“Flądra z Ikrą 24.08.2019”
Przetwórnia — recenzja

Przetwórnia
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Kuźnica)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. W cenie 23zl dostajesz 300g flądrę z ikrą. Na reklamację kucharz reaguje źle. Po kilku zwrotach w ofercie pojawiła się flądra 500g za 26zl. Dzień wcześniej jadłam w Helu również flądrę w tej samej cenie - była ok.

Dziękujemy, annakL6439LL

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór dań z rybami czy owocami morza jak i makaronów czy kuchni tradycyjnej, dodatkowo zimny bar z przekąskami śledziowymi - polecam śledzie z algami i śledzia opiekanego w occie, rewelacyjne śniadania , smaczna pizza na włoskim cieście: byłem, spróbowałem i wrócę

1  Dziękujemy, 779przemekm
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przyszłam bo mnie tu zaproszono :) Miejscówka średnio mnie zachwyciła - przyznaję - nie jest to ciche przytulne miejsce na obiad tylko głośna zatłoczona jadłodajnia. Troszkę trzeba było poczekać i... przyszło przyjemne rozczarowanie w postaci halibuta. Ceny nie dla każdego uprzedzam - ale dania bardzo ale to bardzo dobre. Po chwili czasu wczułam się w nadmorski, troszkę hipsterski klimat tego miejsca. Za rok na pewno również tu zajrzę i zamówię makaron, bo wygląda przepysznie.

Dziękujemy, Josephine_Tulce
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Formuła może nie każdemu odpowiadać ale jak ktoś potrzebuje kelnera żeby trafić do stolika to jego prawo. Kilak słów na temat jedzenia bo to przecież najważniejsze w knajpie przy samej Zatoce.
Turbot z pieca bardzo dobry-trzeba się tylko załapać bo ilość ograniczona.
Makaron z kurkami-bardzo dobry.
Pizza na dobrym, dobrze wypieczonym cieście do tego dosyć krótki czas oczekiwania. Całość naprawdę godne polecenia

1  Dziękujemy, 829mariusz_
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Super miejscówka i do tego najlepsza pizza w Kuźnicy :) niezmiennie od samego początku , od powstania tego miejsca :)

Dziękujemy, BognaKonkel

Przetwórnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuźnica, Połwysep Helski

Byłeś(-aś) w Przetwórnia? Podziel się wrażeniami!