“Znakomita lokalna ośmiornica ”
Churchill Restaurant — recenzja

Churchill Restaurant
Nr 17 wśród 34 Restauracje (Xlendi)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Bufet, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Bufet, Rezerwacje

Fajna knajpka zaraz przy zatoce. Lokalne potrawy. Znakomita ośmiornica. Przystępne ceny. Miła obsługa starająca się szybko obsłużyć masę klientów .

Dziękujemy, krzysztofd709

Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję być na gościem restauracji jeszcze przed modernizacją. Jedzenie było smaczne w niższej cenie aczkolwiek mniej wyszukane. Pasty, pizzę itp.
Po paru latach wróciłam na Gozo i oczywiście wróci wróciłam do restauracji z pięknym widokiem. Wnętrze robi wrażenie!! Natomiast dania nabrały klasy.
Mule w sosie pomidorowym przepisane!! :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, olciakkk
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obowiązku punkt Xlendi! Restauracja położona w wyjątkowo urokliwym miejscu, z przepięknym widokiem. Miałam
okazje spróbować zup i obie były bardzo smaczne. Chce się wrócić, polecam!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Oolii_wka
Zrecenzowano 16 kwietnia 2018

Jedzenie znakomite, chociaż długo (około 30 minut) czekaliśmy na to, by kelnerzy zainteresowali się naszym stolikiem, a jeszcze dłużej (40 minut) na pojawienie się zamówionych dań.
Plater owoców morza (małże, spore kawałki dwóch rodzajów ryb, ośmiorniczka, kalmary, dwie ogromnych rozmiarów krewetki podane z ryżem oraz sosem) przepyszny. Równie dobra była ryba dnia. Restauracja mieści się w zaaranżowanej na ten cel jaskini o gustownym wystroju; natomiast część zewnętrzna usytuowana jest przy samym brzegu zatoki. Bardzo malowniczo! Mimo długiego oczekiwania, warto tutaj zajrzeć i skosztować przede wszystkim owoców morza. Polecamy!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 26 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój urzeka nie da się ukryć, jedzenie dobre ale że tak powiem nie urywa. Jak dla mnie troszkę oszczędzają na przyprawach. Wi-fi dobre jak na jaskinie.Obsługa miła. Dobry wybór win. Podsumowując 4 tylko dlatego że dania nie wysadzaly w kosmos, czegoś brakowało...

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, 194jakubb

Churchill Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Xlendi, Wyspa Gozo

Byłeś(-aś) w Churchill Restaurant? Podziel się wrażeniami!