“Pyszne jedzenie”
El Nublo — recenzja

El Nublo
Nr 82 wśród 773 Restauracje (Maspalomas)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo rozsądne ceny. Miejsce położone na uboczu i wyglądem nie zapowiada tak dobrego jedzenia, pozory jednak mylą. Świetne argentyńskie churrasco.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, SebastianOsinski

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do tego miejsca po recenzjach z TA. Miejsce na uboczu w opuszczonym centrum handlowym. 3 knajpy krzyż jeszcze działające na dość duży kompleks handlowo-usługowy - jak widać nie bez przyczyny. El Nublo zaskoczyło nas bardzo przyjacielska atmosfera. Właściciel jak mniemam oprócz kelnerów również sam obsługuje gości. Zamówiliśmy paelle el nublo i juz zamierzaliśmy ja zacząć nakładać na talerze jak dotarła do stolika, gdzie juz z daleka zaczal biec właściciel krzycząc ze to jego rola :) Spektakularnie rozłożył ja nam po talerzach i życzył smacznego. Była na prawdę bardzo dobra. Nawet dla osoby która nie przepada za owocami morza - to również zjadła ja z apetytem. Natomiast pizza była bardzo przeciętna i mega słona za co zabieram jedna gwiazdkę.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, pawe_mM7825WT
Zrecenzowano 3 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra paella z dobrze dobranym przez kelnera czerwonym winem. Sympatyczni szefowie restauracji odgrywający wraz z kelnerami zabawny spektakl urozmaicający kolację. Polecam !

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, DrKrzysztof1956
Zrecenzowano 26 listopada 2017

Lokalizacja przedziwna, czasy świetności chyba już minęły
Zdecydowanie smaczniejsze jedzenie niż u "sąsiadów"
Stek z tuńczyka wart polecenia
Miła obsługa

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tatafilipa
Zrecenzowano 16 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, bardzo duże porcje, nie do zjedzenia jak dla nas. Jeśli szukasz coś pysznego w wielkich porcjach ta restauracja jest dla ciebie. Polecamy. Kamila i Daniel.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, F2941UIdanield

El Nublo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa del Ingles, Maspalomas

Byłeś(-aś) w El Nublo? Podziel się wrażeniami!