Filmowe miejsce

Zatrzymaliśmy się w trakcie zwiedzania,pooglądaliśmy tylko z zewnątrz,robi wrażenie,fajna... Przeczytaj więcej

MABI19
Coś innego!

Myśle ze warto zobaczyć aczkowiek chyba samo wchodzenie do samej wioski jest bardziej atrakcja dla... Przeczytaj więcej

DomDDab
Bogatynia, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 206)

Bardzo polecam zwiedzanie Popeye Village. Przyjechaliśmy z samego rana, zostaliśmy do końca. Przepiękne miasteczko z dostępem do wody, mini golfa, wygodnych leżaków i atrakcji na wodzie. Jedyny minus to pływające meduzy, które obsługa wyławiała na bieżąco. Polecam zaopatrzyć się wcześniej w buty do pływania.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Piękan zatoczka, czyst a woda, trochę drogie wejście jeśli się bierze pod uwagę większą grupę. Plaża bardzo mała, zabudowania przepiękne, kolorowe i to jest na pewno warte obejżenia ale przy dużych temperaturach ciężko długo wytrzymać bez wejścia do wody.
Zdjęcia można zrobić z góry z jednego z punktów widokowych bez wchodzenia do środka i bez płacenia ... dla tych , którzy jednak wolą wydać kasę na inną atrakcję. Na dłuższą metę za ciepło i za mało spokoju na wypoczynek ....

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Kordian80
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić Wioskę Popeya. Sporo atrakcji a wioska robi dobre wrażenie. Można się kąpać zarówno w basenach jak i w lagunie (uwaga na meduzy).
Jedzenie dość drogie, ale przy braku konkurencji to dość oczywiste.

Dziękujemy, majador
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć będąc na Malcie, miasteczko robi wrażenie , jednak przyglądając się dokładniej widać, ze obiekt wymaga odświeżenia, przemalowania, większej dbałości o detale. Dmuchany plac zabaw - fajna sprawa, dobra zabawa i uśmiech od ucha do ucha- gwarantowany:)

Dziękujemy, iwonaskw
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Jadąc tam byłem sceptycznie nastawiony - "jechać przez całą wyspę żeby oglądnąć dwa domki". Wybraliśmy się tam autobusem, co jak powrzechnie wiadomo, nie należało do najłatwiejszych (a było poza sezonem) - spóźnione, przepełnione, czasami w ogóle się nie zatrzymujące. Po dotarciu wszystko robi wielkie wrażenie. Jest to cała wioska, która żyje - plaża, atrakcje dla dzieci, restauracje, kino, co chwilę aktorzy wychodzą do zwiedzających i odprawiają show. Płaci się 15 euro i w cenie biletu jest seans w kinie (gdzie pokazują historię tego miejsca), pocztówka, przejażdżka motorówką. Na motorówkę chwilę trzeba poczekać ponieważ biorą 9 osób, a kolejka jest nie mała. My zrezygnowaliśmy ponieważ była zatrudniona nowa osoba i zaczęła kombinować z zapisywaniem na kartce, czego konsekwencją było ominięcie ludzi i problemy. Koniec końców spędziliśmy nam chwilę, bardzo nam się podobało.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Jubachi