“Tłusta ryba”
Bar Maszop — recenzja

Bar Maszop
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Kuźnica)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Flądra /18zl bez dodatków/ była niesamowicie tłusta i spalona. Zupa lekko ciepła.
Stolik brudny. Obsługa bez żadnego uśmiechu.
Nie polecamy

Dziękujemy, 870magdan

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naleszniki zjedzone w ogródku na słonku. Smaczne i wytrawne i słodkie. Polecam jako punkt po drodze.

Dziękujemy, kauczuk99
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy dostałem kopytka miałem one na sobie za dużo sosu który był pszesolony ale rybka jest pyszna bardzo

Dziękujemy, Klubanowicz
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dramatu nie ma ale bez rewelacji. Fladra zawsze się obroni pod warunkiem, że jest świeża a w bezpośrednim sąsiedztwie portu rybackiego jest na to duża szansa

Dziękujemy, 829mariusz_
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Placki ziemniaczane z proszku, kompletnie bez smaku, wino na kieliszki kwaśne, nie dało się wypić. Nigdy więcej.

Dziękujemy, Monika W

Bar Maszop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuźnica, Połwysep Helski

Byłeś(-aś) w Bar Maszop? Podziel się wrażeniami!