Ciekawe jak na Maltę

Ciekawa wycieczka (jak na Maltę oczywiście), zwiedzanie okolicy łódką itp. Godne polecenia dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Roam196342
Filmowe miejsce

Zatrzymaliśmy się w trakcie zwiedzania,pooglądaliśmy tylko z zewnątrz,robi wrażenie,fajna... Przeczytaj więcej

MABI19
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 221)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Piękan zatoczka, czyst a woda, trochę drogie wejście jeśli się bierze pod uwagę większą grupę. Plaża bardzo mała, zabudowania przepiękne, kolorowe i to jest na pewno warte obejżenia ale przy dużych temperaturach ciężko długo wytrzymać bez wejścia do wody.
Zdjęcia można zrobić z góry z jednego z punktów widokowych bez wchodzenia do środka i bez płacenia ... dla tych , którzy jednak wolą wydać kasę na inną atrakcję. Na dłuższą metę za ciepło i za mało spokoju na wypoczynek ....

Dziękujemy, Kordian80
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto odwiedzić Wioskę Popeya. Sporo atrakcji a wioska robi dobre wrażenie. Można się kąpać zarówno w basenach jak i w lagunie (uwaga na meduzy).
Jedzenie dość drogie, ale przy braku konkurencji to dość oczywiste.

Dziękujemy, majador
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć będąc na Malcie, miasteczko robi wrażenie , jednak przyglądając się dokładniej widać, ze obiekt wymaga odświeżenia, przemalowania, większej dbałości o detale. Dmuchany plac zabaw - fajna sprawa, dobra zabawa i uśmiech od ucha do ucha- gwarantowany:)

Dziękujemy, iwonaskw
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Jadąc tam byłem sceptycznie nastawiony - "jechać przez całą wyspę żeby oglądnąć dwa domki". Wybraliśmy się tam autobusem, co jak powrzechnie wiadomo, nie należało do najłatwiejszych (a było poza sezonem) - spóźnione, przepełnione, czasami w ogóle się nie zatrzymujące. Po dotarciu wszystko robi wielkie wrażenie. Jest to cała wioska, która żyje - plaża, atrakcje dla dzieci, restauracje, kino, co chwilę aktorzy wychodzą do zwiedzających i odprawiają show. Płaci się 15 euro i w cenie biletu jest seans w kinie (gdzie pokazują historię tego miejsca), pocztówka, przejażdżka motorówką. Na motorówkę chwilę trzeba poczekać ponieważ biorą 9 osób, a kolejka jest nie mała. My zrezygnowaliśmy ponieważ była zatrudniona nowa osoba i zaczęła kombinować z zapisywaniem na kartce, czego konsekwencją było ominięcie ludzi i problemy. Koniec końców spędziliśmy nam chwilę, bardzo nam się podobało.

Dziękujemy, Jubachi
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Wioska Popeye to niepowtarzalne miejsce. Sporo turystów, dodatkowo w zatoce mini dmuchany park wodny. Wstęp płatny.

Dziękujemy, Tomasz K