Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największym zawodem było jedzenie!! W większości opinii było chwalone co nas skusiło na pobyt w Turbo. Na miejscu okazało się nie dokonać tak smacznie... Sniadania monotonne- dobre dla niejadków A z warzyw jedynie pomidor i ogórek. Kolacje za to zasługują na pochwałę! Były różnorodne i smaczne, dużo ryb A z owoców morza pysznie przyrządzone małże. Niedogodnoscią było też nie skorelowanie godzin odjazdów i przyjazdów busika na plażę i z - z godzinami posiłków. Ok mogliśmy wybrać hotel bliżej plaży... wiem, ale przekonani busikiem dojezdzącym do plaży 3 razy dziennie myśleliśmy że będzie nam pasowało. Koniec końców wynajeliamy auto i zwiedzaliśmy również inne plaże i przepiękne zakątki wyspy. Na pewno należy pochwalić obiekt za czystość. Jeśli ktoś preferuje basenowy wypoczynek na terenie hotelu to śmiało mogę polecić. A dla miłośników aktywnego wypoczynku - z wynajętym autem Turbo też będzie ok

Dziękujemy, mojmlecztrip
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty. Pokój dość duży. Łazienka z prysznicem po remoncie. Wyżywienie smaczne ale oprócz śniadań które są bardzo skąpe parówki nie jadalne ketchup również na ciepło prawie zawsze to samo kawa bez smaku. Basen od 1.15m do 1.6 brak brodzik dla dzieci. Do plaży plaży 4 km bus 3x dzień.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, K9862MQdarek
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce. Czysto, miła obsługa. Dość daleko od plaży ale warto dla widoków po drodze. Dobra kuchnia. Przede wszystkim bardzo czysto. Widac ze obzluga dba. Apartamenty ptzestronne. W kazdym znajdziesz balkon lub taras. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Artur O
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu Turbo Club spędziliśmy tydzień w sierpniu. Pokoje bardzo ładne, duże, swietnie wyposażone. Sprzątane co drugi dzien. Czystość hotelu na wysokim poziomie, nawet łazienki ogólnodostępne utrzymane w czystości. Hotel leży w Maspalomas - w kurorcie, posiada słaba lokalizacje, wszędzie daleko, bez samochodu można się zanudzić. Busy kursujące na plaże 3 razy na dobę. W hotelu animacje w języku hiszpańskim, angielskim i niemieckim. Jeśli chodzi o jedzenie to było one największym rozczarowaniem. Monotonne i niezbyt smaczne. Ogólnie podsumowując hotel nie zachęcił mnie do powrotu.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Alicja T
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

Na wstępie muszę przyznać się że za 7 dni w tym hotelu w Rainbow zapłaciliśmy ekstremalnie mało i niczego specjalnego się nie spodziewaliśmy. Pomimo pesymistycznego nastawienia muszę przyznać się, że obsługa była miła, pokoje bardzo czyste, z klimatyzacją. De facto to nie były pokoje, a małe mieszkania z salon z aneksem kuchennym oraz z oddzielną sypialnią. Jedzenie nie powalało było monotonne i jakościowo niskie. Jeżeli lecicie na GC z nastawieniem że będziecie jeść w restauracjach to na nocleg hotel jest super. Chętnie odwiedzę ten hotel jeszcze raz :) Jak na cztery moje wizyty na GC ten oceniam bardzo dobrze i bardzo mile wspominam.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Blinkkkk