“Wyśmienita!”
Ta' Tona — recenzja

Ta' Tona
Nr 1 wśród 20 Restauracje (Mgarr)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, blisko promu. Na kolacje warto zarezerwować stolik poniewaz w sezonie jest sporo zainteresowanie tą restauracją. Pyszne i pięknie podane makarony, bardzo dobra obsluga. Polecam!

Dziękujemy, Artur M

Zrecenzowano 25 sierpnia 2017

Od progu witał nas przemiły gość .Choć cała restauracja była zarezerwowana na jakąś imprezę, udało się.... Dostawili nam stolik z boku. Jedzenie wyśmienite, świeże, po prostu z najwyższej półki. Gorąco polecam

Dziękujemy, iza j
Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna miła obsługa, rewelacyjne świeże ryby! :) dobry wybór win! Polecam :)
Jeśli ktoś odwiedził Gozo i nie wie gdzie się wybrać, to śmiało można do Ta'Tona

Dziękujemy, KlaudkaC
Zrecenzowano 23 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Od progu wita uśmiechnięta załoga, miejsce klimatyczne i przede wszystkim smaczne. Zamówiliśmy półmisek ryb dla dwóch osob i wyszliśmy najedzeni i zadowoleni. Na koniec w prezencie otrzymuje sie kieliszek limonczello ;) polecam każdemu kto znajdzie sie na Gozo!!!!

Dziękujemy, Inez R
Zrecenzowano 21 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne krewetki z avocado, kalmary baby, pasta z małymi muszelkami... wszystko tak smaczne że zaproponowaliśmy pracę tylko za jedzenie :) bardzo miła obsługa.

2  Dziękujemy, El G

Ta' Tona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mgarr, Wyspa Gozo

Marsalforn, Wyspa Gozo

Byłeś(-aś) w Ta' Tona? Podziel się wrażeniami!