Zrecenzowano: 2 października 2016

Hotel położony 50 m od pięknej piaszczystej plaży w miejscowości Monte Gordo. Sama miejscowość jest typowo turystyczna z duża ilością sklepów i restauracji. Jest również dobre usytuowanie miejsc parkingowych, które niestety od tego roku są płatne (około 0.6 euro za 1 godzinę). Sam hotel jest utrzymany w starym stylu, ma dwa baseny, posiłki serwuje dwa razy dziennie (system HB). Jeśli się jest w więcej niż dwie osoby, to mieszka się w części hotelowej zwanej Jardim, w mieszkaniu o dwóch sypialniach, dwóch łazienkach i living roomie. Polecam bardzo.

Wskazówka dotycząca pokojów: w części hotelowej zwanej Jardim są apartamenty 2 pokojowe z dwoma łazienkami i aneksem kuchennym wyposażonym w mikrofalówkę i naczynia.
  • Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, AleksanderS611
Zrecenzowano: 16 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

posciel zmieniana czesto,a w sodku stsre smierdzace koldry i poduszki.Sewis sprzatsjacy bez zarzutu.Meble stsre,lozka trzeszczace stsre.Kobiety w recepcji antypayczne.Tyle,ze dobre polozenie hotelu.Co z niczym sie nie wiaze,bo wewnatrz puszka Pandory.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż w pojedynkę
7  Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 14 września 2015

Hotel o ładnej i niezwykłej architekturze. Położony przy wspaniałej szerokiej i długiej plaży. Bardzo wygodne pokoje z udogodnieniami autentycznie potrzebnymi. Bardzo dobra obsługa. Fantastyczna kuchnia - przede wszystkim ryby !!! Miłe kąciki gdzie można spokojnie poczytać. Fajny bar w stylu trochę kolonialnym. Byliśmy tu już drugi raz. Może nie ostatni ?

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Artur P
Zrecenzowano: 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Ocena bardzo wypośrodkowana. Za plusem zaraz pojawia się minus. Nie wiem czy to ze względu na słabe miejsca, jakie tutaj rezerwuje Polskie biuro podróży ITAKA, ale dostaliśmy pokój z widokiem na parking na piętrze dla palących chociaż nie palimy, ale nikt nas o to nie spytał. W porównaniu z pokojami, które mają widok na ocean lub mają możliwość relaksowania się w ogrodzie - słaba opcja. Plaza publiczna, przy hotelu z serwisem płatnym... 10 EUR! Płacisz za dzień, a po południu wiatr od oceanu i tak nie pozwoli Ci wysiedzieć na plaży. Basen na terenie hotelu czysty, niektórzy praktykują zaklepywanie leżaków już o szóstej rano, ale mimo tych rzenujących incydentów w 90% da się leżak znaleźć, ale do niego materac już niekoniecznie. Teraz o jedzeniu - obiadokolacje bardzo dobre jak na tego typu żywienie hotelowe z bufetem - różnorodne; dużo ryb; mięso każdego rodzaju; warzywa są, ale wg mnie mogłyby być bardziej urozmaicone. Desery są także, owoce też. Co jest idiotyczne - za wodę trzeba dodatkowo płacić. Wino, piwo - zrozumiałe ale woda??? Na południu Europy??? Kolacje dają do 22, ale o 21 już często zostają resztki, a kelnerzy sprzątają do śniadania, co skutkuje nerwowym spoglądaniem przez nas na zegarek czy aby nie wybiła już 22. Śniadania monotonne, ale tak naprawdę co innego zjesz na śniadanie niż jajka, parówki, kanapki, naleśniki, płatki z mlekiem, słodkie bułki? Mega minus - z warzyw tylko pomidor i to wcale nie taki pyszny. Plus za mleko sojowe. Ze śmiesznych praktyk - hasło do wifi dostajesz dopiero równo rozpoczęciem doby hotelowej czyli jak jesteś godzinę wcześniej, to z internetu nie skorzystasz, żeby np sprawdzić restauracje na trip advisorze :) za kaucją 10 eur możesz wziąć ręcznik plażowy, ale jak chcesz go wymienić, musisz zapłacić ok. Dwóch eur za pranie. Ogólnie w hotelu jest czysto, pokoje sprzątane są codziennie, ale przydałby się już remont. Dużym plusem brak animacji - nikt nie drze się nad basenem, muzyka z głośników nie rozwala mózgu. A wieczorem w hotelowym barze zjawia się jakiś magik, ktoś śpiewa fado albo dj przygrywa do tańca. Hotel dobry dla par, bez dzieci, które chcą mieć święty spokój, nastawiają się na odpoczynek, a nie na imprezy i nowe znajomości. Idealny dla osób starszych. W 80% są tu portugalscy emeryci. Nam to nie przeszkadzało w ogóle.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Maszka M
Zrecenzowano: 12 września 2015

Hotel najlepiej położony w Monte Gordo. Kameralny, dobra infrastruktura, czysto, smaczne posiłki, prawie na plaży a co najważniejsze wszędzie blisko. Spokojnie można wykupić opcję samych śniadań. Miejscowość typowo turystyczna pełna knajpek i sklepików. Nie jest drogo więc można stołować się codziennie w innym barze. W hotelu warunki do wypoczynku bez głośnej muzyki i animacji. W pokoju brak czajniczka więc warto być przygotowanym. Polecam bo wypoczynek naprawdę udany.
Wykupiliśmy pokój z widokiem na morze - było warto.

Wskazówka dotycząca pokojów: Koniecznie wybierzcie pokój z widokiem na morze. Z drugiej strony jest widok na ulicę, parking i hotele. W oknach są moskitiery.
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, 223gosia