Super plaża, piękne wydmy

Ładna, długa i szeroka plaża z pięknymi wydmami. Jest to miejsce „must see” na Gran Canarii. Trzeba... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
95emilia-c
Wołów, Polska
Gran Canaria poludnie

Polecam z czystym sumieniem tylko i wyłącznie południe wyspy Gran Canaria. Południe piękne długie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
dzidkagda
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 989)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetnie, szczególnie, jak są fale i można poszaleć. Piękne wydmy.
Jak jest odpływ, to żeby przejść głębiej są kamienie. Ale dla dzieci super.

1  Dziękujemy, Lagosia
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super plaża z wydmami - piękne zejście do oceanu w sierpniu była cudowna ciepła woda.Cudowne miejsce. Plus za plaże lgbt i naturystów - nie korzystam ale fajnie ze jest takie miejsce

1  Dziękujemy, 140anetad
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Te wydmy naprawde robią wrażenie. Możliwość pochodzenia po gorącym piasku, daje niezapomniane wrażenia. Na plaży w zależności od pory roku, ilość turystów od tłumów, po niewielkie grupy. Jedno miejsc typu Must See.

Dziękujemy, DariaChC
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża cudowna!!! Wydmy piękne!!! Moja podpowiedź- polecam do kąpieli w oceanie strój kąpielowy w ciemnych kolorach. Fale przy brzegu tak mocno wybijają piasek, że ten dosłownie wbija się w pory materiału i ciężko go pozniej wypłukać. Ale cóż to jest za problem w tak wspaniałych okolicznościach przyrody poza tym wystarczy podejść kilka metrów by plażować naturystycznie- i problem z piaskiem w stroju z głowy hehe

Dziękujemy, mojmlecztrip
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Warto zobaczyć nie tylko wydmy w Maspalomas ale zwiedzić całą plażę. Plaża szeroka i długa. Idealna na wieczorne spacery jak i odpoczynek. Coś pięknego. Jestem pewien, że tam wrócę :) Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, bartobartin