Latarnia morska

maxoratalata
Cudne miejsce

Zrecenzowano: 1 lipca 2019
anastazja007
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 325)

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Nie sposób jej nie zauważyć. Charakterystyczna latarnia morska o wyglądzie typowym dla Wysp Kanaryjskich. Bardzo podobna widzieliśmy na Fuertaventurze na półwyspie Jandia w miejscowości Morro Jable. Podobnie jak tam i w Maspalomas nie mozna wejść do środka.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudne wspaniałe piękne miejsce. Żałuje, ze nie mieszkałam w tej lokalizacji. Otoczenie jest cudowne, hotele piękne, zielona trawa, czysto. Niezapomniane widoki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, anastazja007
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Obiekt dominujący w okolicy. Dla żeglarzy i turystów punkt orientacyjny. Jako budowla nie powala z nóg. Wejść do wnętrza nie można. Jedyny plus to jej wysokość ponad 60 m. Okolica latarni to kamienie i beton. Kolorytu temu miejscu dodają liczne restauracje.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 19 listopada 2018

XIX - wieczną latarnię najlepiej oglądać z dalszej perspektywy, np. z okolic rozlewiska La Charca, biiżej i sama plaża jest kamienista, a i wędrówka na zachód od budynku może się już tylko odbywać po betonowym nabrzeżu, wzdłuż hoteli i restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 13 października 2018

Położona na południowym krańcu pasa wydm, wysoka na 68 metrów.Wielkość latarni robi wrażenie szkoda że podczas naszego pobytu trwały prace remontowe i nie można było na nią wejść aby podziwiać okolice z góry.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 1989Lila_K