“Miejsce doskonałe”
Da Ciccio Cucina — recenzja

Da Ciccio Cucina
Nr 10 wśród 127 Restauracje (Mellieha)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Pod restaurację podeszliśmy koło godziny 17:00 i nadto sympatyczny Pan powiedział, że zaprasza o 18:00, bo restauracja serwuje dania tylko przez 4 godziny(!) Po dość intensywnym spacerze wróciliśmy głodni i nie rozczarowało nas nic. Klimatyczny ogródek, perfekcyjna obsługa, prawdziwie gastronomiczna aura, a przede wszystkim przepyszny makaron, pizza oraz wino! Na pewno miejsce z tych, które poleci się bliskim i tym dalszym!

Dziękujemy, maciekjakubicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DaCiccioManagement, Manager, Da Ciccio CucinaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for posting your comments about your recent stay with us. I was delighted to note everything to your satisfaction and that the staff were both friendly and helpful. I do hope we may have the opportunity of welcoming you back to Da Ciccio at some stage in the future and if I can be of any other assistance, please do not hesitate to contact me directly.

Martha

Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Późnym wieczorem wracając z Gozo wpadliśmy na szybka kolacje pamiętając ja z przed pięciu lat. Jak dla nas oczekiwał ostatni czteroosobowy stolik. Na przystawkę dostaliśmy świeże bułeczki i oliwkami. Po starterach i pysznej zupie nadszedł czas na danie główne mianowicie stek z owcy podany na jabłkowym musie. To ciekawe przerzucie na kubkach smakowych powoduje ze to Da Ciccio Cucina wraca się chętnie a nawet jest obowiązkowym miejscem na mapie malty.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, TerwerA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SolanaHotel, Manager, Da Ciccio CucinaOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Dear Guest,

Thank you for your positive feedback with reference to your recent visit to Da Ciccio Cucina.

I do hope to welcome you again in the near future.

Martha

Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kuchnia włoska z jaką miałam do czynienia poza Włochami :) próbowaliśmy wielu dań i deserów. Makaron z małżami zostanie w mojej pamięci na dłużej. Podobnie jak pizze i tiramisu. Dobrze, że już wyjeżdżamy bo można się szybko uzależnić :)) obsługa także na 6 z plusem.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 880karolinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DaCiccioManagement, Manager, Da Ciccio CucinaOdpowiedź udzielona 18 października 2018

Dear Guest,

I thank you for posting your positive comments, I will pass on these comments to my team. I hope that in the future we able to welcome you again once again.

Sincerely

Martha Zammit

Food & Beverage Operations

Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam ze znajomymi i jednogłośnie NAJLEPSZA pizza jaka jedliśmy w życiu! No i obsługa pierwsza klasa!

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Ewelina W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DaCiccioManagement, Manager, Da Ciccio CucinaOdpowiedź udzielona 7 października 2018

Dear Guest,

I thank you for posting your positive comments, I will pass on these comments to my team. I hope that in the future we able to accommodate you again once again.

Martha Zammit

Food & Beverage Operations

Zrecenzowano 2 września 2016

Trafiliśmy tam przez przypadek. Restauracja leży troche na uboczu. W pobliżu hotel. Jedzenie b. smaczne i duże porcje za niewielkie pieniądze. Restauracja prowadzona przez włochów w stylu włoskim. Kolacja dla dwóch osób ok. 25 euro.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, MaciejD41

Da Ciccio Cucina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Da Ciccio Cucina? Podziel się wrażeniami!