Zrecenzowano: 10 października 2017

W Casablanca Inn byliśmy we wrześniu. Obiekt ten znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko (wiecznie zatłoczonej i brzydkiej) plaży. Jest stary, ale całkiem czysty, więc można to przeżyć. Natomiast pobyt w hotelu zrujnowało nam jedzenie jakie było tam serwowane. Na śniadania codziennie te same produkty, najgorszej jakości. Jeden ser, dwie szynki konserwowe i NIC kompletnie się nie zmieniało, co najwyżej czegoś brakowało. Generalnie maksymalna oszczędność na gościach. Kolacje serwowane na wzór tych w restauracji (karta menu), ale do takich było im bardzo daleko. Na zjedzenie posiłku trzeba zarezerwować 1-1,5 h, bo kelnerzy nawet przy dwóch stolikach nie wyrabiają z odgrzewaniem posiłków. Zupy nie do zjedzenia, sama woda. Z drugimi daniami było bardzo różnie, najlepiej wypadały ryby. Bufet sałatkowy to raczej żart (hit:makaron z groszkiem konserwowym,marchewką i octem). Jeżeli ktoś chce się porządnie najeść obiadokolacją, to raczej nie ma szans. Istotną informacją jest to, że jest ona serwowana od 19.30, więc do wyjazdu trzeba jeszcze doliczyć koszty żywienia pomiędzy posiłkami. Nie wspominam już nawet, że kilka razy po kolacji się zatruliśmy i wieczory spędzaliśmy w łóżku. Jeżeli macie szansę na wykupienie pakietu bez wyżywienia, to gorąco polecam taką opcję, a najlepiej trzymać się z daleka od wschodniego wybrzeża Algavre, jeśli nie chcecie przepłacić za widoki niczym nad Bałtykiem.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano: 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam pobyt w hotelu Casablanca Inn w Monte Gordo. Obsługa hotelu bardzo miła, uprzejma. Jedzenie było bardzo dobre, na obiad codziennie było danie z rybą, na podwieczorek polecam lody. Hotel położony bardzo blisko plaży, centrum miasteczka. W pobliskie miejscowości opłaca się jeździć taksówką , dla dwóch osób przejazd taryfą do Vila Real de Santo Antonii to koszt 5-6 euro a bilet autobusowy dla jednej osoby to 2,5 euro. Taksówkę można zamówić z hotelu. Dla mnie jedynym minusem hotelu to basen, raczej nie zachęcał do kąpieli. W czasie moich wakacji w czerwcu ocean był bardzo ciepły . Polecam pobyt w tym hotelu

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Ola S
Zrecenzowano: 11 października 2016

W hotelu byliśmy we wrześniu 2016
Polecam hotel każdemu kto jedzie zwiedzić
piękna Portugalię a nie hotel.
W hotelu czyste pokoje , dobre jedzenie . Kolacje do wyboru z karty , uważam ze bardzo dobre ( na deser jak ktoś lubi to polecam lody )
Blisko do pięknej plazy i małego centrum Monte Gordo
Polecam wybrać się pieszo lub Taxi ( 6 euro) do ładnego miasteczka San Antonio .
Z San Antonio można przepłynąć promem (2 euro) do pięknego miasteczka Hiszpańskiego - Ayamonte .
My byliśmy z biurem Tui i z nimi pojechaliśmy na wycieczki ( Lizbona , Klifowe wybrzeże i Sewilla ) ale jak ktoś jedzie z ekipa to polecam wypożyczenie samochodu ,dużo więcej się zobaczy . Sevilla znajduje się 120 km od Monte Gordo a my jechaliśmy tam 4 godz bo po drodze zbieraliśmy ludzi z Hiszpani .
W Sewilli w najpiękniejszym miejscu dostaliśmy 20 min ,my nie poszliśmy z panią przewodnik tylko sami i tylko dlatego dużo zobaczyliśmy tak szczerze 50 euro za osobę to była opłata za transport .
To samo było w Lagos ,piękne widokowo klify a my znowu dostaliśmy tylko 20 min reszta to na zwiedzanie miasta i restauracji które próbowała nam wcisnąć pani przewodniczka ( widocznie miała z tego jakieś profity )
W Lagos sami wykupiliśmy wycieczkę łodziami do grot i to polecam każdemu .
Lizbona to samo , za mało czasu .
Ogólnie hotel polecam , Kraj polecam , biuro Tui polecam , wycieczki po Portugalii z Tui nie polecam
Polecam ten piękny kraj zwiedzić wynajętym samochodem .

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, BeataL44
Zrecenzowano: 7 października 2016

Kameralny hotel w centrum miasta. Do plaży spacerkiem 5 minut. Bardzo dobra lokalizacja. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codzienne, pościel zmieniana co 3 dzień. Ogólnie hotel czysty. Spędziliśmy tydzień w tym hotelu w wersji HB. Jeżeli chodzi o posiłki w tym hotelu to śniadania standardowe, obiadokolacje do wyboru z karty. Dania smaczne każdy znajdzie cos dla siebie w wydzielonych porcjach plus sałatki i desery do wyboru (ciasto, lody, owoce), napoje do kolacji dodatkowo płatne. Mankamentem może być brak miejsc parkingowych przy hotelu ze względu na niewielki parking oferujący jedynie 4 miejsca parkingowe. W piątki i soboty muzyka w barze hotelowym na żywo. Wieczorami raczej spokojnie, wifi w rejonie recepcji działa bez problemu. Basen zewnętrzny mały kameralny ilość leżaków przy basenie ograniczona. Dodatkowo dostępny taras z leżakami na I piętrze. Ogólnie solidne 3 gwiazdki.

Termin pobytu: wrzesień 2016
6  Dziękujemy, maciek157
Zrecenzowano: 9 września 2016

Hotel niezbyt czysty. Wymaga remontu. Pokoje ciasne, ciemne. Posciel zmieniana co kilka dni. Reczniki szare.
Posiłki znośne: śniadania typowo angielskie (bekon, jaja usmazone na twardo, fasolka i tosty), obiadokolacje wybierane z karty. Trudno bylo powiedziec co sie dostanie (karta tlumaczona na translatorze). Zupy niezbyt smaczne. Drugie dania lepsze. Pytajcie o desery spoza karty - maja dobre ciasta. Napoje do kolacji dodatkowo platne. Hitem byl karaluch biegnący przez środek restauracji jakże sprawnie zabity przez kelnera.
Plaza piaszczysta, szeroka, z łagodnym zejściem do oceanu. Dobrze strzeżona. Uwazam, ze to dobre miejsce dla rodzin z dziecmi i osob starszych. Minusem jest ogromna ilosc ludzi, zwlaszcza w weekendy i dosc mocno zmącona woda.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Agnieszka p