“Wspaniały wyjazd, świetny, kameralny hotel”
Vasco da Gama Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Vasco da Gama Hotel
Miejsce nr 1 wśród 14 hoteli w Monte Gordo

Byliśmy z żoną w tym hotelu przez tydzień na początku października 2017. Hotel (tak nam powiedziała rezydentka) pierwszy jaki powstał w Monte Gordo i widać, że jest w dawniejszym stylu ale za to nie jest wielopokojowym molochem. Położony bezpośrednio przy plaży, z dużym basenem. Nasz pokój składał się właściwie z dwóch pokoi. Pierwszy, przejściowy z rozkładaną kanapą i drugi z wielkim, podwójnym łożem, telewizorem i wyjściem na duży taras z widokiem na dwie strony, w tym na ocean. Łazienka: dwie umywalki, wc, bidet, wanna i suszarka do włosów. Pokój codziennie sprzątany i codziennie zmieniano ręczniki, chociaż wisiały na wieszakach. Mieliśmy opcję HB ( w tym hotelu innej nie ma) ale tak właśnie chcieliśmy. Śniadania i obiadokolacje obfite, bardzo urozmaicone i przepyszne. Jeśli jakaś potrawa się kończyła, to natychmiast ją uzupełniano. W restauracji dużo stolików, więc tłoku nie było. W hotelu mieszkali głównie Niemcy i trochę Anglików. Większość w starszym wieku. Byliśmy jedynymi Polakami. Przy basenie bezpłatne leżaki i o dziwo nikt ich nie rezerwował ręcznikami tak jak to robili Polacy w Grecji. O każdej porze dnia było zawsze kilka leżaków wolnych. No i żadnych animacji ani dzieci. Cisza i spokój! Pełen wypoczynek. Polecam!

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, kladam2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VascodaGamaHotel1960, Gestor de Relações com o Cliente, Vasco da Gama HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie
Okazujemy naszą wdzięczność za wybór naszych usług i na czas pobytu byliśmy gospodarzami i odpowiadamy za Twoje wrażenia.

Mamy nadzieję, że nasze usługi, a także opieka naszych pracowników pozostały w pożądanym zakresie. Jeśli są jakieś sugestie, jesteśmy do ich dyspozycji i otwarci na nie.

Bez dalszych ceregieli podkreślamy satysfakcję z obsługi w tym okresie i chęć jak najszybszego jej przeglądu, ponieważ naszym głównym powodem bycia jest dobre przyjęcie wszystkich naszych klientów.
Oferujemy nasze serdeczne pozdrowienia.
Z poważaniem,

Rafael Oliveira

Zrecenzowano 17 września 2017

Hotel o ciekawej architekturze położony przy wspaniałej i szerokiej plaży. Pokoje czyste, przestronne, codziennie sprzątane. Duży basen. Ma 3 gwiazdki, ale chociażby ze względu na jedzenie(codziennie do obiadokolacji podawane przynajmniej 4 gatunki ryb i 2 rodzaje mięsa) powinien moim zdaniem 4.
Na pewno polecę go moim znajomym.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój na ocean daje możliwość obserwacji dużych odpływów.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, OlekKaluza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VascodaGamaHotel1960, Sales & Marketing, Vasco da Gama HotelOdpowiedź udzielona 18 września 2017

Szanowny Klient

Wyrażamy wdzięczność za wybór naszych usług, a przez cały czas pobytu byliśmy gospodarzami i odpowiadaliśmy za Twoje doświadczenia.

Mamy nadzieję, że nasze usługi, jak również dbałość o naszych pracowników, pozostały w pożądanym. Jeśli masz jakieś sugestie, jesteśmy do Państwa dyspozycji i przyjmujcie je.

Bez dalszej troski, powtarzamy satysfakcję z obsługi w tym okresie i chęci jak najszybszego przeglądu, ponieważ naszym największym powodem jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.
Bez dalszej troski oferujemy serdeczne pozdrowienia.

Z poważaniem,

Nuno Ferreira

Hotel Vasco da Gama

Zrecenzowano 2 października 2016

Hotel położony 50 m od pięknej piaszczystej plaży w miejscowości Monte Gordo. Sama miejscowość jest typowo turystyczna z duża ilością sklepów i restauracji. Jest również dobre usytuowanie miejsc parkingowych, które niestety od tego roku są płatne (około 0.6 euro za 1 godzinę). Sam hotel jest utrzymany w starym stylu, ma dwa baseny, posiłki serwuje dwa razy dziennie (system HB). Jeśli się jest w więcej niż dwie osoby, to mieszka się w części hotelowej zwanej Jardim, w mieszkaniu o dwóch sypialniach, dwóch łazienkach i living roomie. Polecam bardzo.

Wskazówka dotycząca pokojów: w części hotelowej zwanej Jardim są apartamenty 2 pokojowe z dwoma łazienkami i aneksem kuchennym wy...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Aleksander S
Zrecenzowano 16 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

posciel zmieniana czesto,a w sodku stsre smierdzace koldry i poduszki.Sewis sprzatsjacy bez zarzutu.Meble stsre,lozka trzeszczace stsre.Kobiety w recepcji antypayczne.Tyle,ze dobre polozenie hotelu.Co z niczym sie nie wiaze,bo wewnatrz puszka Pandory.

Data pobytu: czerwcu 2016, podróż w pojedynkę
5  Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 14 września 2015

Hotel o ładnej i niezwykłej architekturze. Położony przy wspaniałej szerokiej i długiej plaży. Bardzo wygodne pokoje z udogodnieniami autentycznie potrzebnymi. Bardzo dobra obsługa. Fantastyczna kuchnia - przede wszystkim ryby !!! Miłe kąciki gdzie można spokojnie poczytać. Fajny bar w stylu trochę kolonialnym. Byliśmy tu już drugi raz. Może nie ostatni ?

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Artur P
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Monte Gordo)
w odległości 0,3 km
Casablanca Inn
Nr 5 z 14 w lokalizacji Monte Gordo
Liczba recenzji: 344
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Vasco da Gama Hotel? Podziel się wrażeniami!

Vasco da Gama Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Avenida Infante Dom Henrique, Monte Gordo 8900-412, Portugalia
Lokalizacja: Portugalia > Algarve > Faro District > Monte Gordo
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli na plaży w miejscowości Monte Gordo
Zakres cen: 201 zł–598 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Vasco da Gama Hotel 3*
Liczba pokoi: 186
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Vasco da Gama Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Hotel Vasco Da Gama
Vasco Da Gama Monte Gordo

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?