“Jeśli kochasz owoce morza, pokochasz Boathouse ”
The Boat House — recenzja

The Boat House
Nr 5 wśród 34 Restauracje (Xlendi)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie jak i jego wysoki standard, miła uprzejma obsługa (nawet po polsku) oraz super widok na Xlendi Bay.
Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, Mario-Kasta

Zrecenzowano 15 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe kalmary. Miła obsługa która doradzi. Z 2 main cours pan zrobił dla mnie przystawki żebym mogła spróbować tego na co miałam ochotę. Było warto !

Dziękujemy, Paula W
Zrecenzowano 9 października 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce poleciła nam pani z biura, oferującego wycieczki turystyczne w Qawrze - jako ulubioną restaurację jej mamy smakoszki. To był strzał w dziesiątkę! Przepyszny królik, CUDOWNE kalmary (specjalność restauracji), piękne widoki i kapitalna obsługa. Niezwykle doświadczenie.

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne owoce morza w każdej postaci! Świeże smakowite śródziemnomorskie :) warte grzechu z cudownym widokiem na Xlendi Bay w towarzystwie szumiących fal

Dziękujemy, mushroomski192
Zrecenzowano 14 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Zachęcony opiniami innych użytkowników, wybrałem na kolację restaurację The Boat House w Xlendi Bay, Gozo Island. To było jedno z moich najgorszych przeżyć kulinarnych w życiu. Fatalny serwis, atmosfera i wystrój. Klimat mass-tourismus. Dania nieestetycznie podane. Ryby nieświeże - twarde po grillowaniu. Dodatki niejadalne. Dobre było wino - tego nie udało się zepsuć restauratorom. Klęska. Katastrofa. Żal.

Dziękujemy, Mateusz L

The Boat House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsalforn, Wyspa Gozo

Byłeś(-aś) w The Boat House? Podziel się wrażeniami!