Zrecenzowano: 8 czerwca 2018

Hotel spełnia wszelkie oczekiwania- bardzo komfortowe pokoje z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i dużą łazienką, fantastyczne jedzenie, infrastruktura bez zarzutu,znakomita lokalizacja- na klifie, a u stóp piaszczysta plaża, tuż obok park krajobrazowy. W tej okolicy nie ma innego dużego hotelu. Miejscowość jest mała. Część plaży jest publiczna. Polecam wszystkim, którzy nie lubią wielkich hałaśliwych kurortów, ale chcą mieć pełną infrastrukturę, komunikację i trochę ludzi wokół siebie, ale nie za dużo. Obsługa w hotelu i innych miejscach naprawdę świetna

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze. W pokojach w głównym skrzydle nad restauracjami wieczorem słuchać muzykę
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, sylwiakrakow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sasha C, Front Office Manager, Radisson Blu Resort & Spa, Malta Golden SandsOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2018

Dear sylwiakrakow,

We appreciate you taking the time to rate and review the hotel.

We are very pleased that you have enjoyed your time at our resort and on behalf of our entire team at the Radisson Blu Resort & Spa , Golden Sands , we would like to thank you for your feedback and we hope to see you again in the near future!

Best Regards,
Sasha

Zrecenzowano: 21 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel położony nad zatoka z dostępem do piaszczystej plazy . Super obsługa multinarodowa oraz doskonale jedzenie. Pokoje przestronne i czyste. Byliśmy z rodzina od 2 do 70 lat i każdy był zauroczony. Okolica ze wspaniałymi widokami i pięknymi wschodami i zachodami Słońca .

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Inwestor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katherine W, Guest Relations Coordinator , Radisson Blu Resort & Spa, Malta Golden SandsOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2017

Good Afternoon,

Thank you for your lovely Tripadvisor review.

We are delighted to learn that you had such a enchanted trip with us and that we fulfilled everyone’s expectations.

We look forward to welcoming you back in the near future to the Radisson Blu Golden Sands.

Kind Regards,
Katherine Whiteley

Zrecenzowano: 3 stycznia 2017

Idealny hotel dla tych co lubią ciszę i spokój. Plaża i piękne otoczenie. Spędziliśmy tam mile wakacje z rodzina i wnikam. Polecam ten hotel z czystym sumieniem. Miła obsługa a zwłaszcza ekipa sprzątająca

Termin pobytu: październik 2016
2  Dziękujemy, Elza664
Zrecenzowano: 3 stycznia 2017

Spędziłam w tym hotelu wspaniały tydzien z rodzina w kwietniu 2015 .
Hotel super ! Pokoje duże ładne z widokiem na morze lub pole... kampingowe. Jedzenie przepyszne , bar przy basenach , bar na plaży . Restauracje . Prywatna oddzielona plaza - bardzo ładna. Przystanek autobusowy pod samym hotelem. Wszedzie można dojechać bez problemu. POLECAM !

Termin pobytu: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, magdajrk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Josian V, PA to The General Manager, Radisson Blu Resort & Spa, Malta Golden SandsOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2018

Thank you for your kind review.

We are delighted that you have thoroughly enjoyed your stay and that you liked the service and facilities.

We look forward to welcoming you once again in the near future.

Regards,
Josian Vella
PA to The General Manager

Zrecenzowano: 19 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel super jedzenie bardzo dobre polecam , lokalizacja świetna, tylko pogoda nie dopisała ;) ale daliśmy radę pozwiedzać po mimo mocnego wiatru . KOMUNIKACJA MA Malcie jest rewelacja daje poczucie niezależności.

Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, Kamila508