Ruiny

Zrecenzowano: 14 lipca 2019
Andrzejpolak83
Gliwice, Polska
Może być :)

Zamek to raczej ruiny zagospodarowane od wewnątrz. Wejście biletowane (2 + 2 30 zł ) Szczerze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 lipca 2018
love_white07
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Wstęp na zamek jest biletowany, ale biletów nie otrzymaliśmy. Brak rzetelnej ekspozycji artefaktów historycznych. Fragmenty kling mieczy i ceramiki glinianej leżą w nieładzie, wyeksponowane są nieadekwatnie do wartości. Ma się wrażenie ogólnego nieładu i chaosu niepasujących do siebie historycznie przedmiotów. Bałagan architektoniczny, miejsce mocno zaniedbane. Wstyd.

Dziękujemy, Lubiepiekno
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek z zewnątrz niepozorny - wewnątrz ciekawie wyeksponowany. Nie są to tylko zimne mury. Przedstawione są komnaty z wyposażeniem, gospoda z ławami i maszyny do tortur. Polecam

Dziękujemy, Andrzejpolak83
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Z zewnątrz to tylko mury, w środku nie miej jednak na dzieci i dorosłych czeka sporo atrakcji. Na przestrzeni ostatnich lat byłem tam kilkukrotnie (jakoś nie mogę się oprzeć by nie wejść do zamku będąc w pobliżu) i widać jak mocno tam inwestują. Jeszcze 10 lat temu w środku nie było prawie nic. Teraz jest to fajnie odbudowane, jest coraz więcej eksponatów etc.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Sylwester T
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Z zewnątrz widać niepozorne ruiny zamku, po wejściu do środka miłe zaskoczenie. Bardzo dobrze zagospodarowane wnętrze. Fajnie, że i dorośli i dzieci mogą wszystkie eksponaty dokładnie zobaczyć, dotknąć, usiąść, założyć, zdobić zdjęcie. Można wejść do każdego pomieszczenia i na taras widokowy. Bilety jak na zwiedzanie zamku 10 zł dorosły i 5 zł dziecko, to tanio. Muzeum, a jednak wszystko dla ludzi nie w zamkniętych gablotkach. Naprawdę polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Anna Ż
Zrecenzowano: 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nic nie ma tylko mury. Napompowany PRowo, ale nic tam nie ma. Bez pomyslu zaniedbany. Obok piekne jeziora. Gospoda. Ale pusto i glucho.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Marcak1001