“dobra pizza w mieście”

Agriturismo La Pannocchia
Nr 1 wśród 21 Restauracje (Tito)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy dosyć przypadkowo. Chcielibyśmy zjeść dobrą pizzę w Tito i znaleźliśmy na internecie dobrą opinię dla tego miejsca. Restauracja jest trochę za głównym miastem w bocznej dzielnicy więc trzeba dojechać samochodem. I to jest jedyną wadą tego miejsca. Reszta to same zalety. Dobra i sprawna obsługa. Wyjątkowe dobre czerwone wina z odmiany Aglianico - polecam bo na winach się znam. Dobre pizze, które wybraliśmy. Muszę przyznać że bardzo żałuję że nie wybraliśmy żadnego dania regionalnego np. jagnięciny, która na talerzach u innych goście wyglądała zachęcająco. Na pewno tu wrócimy. Posso raccomandare questo luogo.

Dziękujemy, 1Edmund

Potenza, Province of Potenza

Picerno, Province of Potenza
Tito, Province of Potenza

Picerno, Province of Potenza

Byłeś(-aś) w Agriturismo La Pannocchia? Podziel się wrażeniami!