Kuźnica

“Super pizza”
Przetwórnia — recenzja

Przetwórnia
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Kuźnica)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tydzień w Kuźnicy pod względem jedzenia spędziliśmy w Przetwórni, jest to jedyne miejsce godne polecenia w tej miejscowości, jak i pod względem dań oraz cen

Dziękujemy, kordek

Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo smaczna kuchnia, przyjemna lokalizacja, posiłki wydawane szybko mimo dużego oblężenia. Jedynym minusem była pani obsługująca na chłodniku. Rozumiem, że może być już zmęczona po całym sezonie, ale obsługa klienta w jej wydaniu pozostawia wiele do życzenia. Sytuacja nie dotyczyła tylko mnie, ale również innych klientów stojących w kolejce. Szkoda że nie powiedziała jeszcze (tak jak w pewnym klasyku Jana Brzechwy) "Trudno, wszyscy się wynoście! No i poszli sobie goście...".

Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma tak specyficzby klimat, że trudno go jednoznacznie określić. Miejsce to przede wszystkim szaleństwo wibracji...woda po jednej i drugiej stronie, bliskość natury i wybrzeża i tej specyficznej części Polski.

Poza tym jedzenie....tam po prostu wszystko smakuje lepiej.

Must see...zawsze wracam z nieukrywaną ekscytacja.

Dziękujemy, mcdalenan
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. W cenie 23zl dostajesz 300g flądrę z ikrą. Na reklamację kucharz reaguje źle. Po kilku zwrotach w ofercie pojawiła się flądra 500g za 26zl. Dzień wcześniej jadłam w Helu również flądrę w tej samej cenie - była ok.

Dziękujemy, annakL6439LL
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór dań z rybami czy owocami morza jak i makaronów czy kuchni tradycyjnej, dodatkowo zimny bar z przekąskami śledziowymi - polecam śledzie z algami i śledzia opiekanego w occie, rewelacyjne śniadania , smaczna pizza na włoskim cieście: byłem, spróbowałem i wrócę

1  Dziękujemy, 779przemekm

Przetwórnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuźnica, Połwysep Helski

Byłeś(-aś) w Przetwórnia? Podziel się wrażeniami!