“Bardzo smaczne włoskie smaki”
Time — recenzja

Time
Nr 36 wśród 773 Restauracje (Maspalomas)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Międzynarodowa, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy wraz z mężem restauracje wieczorową porą. Kiedy weszliśmy bylo prawie pusto - kiedy wychodziliśmy restauracja byla pelna po brzegi. Jedzenie bardzo smaczne - przystawka w postaci carpaccio z mięsa wołowego bardzo wywarzona w smaku - idealnie wyczuwany smak i struktura mięsa, ilośc sosu odpowiednia. Pizze idealne - cienkie ciasto, lekko chrupiace brzegi, duzo dodatków. Jesli szukacie wloskich smaków - serdecznie polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, NataliaKornas

Zrecenzowano 26 listopada 2017

Nam smakowało
Miła obsługa, włoskie produkty; przystępna cena
lokal troszkę na uboczu, warto tam zajrzeć

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tatafilipa
Zrecenzowano 15 września 2017 z urządzeń przenośnych

Do Time trafiliśmy dzięki TripAdvisor, gdyż pizzeria jest lekko "schowana". Miejsce stanowi również jej mała wadę. Osobiście lubię "jeść z widokiem" kiedy jestem na wakacjach. Z drugiej jednak strony pizza, którą zamówiliśmy za pierwszym razem była tak dobra, ze wróciliśmy ponownie ;)

Jesli (jak my) lubicie pizzę i możecie ja jeść w każdych ilościach w Time znajdziecie cienkie ciasto, pyszne dodatki, miła obsługę - i wszystko za ok. 6-10€
(Najdroższa jest pizza z rukola, szynka parmeńska, parmezanem i pomidorkami 10€)

Szczerze polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, MoodyFoodieMe
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwie pizze, proseco, wodę i lody, smaczne chrupiące ciasto wypiekane na ogniu, dobrej jakości składniki sprowadzone z Włoch, sorbety lodowe robione na miejscu, obsługa bez rewelacji ale też bez zastrzeżeń. Cena €33. Makarony innych gości wyglądały smacznie chociaż porcje wydawały się małe. Na pizzę i winko zdecydowanie polecamy!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, KarolM1720
Zrecenzowano 8 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku, ładnie kulturalnie i smacznie aczkolwiek prawdziwa włoska pizza jest niestety dużo lepsza.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Krzysztof S

Time — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Ingles, Maspalomas

Meloneras, Gran Canaria

Maspalomas, Gran Canaria
Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w Time? Podziel się wrażeniami!