Zrecenzowano: 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Skrzydło "A" jest przed remontem, a z głównym holem hotelu łączy je przejście podziemne pod ulicą. Tunel przecieka w czasie deszczu i panuje w nim spora wilgoć, którą możemy poczuć za każdym razem, gdy idziemy na śniadanie lub basen. Podobnie wyglądają korytarze: od wilgoci odpada tynk. Sam pokój był wyremontowany i nie można powiedzieć o nim nic złego. Śniadania możemy określić jako dobre, a obsługę jako "dobrą plus". Byliśmy poza sezonem, więc cena nie była wygórowana, ale w sezonie na pewno wybrałabym inny hotel.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 154tylia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MaritimMalta, Guest Relations Manager, Maritim Antonine Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 29 marca 2019

Droga 154tylia

Chciałbym przede wszystkim podziękować za pobyt w Maritim Anontine Hotel & Spa i poświęcenie chwili na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.

Z szacunkiem podkreślilabym, że w hotelu znajduje się kilka różnych typów pokoi. Dlatego lokalizacje, rozmiar i widoki są odzwierciedlone w różnych przedzialach cenowyc.

Państwa obserwacje i percepcja są dla nas najważniejsze, jeśli mamy utrzymać i dalej ulepszać świadczone przez nas usługi.

Mając na uwadze uwzglednione opinnie , przekazemy szczegóły Panstwa pobytu do wszystkich działów w celu natychmiastowej interwencji.

W tym czasie. mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję przywrócić Państwa zaufanie do naszego hotelu i czekamy na Państwa w przyszłości.

Z moimi serdecznymi pozdrowieniami.

Libby Punshon Guest Relations Department

Zrecenzowano: 17 listopada 2018

Polecam hotel Maritim Antonine. Bardzo dobrej klasy 4* hotel. dogodne położenie (przystanek autobusowy, sklepiki, restauracje przy obiekcie, do plaży ok. 1 km), duży basen wewnętrzny w ogrodzie, dodatkowy na dachu i mały wewnętrzny podgrzewany. Można również korzystać z sauny suchej, łaźni i siłowni.
Pokój był już gotowy przed rozpoczęciem doby hotelarskiej (doba w tym obiekcie trwa od 14 do 11:00), w pokoju czysto, wygodnie, łóżko małżeńskie (nie dostawiane), woda i talerz owoców na powitanie. Śniadania pyszne - spory wybór, a obsługa bardzo miła. Większość gości to Niemcy i Francuzi.
Samo miasteczko Mellieha to spokojna lokalizacja (raczej nie ma gdzie poimprezować). Bardzo dobra komunikacja na całej wyspie (bilet 2h na autobus to koszt 1,5e). Warto wybrać ten obiekt i cieszyć się komfortowym wypoczynkiem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje ekonomiczne mogą mieć balkon wewnętrzny (widok na recepcję i lobby).
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, dominika20172017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MaritimMalta, Guest Relations Manager, Maritim Antonine Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 29 listopada 2018

Drogi dominika20172017

Bardzo dziękuję, że zdecydowałeś się na pobyt w hotelu Maritim Antonine i poświęć chwilę, aby przedstawić tak ciepłą i pouczającą opinię.

Cieszymy się, że nasz hotel, jego wyposażenie, lokalizacja, czystość, pokoje i śniadanie były dla Państwa satysfakcjonujące.

Przekazałem oczywiście twoje miłe słowa wszystkim działom, które szczerze doceniają twoją ocenę, rekomendację i 5 gwiazdek.

Wszyscy czekamy na Ciebie ponownie w przyszłości

Z poważaniem

Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 19 czerwca 2018

Hotel wspaniały ,ładne pokoje sprzątane codziennie ,miła obsługa polecam go. Wieczorami można wyjechać sobie windą na dach i po odpoczywać na leżakach przy basenie położony przy głównej ulicy blisko przystanku zaletą jest to że blisko do promu gdzie można dostać się na wyspę GOZO, a minusem jest to że daleko do VALLETY około godz, jazdy autobusem. Jedzenie bardzo pyszne pełna kultura. Polecam ten hotel i wyjazd na MALTĘ jak ktoś nie lubi upałów przed świętami klimaty niesamowite tego się nie da opisać ,to trzeba zobaczyć i przeżyć .

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak ktoś lubi całkowitą ciszę to polecam wybrać pokoje od strony hotelowego basenu ,
Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, albert732018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MaritimMalta, Guest Relations Manager, Maritim Antonine Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2018

rogi Gościu

Dziękujemy za zainteresowanie hotelu Maritim Antonine Hotel and Spa.

Cieszymy się, że twój pobyt u nas gwarantuje ocenę 5 gwiazdek i serdecznie dziękujemy za ocenę hotelu, obiektów i jedzenia, a także przez nasz personel i świadczone przez nas usługi.

Jeszcze raz dziękuję za twoją recenzję i rekomendację i mam nadzieję, że spotkamy się z nami wkrótce. Z wyrazami szacunku

Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 1 maja 2018

Hotel Maritim ma swoje plusy i minusy. Plusy to to, że jest położony niedaleko od plaży z malowniczym widokiem na morze, a obok hotelu znajduje się przystanek autobusowy. Sam hotel jest średniej wielkości. Posiada trzy baseny: Zewnętrzny na poziomie 0 (z brodzikiem i normalnym basenem 1.80 m.), basen wewnętrzny również na poziomie 0 ( z jacuzzi i basenem 1.50 m), i basen na dachu ( ze względów bezpieczeństwa wstęp od 16 roku życia). Na terenie budynku znajdują się restauracja ,, Al ponte " oraz pizzeria. Można też ugościć się w barze i kawiarni. Na wejściu widać bardzo dopieszczony hol. Do korytarzy również nie mam zastrzeżeń. Pokoje też są OK. W Polsce za **** dostaje się więcej, ale jesteśmy gdzie jesteśmy. Mankamentem Pokoi są niedomyte fugi i nie dźwiękoszczelne drzwi. Brakuje atrakcji dla małych dzieci i menu dziecięcego. Gdy zbierzemy wszystko w całość razem z atrakcjami Malty i Gozo wyjdą nam świetne wakacje!

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, _barbara_kretkowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MaritimMalta, Guest Relations Manager, Maritim Antonine Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 3 maja 2018

Drogi przez _barbara_kretkowska

Bardzo dziękuję za podjęcie decyzji o spędzeniu wakacji z nami i poświęcenie czasu, aby tak ciepło ocenić Hotel Maritim Antonine.

Niezwykle satysfakcjonujące jest to, że nasi goście mają niezapomniane wrażenia z nami i na pewno cieszymy się na ponowne powitanie Państwa w przypadku powrotu na Maltę.

Z wyrazami szacunku

Dział Relacji Gości

Zrecenzowano: 27 lutego 2018

Maritim jest bardzo przyjemnym hotelem, z którego można dotrzeć autobusem w każdy rejon wyspy. Pokoje są bardzo ładnie urządzone podobnie jak reszta budynku. Należy jednak wyposażyć się w adapter. Łazienka wyposażona jest w zestaw kosmetyków oraz suszarkę do włosów (lub skarpetek). W pokoju dostępny jest także czajnik, kawa, herbata, cukier. Jedzenie w restauracji stoi na naprawdę wysokim poziomie, szeroki wybór potraw i nieziemskie desery zachwycą każdego. W hotelu znajdują się 3 baseny (1 kryty i podgrzewany), ale niestety są dosyć małe. W recepcji pracuje Pani z Polski, cała obsługa jest bez zarzutu. Za największą zaletę hotelu uważam przepyszne desery. Sąsiedztwo pięknego sanktuarium i widok na morze dodają uroku tej okolicy. Jest to spokojne miejsce, gdzie można wypocząć w komfortowych warunkach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój w budynku na przeciwko może stanowić niewygodę w poruszaniu się po hotelu.
Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, madi904ms
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: arches1, Guest Relations Manager, Maritim Antonine Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 2 marca 2018

drogi Gościu

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z hotelem Maritim Antonine po pobycie z nami.

Bardzo się cieszę, że podobał Ci się twój czas z nami i doceniamy wspaniałą ocenę naszych usług wraz z 5-gwiazdkową oceną.

Na pewno przekażę twoje życzliwe uwagi wszystkim pracownikom, którzy z niecierpliwością oczekują na ponowne spotkanie.

Jeszcze raz dziękuję za recenzję, 5 gwiazdek i rekomendacji.

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami

Dział Relacji Gości