Zrecenzowano: 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam pobyt w hotelu Casablanca Inn w Monte Gordo. Obsługa hotelu bardzo miła, uprzejma. Jedzenie było bardzo dobre, na obiad codziennie było danie z rybą, na podwieczorek polecam lody. Hotel położony bardzo blisko plaży, centrum miasteczka. W pobliskie miejscowości opłaca się jeździć taksówką , dla dwóch osób przejazd taryfą do Vila Real de Santo Antonii to koszt 5-6 euro a bilet autobusowy dla jednej osoby to 2,5 euro. Taksówkę można zamówić z hotelu. Dla mnie jedynym minusem hotelu to basen, raczej nie zachęcał do kąpieli. W czasie moich wakacji w czerwcu ocean był bardzo ciepły . Polecam pobyt w tym hotelu

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Ola S
Zrecenzowano: 11 października 2016

W hotelu byliśmy we wrześniu 2016
Polecam hotel każdemu kto jedzie zwiedzić
piękna Portugalię a nie hotel.
W hotelu czyste pokoje , dobre jedzenie . Kolacje do wyboru z karty , uważam ze bardzo dobre ( na deser jak ktoś lubi to polecam lody )
Blisko do pięknej plazy i małego centrum Monte Gordo
Polecam wybrać się pieszo lub Taxi ( 6 euro) do ładnego miasteczka San Antonio .
Z San Antonio można przepłynąć promem (2 euro) do pięknego miasteczka Hiszpańskiego - Ayamonte .
My byliśmy z biurem Tui i z nimi pojechaliśmy na wycieczki ( Lizbona , Klifowe wybrzeże i Sewilla ) ale jak ktoś jedzie z ekipa to polecam wypożyczenie samochodu ,dużo więcej się zobaczy . Sevilla znajduje się 120 km od Monte Gordo a my jechaliśmy tam 4 godz bo po drodze zbieraliśmy ludzi z Hiszpani .
W Sewilli w najpiękniejszym miejscu dostaliśmy 20 min ,my nie poszliśmy z panią przewodnik tylko sami i tylko dlatego dużo zobaczyliśmy tak szczerze 50 euro za osobę to była opłata za transport .
To samo było w Lagos ,piękne widokowo klify a my znowu dostaliśmy tylko 20 min reszta to na zwiedzanie miasta i restauracji które próbowała nam wcisnąć pani przewodniczka ( widocznie miała z tego jakieś profity )
W Lagos sami wykupiliśmy wycieczkę łodziami do grot i to polecam każdemu .
Lizbona to samo , za mało czasu .
Ogólnie hotel polecam , Kraj polecam , biuro Tui polecam , wycieczki po Portugalii z Tui nie polecam
Polecam ten piękny kraj zwiedzić wynajętym samochodem .

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, BeataL44
Zrecenzowano: 7 października 2016

Kameralny hotel w centrum miasta. Do plaży spacerkiem 5 minut. Bardzo dobra lokalizacja. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codzienne, pościel zmieniana co 3 dzień. Ogólnie hotel czysty. Spędziliśmy tydzień w tym hotelu w wersji HB. Jeżeli chodzi o posiłki w tym hotelu to śniadania standardowe, obiadokolacje do wyboru z karty. Dania smaczne każdy znajdzie cos dla siebie w wydzielonych porcjach plus sałatki i desery do wyboru (ciasto, lody, owoce), napoje do kolacji dodatkowo płatne. Mankamentem może być brak miejsc parkingowych przy hotelu ze względu na niewielki parking oferujący jedynie 4 miejsca parkingowe. W piątki i soboty muzyka w barze hotelowym na żywo. Wieczorami raczej spokojnie, wifi w rejonie recepcji działa bez problemu. Basen zewnętrzny mały kameralny ilość leżaków przy basenie ograniczona. Dodatkowo dostępny taras z leżakami na I piętrze. Ogólnie solidne 3 gwiazdki.

Termin pobytu: wrzesień 2016
6  Dziękujemy, maciek157
Zrecenzowano: 9 września 2016

Hotel niezbyt czysty. Wymaga remontu. Pokoje ciasne, ciemne. Posciel zmieniana co kilka dni. Reczniki szare.
Posiłki znośne: śniadania typowo angielskie (bekon, jaja usmazone na twardo, fasolka i tosty), obiadokolacje wybierane z karty. Trudno bylo powiedziec co sie dostanie (karta tlumaczona na translatorze). Zupy niezbyt smaczne. Drugie dania lepsze. Pytajcie o desery spoza karty - maja dobre ciasta. Napoje do kolacji dodatkowo platne. Hitem byl karaluch biegnący przez środek restauracji jakże sprawnie zabity przez kelnera.
Plaza piaszczysta, szeroka, z łagodnym zejściem do oceanu. Dobrze strzeżona. Uwazam, ze to dobre miejsce dla rodzin z dziecmi i osob starszych. Minusem jest ogromna ilosc ludzi, zwlaszcza w weekendy i dosc mocno zmącona woda.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Agnieszka p
Zrecenzowano: 6 września 2016

Wakacje w Portugalii uważamy za bardzo udane. Hotel niewielki, z klimatem. Pokoje czyste i wystarczająco duże. Łazienka schludna i całkiem spora. Na wyposażeniu pokoju: tv, telefon indywidualnie sterowana klima, suszarka.Stołówka i wyżywienie - bez fajerwerków, ale dla nas ok. Najsłabszym punktem był basen - trochę mały i zadaszony- nie wiadomo dlaczego. Miasteczko Monte Gordo - przyjemne. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu dużo sklepów i knajpek. Plaża na wyciągnięcie ręki .. bajeczna!!! Warto skorzystać z wycieczek(jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań co do ilości odwiedzanych miejsc) My byliśmy na trzech - Sevilla, Lizbona i Fatima oraz Klifowe Wybrzeże Algarve. Wszystkie udane , z fajnymi przewodniczkami i niezbyt męczące. Warto też się wybrać (pieszo, najlepiej plażą) do pobliskiego miasteczka San Antonio, a potem promem do hiszpańskiego Ayamonte (przecudnej urody). Na koniec duży plus dla rezydentki Pani Agnieszki. Duża profeska i wysoka kultura osobista. Ogólnie Portugalia jest the best!

Termin pobytu: sierpień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, karinap461