“Park jak na dzikim zachodzie”
Palmitos Park — recenzja

Palmitos Park
Nr 2 wśród 75 atrakcji (Maspalomas)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Przydatne informacje: Toalety, Możliwość zakupu żywności, Zajęcia dla młodzieży, Zajęcia dla małych dzieci
Zrecenzowano 17 maja 2013

Bardzo miły ogród zoologiczny, dojazd do ogrodu jak w małym kanionie Kolorado. Najfajniejsze i ciekawe - pokaz ptaków drapieżnych.

2  Dziękujemy, MarcinBol
Napisz recenzję
Palmitos Park — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 11 kwietnia 2013

Super pokazy delfinów i papug,egzotyczna roślinność,park godny polecenia.Jedynym" ale" jest restauracja,jedzenie drogie i niezbyt dobre,warto zaopatrzyć się w swój prowiant.

2  Dziękujemy, Czaro
Zrecenzowano 5 kwietnia 2013

Bardzo mnie się tam podobało. Park znajduję się na ogromnym obszarze i jest nowocześnie wyposażony. Znajduję się tam wiele dzikich zwierząt począwszy od afrykańskich ptaków poprzez małpy , delfiny , ryby , papugi po nasze polskie bociany.Są różne pokazy np. delfinów , papug i ptaków. Jest tam także kącik z kaktusami. Można zrobić sobie zdjęcie z papugami i jest sklep pamiątkowy. Polecam!

2  Dziękujemy, ola2903
Zrecenzowano 2 marca 2013

Palmitos Park ogromny teren położony niedaleko Maspalomas w malowniczym wąwozie. Dojechać tam można autobusem, taksówką albo wynajętym samochodem ok.30 min. Na terenie Parku zobaczymy mnóstwo kolorowych ptaków -papugi, flamingi,bociany, strusie i wiele innych, Są tam też zwierzęta między innymi małpy, warany, krokodyle,aligatory,węże, żółwie itd.. Zwierzęta żyją w warunkach zbliżonych do naturalnych. Ptaki mają miejsce do lotu, są ograniczone jedynie siatką rozpostartą nad drzewami. Wybiegi zwierząt są duże i pełne zieleni.Widzieliśmy też tam farmę motyli, duże ilości kwitnących, kolorowych storczyków. Cały ten park jest obsadzony dużą ilości zielonych roślin, niektóre kwitły w tym okresie gdy tam byliśmy. Widzieliśmy olbrzymie kaktusy. Jest też strefa ryb, z wielkimi akwariami i odtworzoną rafą koralową.
Do najciekawszych atrakcji dla dzieci i dorosłych należą pokazy tresury. Papugi popisywały się przed publicznością różnymi sztuczkami doprowadzając do wybuchów śmiechu dzieci i dorosłych. Niesamowite są też delfiny, tańczyły na wodzie, skakały do piłek,bawiły nas wyuczonymi sztuczkami . Można było wykupić sobie pływanie z nimi w basenie. Największe wrażenie zrobiły na nas pokazy drapieżnych ptaków - orłów i sokołów w najładniejszym miejscu parku.
Polecam każdemu, nie tylko rodzinom z dziećmi. To jest jedna z atrakcji Grand Canarii, którą po prostu TRZEBA to zobaczyć.Pozdrawiam.

1  Dziękujemy, Jolanta K
Zrecenzowano 16 listopada 2012

W ogrodzie największą atrakcją był pokaz umiejętności delfinów. Możliwość zrobienia zdjęcia z delfinami. Dobre też były papugi np. jeżdżące na rowerze.

Dziękujemy, Gosia_Kom

Palmitos Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Maspalomas, Gran Canaria
Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie

Las Palmas de Gran Canaria, Gran Canaria
Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Palmitos Park? Podziel się wrażeniami!