Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Bardzo udany pobyt sylwestrowy. Na plus zapisujemy wszystko co tworzy atmosferę zabawy a więc ładny wystrój sali, duży parkiet, dobrą muzykę i znakomite jedzenie.
W hotelu spotkaliśmy się z bardzo serdecznym podejściem, właściciele wychodzą naprzeciw oczekiwaniom gości. Minusów nie odnotowaliśmy. Poza tym należy podkreślić, że hotel jest bardzo dobrze położony, zaledwie kilka minut spacerem
od rynku. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni - jeszcze tu wrócimy.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, vitek14
Zrecenzowano: 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Mile nas zaskoczył standard *** Podzamcza bo niewiele im brakuje do **** .czyściutkie pachnące pokoje ,klimatyczny wystrój i bardzo wygodne łóżka .cudowny widok z okna .Klimatu dodaje rodzinna atmosfera właścicieli i przepyszne jedzenie w restauracji . Śniadanie obłędne !!!!!jajecznica z wiejskich jaj i pyszne regionalne przetwory zdecydowanie namawiają do powrotu . Szczerze polecam na rodzinny i biznesowy pobyt

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Leszek G
Zrecenzowano: 18 listopada 2016

Zatrzymaliśmy się w hotelu "na chwilę" jadna noc. Pokoje czyste schludne, łóżko duże niestety materace okropne , zapadające się , zdecydowanie za miekkie, w łazience zatkany zlew, ale dało rade żyć , brak kontaktów przy łóżku, i zepsuta roleta. Jednak styl nadrabiał wszystko. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu na wypasie, długie oczekiwanie na kogoś z recepcji. Ceny nie zawyżone.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, 141gabrielan
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja usytuowana w bardzo miłym i spokojnym miejscu, miła atmosfera, lekarza bardzo pomocni i uprzejmi. Jeśli chodzi o jedzenie , tatar najlepszy w mieście, bardzo dobre zupy, jak również polędwiczki w sosie kurkowym. Jeśli chodzi o desery to firma polecenia szarlotka. Jednego czego brakuje to lojalnych warmiński potraw i piwa z browaru kormoran. Ogólnie lokal na plus.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Kacper L
Zrecenzowano: 18 czerwca 2016

Pierwszy raz w Działdowie. Polecono mi hotel " Przedzamcze ".Nieduży ,ciekawie położony, wygląda na prowadzony rodzinnie i z pełnym obłożeniem. Zaczynam od restauracji- smaczne i świeże jedzenie (był wieczór i kilka pozycji juz wyszło).Kelner trochę powolny i jakby nie obecny, ale przyjemny. Pokój obszerny, przyjemny dla oka, wygodne łózka .Łazienka czysta, skromnie ale ładnie urządzona. Śniadania może nie powalają obfitością ale smaczne i świeże. Ogólnie polecam ten hotel.

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa