“Samo dobro”
Pirate's Galley — recenzja

Pirate's Galley
Nr 14 wśród 34 Restauracje (Xlendi)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie położenie, w pełni profesjonalna obsługa, bardzo dobre i świeże jedzenie. Ale przedewszystkim cudowni ludzie, chce się tam wracać

Dziękujemy, jaceko767

Zrecenzowano 4 lipca 2018

Bardzo polecam carbonare, smaczna i bardzo ładnie podana z oliwą i serem. Danie typu ravioli z domowego makaronu z atramentem z kalmara wypełnione tuńczykiem i podane w sosie pomidorowo-czosnkowym też super. Obsługa miła i możliwość płatności kartą.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, HalinaW138
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016

Jak nie lubię ryb, tak to miejsce mnie zachwyciło! Przemiła obsługa, przepyszne jedzenie, miejsce zapiera dech w piersiach.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano 29 czerwca 2016

Co prawda byliśmy w tej restauracji ponad rok temu niemniej ... zapamiętaliśmy ją :)
Właściciel sam przyrządził dla nas ryby: seabass i seabream. Przy nas wyfiletował je z ości ... i wierzcie mi ... smak do zapamiętania. Jeśli chodzi o ceny to nie są wygórowane a co najważniejsze podane rybki były świeżutkie. Także położenie samej restauracji bezpośrednio nad zatoką to duży plus. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Radosław B
Zrecenzowano 4 czerwca 2015

Doskonałe miejsce z niezwykłą obsługą. Właściciel zawsze uśmiechnięty osobiście serwuje rybę. Świetne bragioli, pizza gozitana, zupy, ryby i klamary.

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, Michal_Mroszczak

Pirate's Galley — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pirate's Galley? Podziel się wrażeniami!