Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Na pierwszy rzut oka sam hotel wygląda niepozornie ale posiada odnowione i schludne pokoje z dużym 60 calowym tv oraz lodówką i balkonem.Oba baseny są małe ale sporym atutem jest restauracja gdzie serwowane jest dość różnorodne jedzenie.Przy każdym posiłku obecny jest Kucharz,który zawsze usmaży coś fajnego.Zawsze uśmiechnięty.Zresztą pozostała część załogi również bardzo pomocna.Szczególne starają się i są pomocni Marokańczyk SIMON i KOLUMBIJCZYK JIME-BARMAN.Największym minusem są animacje.W czerwcu odbywały się tylko w weekendy.Pokoje czyste,sprzątane codziennie.Miasteczko zabytkowe,piękne uliczki i zatoczki.Woda krystaliczna ale zimna.Centra nurkowe w pobliżu plaży.Brak dyskotek w mieście.Trzeba jechać do LLORET ok.12km.W czwartek bazar.W całym mieście mnóstwo knajpek i barów.Polecam na spokojny wypoczynek i jako baza do zwiedzania okolicy.Tygodniowy pobyt w opcji all to koszt ok.1700zł ale z lasta..Ogólnie polecam .

Dziękujemy, asztajnert
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najwiekszym plusem hotelu jest zdecydowanie jego polozenie blisko centrum. Stosunkowo czysto i spokojnie. Z niemilych niespodzianek: brak bezplatnego dostepu do WiFi, kaucja za pilot do TV 20euro. Pokoj wyposazony w lodowke - na tym koniec. Zapomnijcie o czajniku czy szklaneczce. Pakujcie uwaznie ciuchy - nie przeprasujecie ich w pokoju. Polecam tez wlasny szampon i zel - panie nie dokladaja nowych po zuzyciu a patrzac na wielkosc - zuzycie w pierwszym dniu gwarantowane. Jesli szukacie hotelu na nocleg bo planujecie intensywne zwiedzanie okolic - OK. Na pewno nie jest to standard 4gwiazdkowy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, jagodagrajczynska
Zrecenzowano: 11 lipca 2018

Pokoje schludne, codziennie sprzątane, jedzenie ok niemonotonne, obsługa ok, blisko plaży i centrum. Ogólne wrażenie dobre, byliśmy w czerwcu i trafiliśmy na powitanie wakacji 23.06 były fajerwerki, wino cava i ciasto coca. Miejscowość piękna, wręcz bajkowa. Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Małgorzata P
Zrecenzowano: 6 lipca 2017

Bardzo przyjemny, spokojny, kameralny hotel. Bardzo dobre i zróżnicowane jedzenie. Pokoje sprzątane codziennie, czystość nienaganna, ręczniki wymieniane codziennie. Wieczorem koncerty przy basenie. Obsługa bez zarzutu. Baseny 2 do wyboru. Bliskość plaży, sklepów, kawiarenek. Miejscowość urocza, niewielka i spokojna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wbrew pozorom najfajniejsze pokoje są od strony ulicy. Unikać należy pokoi od strony mniejszego basenu.
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 27 maja 2015

Pare dni temu wrocilam z Tossa de Mar urokliwego malego miasteczka.Pobyt nasz w hotelu TOSSAMAR byl bardzo udany obsluga bardzo mila i pomocna,barman z francjii mily i merytoryczny.I najwazniejsz rzecz jedzenie:jedac do tego hotelu bylam pelna obaw po przeczytaniu opini na portalu.Nie rozumiem jak mozna pisac takie niewiarygodne oszczerstwa na temat jedzenia.Wszystkie te opinie sa nieprawdziwe jak rowniez opinia na temat kucharza ktory ponoc nie lubi swojej pracy,kocha ja czego wyrazem jest jedzenie przez jego przyzadzanie.Nie spodziewalam sie szampana na sniadanie,bo taka opcja jest w superior room w hotelach 5*.Na lunch podaja krewetki,steki itp.sa owoce lody,ciasta.na sniadanie kucharz smarzy jajka i boczek.Polecam zwlaszcza,ze hotel jest w bardzo dobrej lokalizacji a pokoje jak zreszta caly hotel po remoncie.

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, BEATA382