“Coś okropnego”
Czerwona Oberza — recenzja

Czerwona Oberza
Nr 5 wśród 7 Restauracje (Kuźnica)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niewykorzystany potencjał miejsca. Placki ziemniaczane podawane gotowe z paczki, a w karcie 5 pozycji do wyboru z plackami ziemniaczanymi. Placek z serkiem i łososiem gotowym z paczki - jak by nie było miejscowych wędzarni. Placki z gulaszem to jakiś żart. Gulasz z mrożonki, placki rozciapciane. Bardzo słabo. Nie polecam.

Dziękujemy, 236klaudiad

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Smaczne i róznorakie jedzenie, pomocny właściciel jak i obsługa, miła atmosfera, ciekawy wystrój z widokiem na zatokę pucką , na wieczór z okazji 40 urodzin wszystko przygotowane jak się należy , dużo przekąsek i dobra kolacja, polecam

Dziękujemy, 779przemekm
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa zachowuje się jakby była na kacu. Bez dzień dobry. Długi czas oczekiwania na kartę i potem na samo złożenie zamówienia. Jedzenie już lepiej udało się dostarczyć i było całkiem smaczne.

Dziękujemy, pynci
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Najlepsza knajpka pod względem klimatu w Kuźnicy , wieczory z muzyką na żywo tworzą niezapomniany klimat :)

Dziękujemy, BognaKonkel
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wyglada zachęcająco ale niestety nasza wizyta zakończyła się na opuszczeniu tego lokalu bez możliwości spożycia czegokolwiek.
Obsługa fatalna: począwszy od czasu oczekiwania na złożenie zamówienia po czas jego realizacji. ( choć tego w sumie nie wiem gdyż po 1h czekania wyszliśmy).
Zamówiliśmy piwa oraz dwa dania z karty. Nie doczekaliśmy się nawet napoi.
Co więcej obsługa widząc, iż na naszym stoliku stały pozostałości po poprzednich gościach nie kwapiła się do ich uprzątnięcia.
Zaistniałą sytuacją zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia Czerwonej Oberży.
Mimo, iż jest to jedna z nielicznych „restauracji” w Kuźnicy to z pewnością tam nie zawitamy.

Dziękujemy, karolinasN1570MK

Czerwona Oberza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuźnica, Połwysep Helski

Byłeś(-aś) w Czerwona Oberza? Podziel się wrażeniami!