Czaplinek
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy trzy lata z rzedu. Dla mnie idealny na wakacje z dzieckiem. Mam tu poczucie bezpieczeństwa, dziecko cały dzień zajęte animacjami i zabawa z rówieśnikami. Biały domek, w którym stacjonowaliśmy drugi rok z rzędu - wygodny i przyjemny. Stołówka - fajne, smaczne posiłki, choć z uwagi na specyficzne upodobania po pierwszym pobycie postawiliśmy jednak na samodzielne gotowanie. Spokój, przyjazna atmosfera, a do tego ośrodek otoczony jest wspaniałymi terenami spacerowymi - ukwiecone łąki, piękne lasy... Już tęsknię :-)

Dziękujemy, Margo9977
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Klimatyczne miejsce; drewniane domki w lesie, teren ogrodzony i bez komarów, bezpieczny dla dzieci, zadbana plaża i pomost, plac zabaw, kort tenisowy, boiska do koszykówki i siatkówki, stołówka, sklepik, świetlica, grill, ognisko. Świetne miejsce na wakacje dla aktywnych, można uprawiać sporty, jeździć na rowerze, biegać, spacerować w lesie i na łąkach, zbierać kwiaty, dzikie owoce i grzyby, łowić ryby, wypożyczyć małą motorówkę, kajak. Camping położony w ciekawej okolicy, w razie niepogody jest co zwiedzać. My przyjeżdżamy tu co roku, gorąco polecamy.

Marta, Krzysztof i pani Jadwiga

Wskazówka dotycząca pokoi: domki typu Brda bardzo klimatyczne
Dziękujemy, Kynciu
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W zeszłym roku byliśmy tu pod namiotami i mocno polecam. W tym roku postawiliśmy na domek żeby było wygodniej jednak: to był najgorszy wybór. Kibel miał pęknięta deskę, przeciekał, ciagle było czuć mocz i g-wno bo wszystko wypływało, płyta marki esperanza gotowała ziemniaki 1,5h- po tym czasie poszliśmy na kuchnie namiotowa, bateria w kiblu całkiem zepsuta, po wymianie pod zlewem było wielkie jezioro, z dodatkiem prysznica z którego woda wylewała sie tak ze można ja było łapać garściami, schody do domku były pod takim katem ze cudem nie połamaliśmy sie bo nawet będąc trzeźwym nie możliwe było normalne wchodzenie po schodach, barierka kołysała sie jak na wietrze a dodatkowo nawet zwykły parasol był zepsuty. Na moje pierwsze zdenerwowanie została naprawiona tylko bateria z kiepskim skutkiem i deska sedesowa. Jak przy wyjeździe zdałam relacje to usłyszałam tylko żal, że nie zgłaszałam parasola. Uwierzcie mi, ze jeśli ciagle wszystko jest zepsute nie chce mi sie co chwile chodzić i "zgłaszać". Cena nie została w żaden sposób obniżona, nie usłyszeliśmy nawet zwykłego przepraszam. Wiemy jedno: NAPEWNO NIE WRÓCIMY I NIE POLECAM OSOBOM KTÓRE CHCĄ ODPOCZĄĆ.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, AleksandraS2047
Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Najgorszy urlop na jakim byłam. Domki rozpadające się, nawet te najdroższe mają mnóstwo mankamentów, min materace z tak cienkiej gąbki, że czuć każdy szczebelek pod materacem. Woda w kranach i prysznicach leje się tak powoli, że kąpiel grozi nerwicą, a włosów umyć nie sposób. Sąsiadom ciągle ciekła woda spod brodzika i zalewała pokój! pomost ma spróchniałe deski, wystające gwoździe. Woda w jeziorze tak przeraźliwie brudna i zielona, że nie chce się wchodzić (sąsiednie jeziora czyściutkie). Trampolina dla dzieci niezabezpieczona od spodu, dzieci wpadały nogami w dziury. Ale szczytem wszystkiego były korty tenisowe - ziemne, na których rosła trawa, pełne dziur, siatka obniżona bez naciągów, a linie wystające i plastikowe! synowie trenują tenis zawodowo, chcieli pograć na urlopie - nie byli w stanie. Przyjaciele mieszkali w domku brda plus, takiego brudu wieloletniego nigdy nie widzieli. Z wersalki wystawały sprężyny, a okna na dole się nie otwierały! my byliśmy zszokowani, nigdy tam nie wrócimy i wszystkim odradzam. Wokół jest mnóstwo fajnych obiektów, do których jeździliśmy kąpać się i wypoczywać. Smutne.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, szczecinmonika
Zrecenzowano: 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Daje ocene świetną ponieważ mało jest takich miejsc, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ryby,kajaki,motorówki,grzyby. Mozna spedziec czas w pieknych drewnianych domkach w lesie lub w tanszych niedaleko wody. Jest naprawde duzo atrakcji. Fajne miejsce dla rodzin, dla par czy grup. Jest może parę małych niedociągnięć,o których szybko zapominamy w tym magicznym miejscu. Polecam wypożyczenie motorówki i popłynięcie w inne regiony jeziora.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, 797marianj