“Cisza, spokój i piękno w jednym”
Vasco da Gama Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Vasco da Gama Hotel
Miejsce nr 1 wśród 14 hoteli w Monte Gordo
Zrecenzowano 17 września 2017

Hotel o ciekawej architekturze położony przy wspaniałej i szerokiej plaży. Pokoje czyste, przestronne, codziennie sprzątane. Duży basen. Ma 3 gwiazdki, ale chociażby ze względu na jedzenie(codziennie do obiadokolacji podawane przynajmniej 4 gatunki ryb i 2 rodzaje mięsa) powinien moim zdaniem 4.
Na pewno polecę go moim znajomym.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój na ocean daje możliwość obserwacji dużych odpływów.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, OlekKaluza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VascodaGamaHotel1960, Sales & Marketing, Vasco da Gama HotelOdpowiedź udzielona 18 września 2017

Szanowny Klient

Wyrażamy wdzięczność za wybór naszych usług, a przez cały czas pobytu byliśmy gospodarzami i odpowiadaliśmy za Twoje doświadczenia.

Mamy nadzieję, że nasze usługi, jak również dbałość o naszych pracowników, pozostały w pożądanym. Jeśli masz jakieś sugestie, jesteśmy do Państwa dyspozycji i przyjmujcie je.

Bez dalszej troski, powtarzamy satysfakcję z obsługi w tym okresie i chęci jak najszybszego przeglądu, ponieważ naszym największym powodem jest zadowolenie wszystkich naszych klientów.
Bez dalszej troski oferujemy serdeczne pozdrowienia.

Z poważaniem,

Nuno Ferreira

Hotel Vasco da Gama

Zrecenzowano 2 października 2016

Hotel położony 50 m od pięknej piaszczystej plaży w miejscowości Monte Gordo. Sama miejscowość jest typowo turystyczna z duża ilością sklepów i restauracji. Jest również dobre usytuowanie miejsc parkingowych, które niestety od tego roku są płatne (około 0.6 euro za 1 godzinę). Sam hotel jest utrzymany w starym stylu, ma dwa baseny, posiłki serwuje dwa razy dziennie (system HB). Jeśli się jest w więcej niż dwie osoby, to mieszka się w części hotelowej zwanej Jardim, w mieszkaniu o dwóch sypialniach, dwóch łazienkach i living roomie. Polecam bardzo.

Wskazówka dotycząca pokojów: w części hotelowej zwanej Jardim są apartamenty 2 pokojowe z dwoma łazienkami i aneksem kuchennym wy...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Aleksander S
Zrecenzowano 16 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

posciel zmieniana czesto,a w sodku stsre smierdzace koldry i poduszki.Sewis sprzatsjacy bez zarzutu.Meble stsre,lozka trzeszczace stsre.Kobiety w recepcji antypayczne.Tyle,ze dobre polozenie hotelu.Co z niczym sie nie wiaze,bo wewnatrz puszka Pandory.

Data pobytu: czerwcu 2016, podróż w pojedynkę
5  Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 14 września 2015

Hotel o ładnej i niezwykłej architekturze. Położony przy wspaniałej szerokiej i długiej plaży. Bardzo wygodne pokoje z udogodnieniami autentycznie potrzebnymi. Bardzo dobra obsługa. Fantastyczna kuchnia - przede wszystkim ryby !!! Miłe kąciki gdzie można spokojnie poczytać. Fajny bar w stylu trochę kolonialnym. Byliśmy tu już drugi raz. Może nie ostatni ?

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Ocena bardzo wypośrodkowana. Za plusem zaraz pojawia się minus. Nie wiem czy to ze względu na słabe miejsca, jakie tutaj rezerwuje Polskie biuro podróży ITAKA, ale dostaliśmy pokój z widokiem na parking na piętrze dla palących chociaż nie palimy, ale nikt nas o to nie spytał. W porównaniu z pokojami, które mają widok na ocean lub mają możliwość relaksowania się w ogrodzie - słaba opcja. Plaza publiczna, przy hotelu z serwisem płatnym... 10 EUR! Płacisz za dzień, a po południu wiatr od oceanu i tak nie pozwoli Ci wysiedzieć na plaży. Basen na terenie hotelu czysty, niektórzy praktykują zaklepywanie leżaków już o szóstej rano, ale mimo tych rzenujących incydentów w 90% da się leżak znaleźć, ale do niego materac już niekoniecznie. Teraz o jedzeniu - obiadokolacje bardzo dobre jak na tego typu żywienie hotelowe z bufetem - różnorodne; dużo ryb; mięso każdego rodzaju; warzywa są, ale wg mnie mogłyby być bardziej urozmaicone. Desery są także, owoce też. Co jest idiotyczne - za wodę trzeba dodatkowo płacić. Wino, piwo - zrozumiałe ale woda??? Na południu Europy??? Kolacje dają do 22, ale o 21 już często zostają resztki, a kelnerzy sprzątają do śniadania, co skutkuje nerwowym spoglądaniem przez nas na zegarek czy aby nie wybiła już 22. Śniadania monotonne, ale tak naprawdę co innego zjesz na śniadanie niż jajka, parówki, kanapki, naleśniki, płatki z mlekiem, słodkie bułki? Mega minus - z warzyw tylko pomidor i to wcale nie taki pyszny. Plus za mleko sojowe. Ze śmiesznych praktyk - hasło do wifi dostajesz dopiero równo rozpoczęciem doby hotelowej czyli jak jesteś godzinę wcześniej, to z internetu nie skorzystasz, żeby np sprawdzić restauracje na trip advisorze :) za kaucją 10 eur możesz wziąć ręcznik plażowy, ale jak chcesz go wymienić, musisz zapłacić ok. Dwóch eur za pranie. Ogólnie w hotelu jest czysto, pokoje sprzątane są codziennie, ale przydałby się już remont. Dużym plusem brak animacji - nikt nie drze się nad basenem, muzyka z głośników nie rozwala mózgu. A wieczorem w hotelowym barze zjawia się jakiś magik, ktoś śpiewa fado albo dj przygrywa do tańca. Hotel dobry dla par, bez dzieci, które chcą mieć święty spokój, nastawiają się na odpoczynek, a nie na imprezy i nowe znajomości. Idealny dla osób starszych. W 80% są tu portugalscy emeryci. Nam to nie przeszkadzało w ogóle.

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Maszka M
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Monte Gordo)
w odległości 0,3 km
Casablanca Inn
Nr 5 z 14 w lokalizacji Monte Gordo
Liczba recenzji: 344
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Vasco da Gama Hotel? Podziel się wrażeniami!

Vasco da Gama Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Avenida Infante Dom Henrique, Monte Gordo 8900-412, Portugalia
Lokalizacja: Portugalia > Algarve > Faro District > Monte Gordo
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Kasyno i gry hazardowe Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli na plaży w miejscowości Monte Gordo
Zakres cen: 200 zł–597 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Vasco da Gama Hotel 3*
Liczba pokoi: 186
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Vasco da Gama Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Hotel Vasco Da Gama
Vasco Da Gama Monte Gordo

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?