Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleniu z pobytu w tym hotelu ( 3 osoby dorosłe) Było też trochę kotów , które zresztą dokarmialiśmy kupując w sklepie suchy i mokry pokarm, były trochę zabiedzone, niektóre chore zwłaszcza małe kocięta. (byłam na Lanzarote to tam w hotelu była opieka na kotami - w WistaFlor nie !), Jedzenie super, duży wybór zarówno na śniadania jak i na pozsrtałe posiłki. Na plaże jezi autokar 2 razy. Objazdówka po Gran Canarii super, widoki wspaniałe ( w tym czasie był pożar). :):):)

Wskazówka dotycząca pokoi: Bungalow nr 570 , fajne połozonei jedynie kanapa na paterze była niewygodna, zapadała sie na łączeniu siediska z oparciem
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, zwiedzanoie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DireccionVistaflor, Director General, Vistaflor BungalowsOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dear Guest,

Thank you for your 5* opinión on Tripadvisor.
We look forward to host you again in a not too distant future.
Kind regards,

Fausto sacco

Zrecenzowano: 9 listopada 2018

spędziliśmy dwa tygodnie w tym hotelu.bardzo dobra, przyjazna atmosfera, obsługa jest wspaniała i bardzo przyjazna, do tego stopnia, że wyjeżdżając ma się wrażenie, że opuszcza się rodzinę a przynajmniej przyjaciół. malkontentom nie polecam, ale jeśli ktoś chce zapomnieć o stresie i naprawę wypocząć - jak najbardziej. cicha okolica, doskonała kuchnia - duży wybór, smak niemal domowej kuchni i co ważne - dzieci-niejadki też będą usatysfakcjonowane a rodzice szczęśliwi :) chętnie tam wrócimy.
po wymeldowaniu z pokoju a przy długim oczekiwaniu na transfer na lotnisko udostępniona jest przechowalnia bagażu oraz możliwość odświeżenia się przed powrotem.

Wskazówka dotycząca pokoi: z widokiem na ogód
Dziękujemy, Cruiser36512214185
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vistaflor B, Director General, Vistaflor BungalowsOdpowiedź udzielona 9 listopada 2018

Drodzy Cruiser,

Dziękuję bardzo za Twój przegląd 5-Star na TripAdvisor.
To jest tak satysfakcjonujące, aby dowiedzieć się, że miałeś przyjemny pobyt i na pewno wróci kiedyś w przyszłości.
Twoja pochwała odnośnie naszego zespołu z służącej do pracowników jest bardzo ceniona. Cały nasz zespół zawsze stara się zapewnić każdemu z naszych Gości wspaniały pobyt i miło jest wiedzieć, że to jest Twoja sprawa.

Dziękujemy również za podkreślenie wspaniałe jedzenie z ogromnym urozmaiceniem na śniadanie i kolację. Nasi kucharze z przyjemnością usłyszą, że podobała Ci się oferta kulinarna.

Po raz kolejny chcielibyśmy podziękować za przyjazny przegląd i już czeka na powrót do drugiego domu w Gran Canaria,

Fausto Sacco

Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel średniej klasy nie nastawiajmy się na ludusy ale oferuje wszystko co potrzeba na podstawowym poziomie na urlopie. Położony w głębi lądu do plaży kursuje bezpłatny bus lub taxi za 4,5 €
Do centrum yumbo tutejsza mekką mega giga rozrywki ok 12 minut piechotą.
Pokoje z klimatyzacją czyste a ponieważ są to dwupoziomowe bungalowy napotkac mozns trochę drobnych insektów.
W październiku jest w mieście festiwal gejowski i można spotkać całe mnóstwo fantazyjne poprzebieranych gości i bary z dargqueen. Jak to komuś przeszkadza niech westernowej sprawdzi daty kiedy w yumbo odbywa się festiwal maspalomasfetishweek oraz festiwal of freedom. Warto zobaczyć wg mnie jak fantastycznie się wszyscy bawią w tym czasie i nie zrażać golizną na ulicy.

Dziękujemy, Sławek K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vistaflor B, Director General, Vistaflor BungalowsOdpowiedź udzielona 16 października 2018

Drodzy stawek,

Dziękuję za havbing wziąć ten czas wobec udział twój przeżycie w nasz bungalowy Vistaflor.

Cieszymy się również, aby przeczytać, że można znaleźć w naszym kurorcie wartości dla pieniędzy, w doskonałej locatioon pobliżu wszystkich głównych atrakcji Maspalomas i Playa del Ingles.

Cieszymy się Witamy w niezbyt odległej przyszłości i daje kolejny bardzo serdeczne powitanie,

Fausto Sacco Manager

Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

W kategorii "stosunek jakości do ceny" bardzo dobry obiekt. Nie spodziewaj się luksusów, jednak w hotelu znajdziesz wszystko co trzeba. Pokoje złożone z salonu z aneksem kuchennym na parterze i sypialni na piętrze są wyposażone w klimatyzacjęz kuchenkę mikrofalową, lodówkę, ekspres do kawy. Niestety - drogie wifi. Śniadania to najsłabszy punkt hotelu. Są monotonne - codziennie te same, niezbyt smaczne (chociaż wybór dań jest spory).
Jeśli będziesz pamiętał, że nie jest to obiekt luksusowy, a budżetowy nie powinieneś się rozczarować.
Generalnie nie miałbym nic przeciwko kolejnemu pobytowi w tym miejscu.

2  Dziękujemy, mateuszf2017

Dear Mateusz,

Przede wszystkim chciałbym podziękować za wgląd po ostatniej wizyty w naszym hotelu, Bungalows Vistaflor. Doceniamy Twoją perspektywę, ważne jest, aby poprawić i do naszego przyszłego sukcesu.
Dziękujemy za podkreślić czystość i nasze urządzenia, jesteśmy w pełni świadomi, że jest to podstawowy aspekt dla naszych Gości, aby czuć się komfortowo w naszym hotelu. Nasz personel sprzątający zobowiązuje się do gruntownego sprzątania naszych obiektów, ogrodów i pokojów na codzień.

Ponadto, ubolewamy nad tym, że nasza oferta w formie bufetu w odmianie nie spełniła Twoich oczekiwań. Nasi profesjonalni kucharze próbują zaskoczyć naszych Gości nasz zespół restauracji będzie kontynuować pracę, aby zaskoczyć z pysznymi daniami kuchni międzynarodowej i lokalnej na następnej wizycie.

Dziękujemy za spostrzeżenia, a my nadal oczekujemy Witamy z powrotem w najbliższej przyszłości,

Fausto Sacco

Zrecenzowano: 28 lipca 2017

Bardzo fajny hotel,miła obsługa, super basen, przestronny i czysty.Pokoje bardzo malutkie z maleńkim balkonem. Jedzenie bardzo dobre jedynym zaskoczeniem i minusem było to, że po wymeldowaniu się o godz. 12,00 zostają obcięte opasku uprawniające do all inclusive i do momentu opuszczenia hotelu nie masz juz możliwości jedzenia i picia z czym spotkaliśmy się po raz pierwszy i działa na niekorzyść hotelu. Lokalizacja bardzo fajna blisko do parku rozrywki Holiday World, minut spacerkiem od plaży na którą dwa razy w ciągu dnia dowozi bezpłatny autobus, aczkolwiek nie korzystaliśmy z niego, 10 minut do fajnego centrum handlowego Yumbo. Pobyt udany.

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, iwonaglombica
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vistaflor B, Director General, Vistaflor BungalowsOdpowiedź udzielona 29 lipca 2017

Dear Iwonaglombica,

Dear guest,
It is pleasant to receive such nice comments of your stay with us. The Bungalows Vistaflor team would like to thank you for your punctuation. We are glad to hear that you had a Super Stay at our resort, our main goal is to satisfy our guests.
Thank you for taking the time to share your feedback with us.
We are looking forward to receive you in a near future, our staff will be delighted to welcome you back.

Best regards,

Management team