po wegiersku.w debiance zjecie przepyszne i z mila obsluga.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Teresa R

Debianka Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowa Dęba, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Debianka Restaurant? Podziel się wrażeniami!